Filtras
Medaus mėnuo Linas Žukas foto

~2015-04-13~

5 PASITEISINIMAI, KODĖL NIEKO TOKIO NEVAŽIUOTI Į MEDAUS MĖNESĮ

Kam nepatinka geros atostogos? Po streso patirto ilgai planuojant vestuves, daugeli poru mėgaujasi mintimi apie medaus mėnesį, romantišką kelionę skirtą pailsėti ir atšvęsti santuokos pradžiai. O ką, jeigu tu ir tavo partneris nusprendėte niekur nekeliauti? Paskutiniu metu jaunųjų nusprendusių atidėti arba visai nekeliauti į povestuvinę kelionę vis daugėja. Štai penkios priežastys, kodėl geriau sulaužyti tradicijas ir viską daryti savaip.

Linas Žukauskas photography nuotrauka

1. Noras sutaupyti pinigų...

Bandote įsigyti namą arba išsimokėti paskolą už būstą. Išleidus nemažą sumą vestuvėms gali atsirasti noras šiek tiek sutaupyti. Nors atostogos tropikuose skamba nuostabiai, bet nuosavas gyvenamas plonas gundo labiau.

2. Turite ribotą biudžetą ...

Galbūt jūs tikrai norite nukeliauti į Egiptą aplankyti piramidžių, o saulėlydis Havajuose buvo tavo šių metų, privalomų padaryti, sąraše. Tačiau jūs tiesiog  neturite pakankamai pinigų šioms svajonėms įgyvendinti. Nieko baisaus, nebūtina visiškai atsisakyti kelionės, bet ir nereikia rinktis pigesnės į kurią važiuoti nelabai norisi. Susiplanuokite mini medaus mėnesi kur nors netoliese. Jaukiai ir smagiai praleiskite savaitgalį atšvęsdami savo naują statusą, neapiplėšdami banko, o vėliau sutaupę galėsite nukeliauti ten kur iš tiesų norite.

3. Jūs ir taip daug keliaujate...

Kadangi nuolatos keliaujate darbo reikalais, skrydis lėktuvu visai neskamba smagiai, net jeigu ir keliaujate į saulėtą paplūdimį mėgautis margaritomis. Tokiu atveju tikriausiai norėsite atsisakyti lagaminų ir visą dėmesį sutelkti į savo bendrus namus. Likite namie, užsisakykite maisto iš savo mėgstamiausio restorano ir praleiskite kelias dienas kartu ant sofos. 

4. Tuokiatės užsienyje...

Jei nusprendėte apsikeisti žiedais Meksikoje ar prisiekti amžiną meilę Italijoje, tikriausiai ir taip jausitės lyg būtumėte povestuvinėje kelionėje. Po ceremonijos šventės, sveikinimo tostų, fotosesijų ar tarp jų galėsi mėgauti lankomos šalies gamtos vaizdais bei vietine kultūra. Be to galėsite tai daryti su artimaisiais, kurie atvyko į jūsų vestuves. O jiems išvykus galima pasilikti tik dviese dar kelioms dienoms. Bet po kelių dienų ar savaitės suprasite, kad ilgitės namų, o gal net ir biuro.

5. Esate pernelyg pavargę... 

Po kelių mėnesių, o galbūt metų vestuvių planavimo jūs turėtumėte būti tikrai pavargę. Suknelės paieškos, torto degustavimas ir daugybės kitų reikalų, keliavimas iš vienos vietos į kitą, turėjo sumažinti tavo jėgų ir entuziazmo lygį iki minimumo. Turbūt be vestuvių organizavimo tavo kalendoriuje buvo daugybė kitų pareigų, švenčių, šeimos reikalų. Po vestuvių tiesiog skirk laiko sau ir nedaryk nieko.  

Parengta pagal lover.ly

Filipinai. Gabrielės Štaraitės nuotrauka

5 PATARIMAI PLANUOJANTIEMS MEDAUS MĖNESĮ

Foto_gidas.lt nuotrauka - Kaip išsaugoti šeimą po vestuvių

KAIP IŠSAUGOTI ŠEIMĄ PO VESTUVIŲ?

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader