Filtras
Tostams labiausiai tinka šampanas

~2014-03-23~

PAKELKIME TAURES! PASTABOS VESTUVINIAMS TOSTAMS

Turbūt daugelis dalyvaudami vestuves labiausiai nemėgsta tostų dalies. Taip, jie gražūs, mieli, nuoširdūs, bet juos pasakyti taip sunku!

Geriausi tostai yra tie, kuriuos sukuriate patys, nes jie yra nuoširdūs ir asmeniški. Jei tostas bus trumpas, mielas ir sudėtas iš širdies – jus tikrai prisimins.
Kai reikia sugalvoti tostą vestuvėms, daugelis žmonių jaučiasi droviai arba baigščiai. Tačiau jums nereikia pradėti nuo nulio, galite pasinaudoti daugybe resursu su įvairiausiais tostais, tame tarpe tostų knygos ar internetas.

Geras sprendimas būtų tostą parašyti iš anksto. Sugalvokite ką norite pasakyti, kaip pradėsite ir kaip pabaigsite tostą. Savo tostą pradėti ar pabaigti galite palinkėjimu arba citata.

Būkite pozityvūs, įdomūs ir dalykiški. Atsistokite, palaukite kol nutils šurmulys (šakutė ir taurė visada suveikia!) ir giliai įkvėpkite. Laikykite galvą pakėlę, kad turėtumėte akių kontaktą su žmonėmis, kuriems sakote tostą. Kalbėdami pasidairykite po salę, kad akių kontaktas užsimegztu ir su kitais svečiais.

Visada padeda pasipraktikuoti prieš veidrodį. Tokiu būdu galite surežisuoti, kurioje kalbos dalyje reikalingas akių kontaktas, kada ne. Taip pat matysite ar jūsų norima pasakyti mintis plaukia tinkamai.

Lengvai pasakysite puikiausią vestuvių tostą laikydamiesi šių patarimų. Pradėkite savo kalbą sveikindami susirinkusius ir padėkodami jaunavedžiams už progą pasakyti tostą per jų vestuves. Susikoncentruokite į dalykus, kurie leistų jaunavedžiams pasijusti ypatingais ir vertinamais. Papasakokite linksmą asmenišką istoriją kaip susipažinote su nuotaka ar jaunikiu, arba kaip jūs supratote, jog jie skirti vienas kitam. Kalbu turi būti miela ir trumpa – nuo 3 iki 5 minučių, tačiau neskubėkite, kalbėdami atsikvėpkite ir leiskite svečiams priimti vieną minti, prieš pereidami prie kitos. Teksto neskaitykite, tačiau kortelėje pasižymėkite svarbiausias mintis. Ir nepamirškite šypsotis!


PATARIMAS! 
Keletas taisyklių, kurios visad veikia: Būk pasiruošęs – pasirašyk kalbą taip kaip ją sakysi. Būk malonus – pasveikink klausytojus ir padėkok jiems, kad gali pasisakyti. Draugiškai pajuokauk, kad „pramuštum ledus“. Nepamiršk kvėpuoti ir tarp sakinių daryk pauzes dėl efektyvumo ir ne per didelio tempo. Paskutinis bet ne mažiau svarbus punktas – užmegzk akių kontaktą su žmonėmis esančiais salėje. Ir praktikuokis, praktikuokis, praktikuokis.

Štai keli tostai, kurie puikia tiks Vestuvių pradžioje:

• Sauliau ir Ieva – Sveikiname Jus vestuvių proga. Tegul Jūsų bendras gyvenimas būna pripildytas viso ko Jūs trokštate, ko Jums gali prireikti ir apie ką tik svajojate. Tegul ateinantys metai, praleisti kartu, būna pilni meilės, juoko ir laimės. Ir po daugelio metų prisiminę šią dieną, puoselėtumėte nuostabų gyvenimą kuri šiandien pradėjote kartu.

• Sveikinu Jus! Tegul Dievas palaimina Jus ir pripildo Jūsų gyvenimus džiaugsmo, taikos, ramybės, nuotykių ir svarbiausiai geros sveikatos!

• Mano miela Jurgita, aš didžiuojuosi galėdamas pasakyti, jog tu esi mano draugė. Mano Pasaulis yra daug gražesnis vien dėl to, kad tu esi jame!

Tarptautiniai tostai:
• A votre santé! "Į sveikatą!", prancūziškai
• Viva l'amor! "Tegyvuoja meilė!", itališkai
• Hanya! " Į sveikatą!", arabiškai
• Mazel tov! "Sėkmės!", hebrajiškai
• L'chayim! "Už gyvenimą!" hebrajiškai
• Op je gezondheid! "Į sveikatą!" olandiškai
• Ege'sze'ge're! "Į sveikatą!" vengriškai
• Prost! " Į sveikatą!" vokiškai
• Za vashe zdorovye! "Į sveikatą!" rusiškai
• Gee Shee-Eng Roo Yee! "Sėkmės" Kiniškai
• Stinygiasou! " Į sveikatą!" graikiškai
• Salud! "Į sveikatą!" ispaniškai

1582988980DPP_0019_2_2_2_2.jpg

IŠVEŽAMIEJI POBŪVIAI PEILIS IR ŠAKUTĖ

Degustacine_vakariene restoranas Natali

RESTORANE „NATALI“ - DEGUSTACINĖ VAKARIENĖ

Food project nuotrauka

VESTUVIŲ MENIU. KAS BUS POPULIARU 2016 METAIS?

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

SP fotografija nuotrauka

5 SKAIČIUOKLĖS: KIEK ALKOHOLIO REIKIA VESTUVĖMS

Išvežamieji pobūviai DANI DECO kėdžių dekoras

VESTUVĖS GAMTOJE? BŪTINA INFORMACIJA APIE IŠVAŽIUOJAMUOSIUS POBŪVIUS

Jelena Kurbatova Photography 4

80 PATARIMŲ, KAIP SUTAUPYTI PER VESTUVES

Foto Rūta

KIEK REIKIA ALKOHOLIO PER VESTUVES?

Daugiau
naujienų

ajax loader