Filtras
SP fotografija nuotrauka

~2015-06-08~

5 SKAIČIUOKLĖS: KIEK ALKOHOLIO REIKIA VESTUVĖMS

Kiek žmonių - tiek teorijų, kaip apskaičiuoti, kiek alkoholinių gėrimų reikės jums per šventę. Daugelis tikina, kad jų liks, bet visad lieka baimė, o kas, jeigu truks? Geriau jau keletas (ar net kelios dešimtys) butelių liks namų barui, nei ištroškę svečiai. Dalinamės keletu internetinių skaičiuoklių, kurios padės tiksliau nustatyti kiek gi alkoholio reikia jūsų svečiams.

[SP] Fotografija nuotrauka

Daugelyje skaičiuoklių reikia žinoti žmonių kiekį, numatyti kiek truks šventė ir paskirstyti kiek yra geriančių stipresnius, kiek - silpnesnius gėrimus.

Parašykite kiek truks vakarėlis. Pabandome visur įvesti panašius duomenis ir galėsime palyginti rezultatus.  Būsimos vestuvės truks nuo 18 val. iki 2 val. nakties - 8 val.. Jose dalyvaus 45 žmonės.

Ką žadame pasiūlyti - alaus, vyno ar šampano (visai tai vadina vynu), stipresnių gėrimų (“liquor”) ir kai kur įrašo vaisvandenius.

Kai kur prašo įrašyti kiek žmonių geria vos vos (“light drinkers”), kurie vidutiniškai (“average drinkers”) ir kuriems reikia daugiau (“heavy drinkers”). Tai būtų 15 beveik negeriančių, 20 įprastai vartojančių alkoholį ir 10 mėgstantys išgerti daugiau. Tiesa, svarbu būti atviriems patiems su savimi!

Na, žiūrime rezultatus:

www.totalwine.com/eng/party-planning/how-to-plan-a-party.cfm

Jeigu patieksime ir stiprius gėrimus, tai šventei prireiks 41 butelio vyno, 122 buteliukų (po 0,33 ml) alaus ir 6 butelių stiprių gėrimų. O jeigu nenorime pasiūlyti stiprių gėrimų reik pasirūpinti beveik 50 butelių vyno ar šampano ir 162 buteliais alaus.

www.bigredliquors.com/calculator.php

Siūlo apsirūpinti 126 buteliais alaus, 11 butelių raudono ir 8 balto (iš viso: 19) vyno, 6 buteliais stipresnių gėrimų, 112,5 mažų (0,33ml) buteliukų vandens ir 42 litrais sulčių.

www.perfect-party-planning.net/drinks_calculator.html

Ši sistema pasiūlė pasirūpinti 48 litrais vaisvandenių, 96 buteliais alaus (mažiau nei kitos), 20 butelių vyno ir 5 buteliais stipresnių gėrimų.

www.lk.co.nz/function-calculator.html

Šįkart reikėjo išskirti kiek moterų ir kiek vyrų bei kokio "lygio" jie yra gėrėjai. "Low key" - nedaug, "Average" - vidutiniškai ir "Time to celebrate" - mėgstantys pašvęsti. Taigi, išvados tokios: 10 raudonojo ir 18 balto vyno, 9 buteliai šampanizuoto vyno, 168 buteliai alaus, 6 buteliai po 1,5 litro vandens ir gazuotų gėrimų ar sulčių tiek pat. 

www.majestic.co.uk/services/weddings

Šį skaičiuoklė kitaip, nei kitos prašo iškart pagalvoti KIEK išgers jūsų svečiai. Atvirai pasakius - įrašėme visur maksimalius pasiūlymus ir štai tokios išvados. Reikėtų 48 butelių vyno, 36 šampanizuoto vyno, 12 tikro šampano tostui, 168 mažų buteliukų nestipraus šviesaus alaus ir 156 stipresnio alaus.

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Vestuviu meniu

VIRTUVĖS MEISTRĖ PATARIA: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ MENIU

Šampanas vestuvėms

KOKĮ ŠAMPANĄ PATIEKTI VESTUVĖSE?

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

Vestuviu_fotografas_Fotoidile.lt

KIEK SUSITAUPO VESTUVĖMS RUDENĮ?

VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2015-ais - 10 KARŠČIAUSIŲ PASIŪLYMŲ

VESTUVIŲ NAUJOVĖS 2015-ais - 10 KARŠČIAUSIŲ PASIŪLYMŲ

Okto photography nuotrauka

2014 vestuvių tendencijos: vintage detalės ir sezoninis meniu

Daugiau
naujienų

ajax loader