Filtras
5 PRIEŽASTYS, KODĖL ALKOHOLIS VESTUVĖS YRA NEREIKALINGAS!

~2015-10-16~

5 PRIEŽASTYS, KODĖL ALKOHOLIS VESTUVĖS YRA NEREIKALINGAS!

Vestuvės be alkoholio Lietuvoje toli gražu dar neįsitvirtino, tačiau jau buvo galima pastebėti tokių, netradicinių vestuvių apraiškų ir mūsų šalyje. Štai birželio mėnesį įvykusiose atlikėjos Ievos Zasimauskaitės ir dainininko Mariaus Kiltinavičiaus vestuvėse alkoholio nebūtumėme radę nė su žiburiu! Galbūt vestuvės be alkoholio taps naująja 2016 metų tendencija? O galbūt Lietuvoje tokios vestuvės niekada ir neįsitvirtins? Norėdami atskleisti tokių vestuvių privalumus, pateikiame jums 5 priežastis, kodėl vestuvės be alkoholio yra gera idėja!

Jokių nesusipratimų!

Alkoholio išprovokuojamas žmonių elgesys yra opi problema ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Dažnai galime girdėti, jog pagrindinė daugybės problemų ir nesusipratimų priežastis yra būtent alkoholis ir besaikis jo vartojimas. Atsisakius alkoholio vestuvėse, taip pat galite išvengti daugybės nesusipratimų ir problemų. Jums nereikės pergyventi, jog susikipišuos vieni draugai su kitais. Taip pat galėsite nesijaudinti ir dėl to, jog kažkas padauginęs alkoholio apsijuoks ar pridarys jums gėdos prieš gimines ir kitus svečius. Jeigu svarstote ar alkoholis vestuvėse reikalingas, tiesiog susidarykite UŽ ir PRIEŠ sąrašą. Jus nustebins gauti rezultatai!

Biudžetas

Jokia čia paslaptis, jog kokybiškas maistas, bei alkoholis užima didžiąją jūsų biudžeto dalį. Ir nenuostabu! Juk nepaliksite svečių alkanų ir ištroškusių, o patiekti bet ko juk taip pat nesinori. Atsisakius alkoholio sutaupysite ne vieną šimtą eurų, o sutaupytus pinigus galėsite investuoti į kitas vestuvių pramogas ir paslaugas. Galėsite susikurti egzotiškesni bei kokybiškesnį meniu, o galbūt daugiau investuoti į šventės dekorą. Išsinuomokite prabangesnį automobilį, arba tiesiog sutaupytus pinigus išleiskite medaus mėnesiui! Net neabejojame, jog alkoholiui skirtą biudžeto dalį panaudosite daug naudingiau!

Skanūs nealkoholiniai gėrimai 

Kadangi nusprendėte surengti vestuves be alkoholio, galite savo svečius nustebinti įvairiausiais kitokiais gėrimais. Jeigu jūsų vestuvės vasarą, pasirūpinkite egzotiškiausiais koteliais, įkvėptais Karibų. Įvairiausiomis šaltomis arbatomis ar šviežiai spaustomis sultimis. Jeigu jūsų vestuvės žiemą, turite galimybę svečius sužavėti skaniausiai šiltais gėrimais. Paruoškite kavos staliukus, patiekite įvairiausių skonių ir rūšių, aukščiausios kokybės kavos. Galite nusisamdyti baristą, kuris jūsų svečius sužavės gražiausiais meno kūriniais iš pieno putos. Taip pat patiekite karštą šokoladą ar svetimų šalių kvapniąsias arbatas. Nealkoholinių gėrimų asortimentas iš tiesų yra labai platus!

Jokių girtų dėdžių 

Atsisakę alkoholio savo vestuvėse, išvaduosite save nuo dar vieno nerimą keliančio dalyko. Galėsite būti užtikrinti, jog per savo vestuves nepamatysite jokių girtų dėdžių, prie stalo miegančių svečių ar nerišliai kalbančių giminaičių. Nereikės klausytis apkvaitusių draugų sapalionių ar matyti išvartytų vestuvinių dekoracijų. Ir apskritai jūs neturėsite dėl ko jaudintis! Dar vienas dalykas, už kurį jums padėkos jūsų svečiai, tai šviesus rytas. Giminaičiai bei draugai rytojaus rytą pasitiks šviesiomis akimis ir neskaudančiomis galvomis. Todėl, vestuvės be alkoholio visiems išeis į naudą.

Amžinas prisiminimas

Nenuostabu, jog žmonės tiek vestuvėse, tiek kitose šventėse dažnai padaugina alkoholio, o to pasekoje, jų vakarykščiai nuotykiai tampa tik miglotu prisiminimu. Galėsite nesijaudinti dėl to, kadangi jūsų svečiai atsimins jūsų vestuves nuo pradžios iki galo, o vidurnaktį visi sulauks fejerverkų, ugnies šou ar žibintų leidimo į dangų. Galėsite pasidžiaugti, jog visi jūsų svečiai buvo kultūringi bei pasitempę, o fotografijose visų veidai buvo nuostabiai gražūs ir svarbiausia blaivūs! 

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Vestuviu meniu

VIRTUVĖS MEISTRĖ PATARIA: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ MENIU

Šampanas vestuvėms

KOKĮ ŠAMPANĄ PATIEKTI VESTUVĖSE?

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

Vestuviu_fotografas_Fotoidile.lt

KIEK SUSITAUPO VESTUVĖMS RUDENĮ?

VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2015-ais - 10 KARŠČIAUSIŲ PASIŪLYMŲ

VESTUVIŲ NAUJOVĖS 2015-ais - 10 KARŠČIAUSIŲ PASIŪLYMŲ

Okto photography nuotrauka

2014 vestuvių tendencijos: vintage detalės ir sezoninis meniu

Daugiau
naujienų

ajax loader