Filtras
1554268314kvietimai_2019_3.jpg

~2019-04-03~

VESTUVIŲ KVIETIMŲ IDĖJOS 2019

Kodėl vestuvių kvietimams reikia skirti daug dėmesio ir nepagailėti šventės biudžeto dalies? Nes kvietimas yra pirmas dalykas, susijęs su Jūsų vestuvėmis, kurį pamatys svečiai. Kvietimas juos informuos apie šventę, jis bus tarsi saitas tarp Jūsų, svečių ir iškilmingos progos. Tad sudarykite puikų pirmąjį įspūdį! Įdomu, kokios kvietimų tendencijos vyrauja šiais metais?

Nuotraukos iš elegantweddinginvites.com

Kalkinis popierius

Šiek tiek persišviečiantis, standus kalkinis popierius sukurs prabangos įspūdį, nustebins, kadangi tai įdomus ir rečiau pasirenkamas sprendimas. Puiku tai, kad pasirinkus tokį popierių kvietimo beveik neįmanoma „perkrauti“ nereikalingais elementais, tad tai bus tobulas pasirinkimas norintiems minimalizmo ir estetikos.

Folijavimas

Kvietimo užrašai, paveikslai ar tam tikri elementai atspaudžiami su folija. Pastaroji yra blizgi ir visuomet atrodo įspūdingai, tad jei norite kvietimas suteikti papildomos elegancijos, rafinuotumo, auksinės, bronzinės ar sidabrinės blizgios raidės bus tobulas pasirinkimas.

Puošnumas

Nėrinius imituojantys kvietimai, įvairiausi iškarpymai ir smulkios, stilingos, estetiškos detalės, atrodančios nepaprastai puošniai, yra tai, kas madinga šiemet.

Vaškinis antspaudas

Jis užklijuoja voką. Galite su antspaudu „prisegti“ ir kokį gėlės žiedelį ar žalią šakelę, tik svarbu, kad ji būtų tvirta ir nesutrupėtų ar nebūtų kitaip pažeista iki tol, kol kvietimas pasieks gavėją ir dar ilgiau. Tai bus universalus pasirinkimas, tiksiantis tiek klasikiniams, tiek originaliems kvietimams.

Unikali forma

Įprasta kvietimams rinktis keturkampio, stačiakampio formas. Bet šių metų tendencijos siūlo ir išskirtinių sprendimų, pavyzdžiui, įmantrias formas. Rinkitės kvietimams apskritimą, netaisyklingą daugiakampį ir kitus netikėtus sprendimus.

Aukšti reikalavimai kvietimo vokui

Dėmesio skirkime ne tik pačiam kvietimui, bet ir jo vokui. Šių metų tendencijos ragina vokams kelti aukštus reikalavimus, rinktis prabangius, išraiškingus, iš aukštos kokybės popieriaus ar kitų medžiagų pagamintus vokus. Siūloma ant vokų naudoti ir spaudą: jaunavedžių inicialus, monogramas, gėlių ar kitų augalų motyvus, vestuvių datą ir kt.

1588049768kvietimai.jpg

ORIGINALIŲ KVIETIMŲ IDĖJOS

1526009967kvietimai.jpg

VESTUVIŲ KVIETIMAI: KAIP TEISINGAI PAKVIESTI

Mediniai atvirukai vestuvių kvietimas

KAIP SUKURTI VIENTISĄ VESTUVIŲ STILIŲ?

OKTO photography nuotraukos. Kaip sutaupyti per vestuves?

40 PATARIMŲ, KURIE PADĖS SUTAUPYTI PER VESTUVES

Jurgita Lukos Photography nuotrauka - vestuvių mitai

10 TAISYKLIŲ, KURIAS GALIMA SULAUŽYTI

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader