Filtras
Buddymoon - bičiulių mėnuo

~2016-11-02~

BUDDYMOON - MEDAUS MĖNUO SU DRAUGAIS

Užsienyje populiarėja naujoviškas medaus mėnesio šventimo būdas - į jį madinga leistis ne romantiškai dviese, o su geriausių draugų ar artimųjų kompanija!

Tam net sukurtas naujas žodis - vietoj tradicinio "honeymoon", lietuviškai medaus mėnuo, sakoma "buddymoon" - bičiulių mėnuo.

Tad romantiški pasivaikščiojimai mėnesienoje, iki pietų trunkantys pusryčiai lovoje, ramios vakarienės restoranuose, pasirodo, atgyvena. Kodėl kas nors nori tai daryti? Socialogai teigia, jog tai natūrali evoliucija. Juk dabar daugiau nei 65 procentai porų dar iki santuokos gyvena kartu, todėl medaus mėnuo, kuris skirtas vienas kito pažinimui, ne toks ir aktualus. Poros ir taip praleidžia labai daug laiko kartu, mėgaujasi romantiškais savaitgaliais ir tais pačiais ilgais pusryčiais. Todėl ir pirmoji vestuvinė naktis, ir medaus mėnuo tik dviese, nėra taip svarbu.

O pasiėmus geriausius draugus į kompaniją kelionė gali būti daug smagesnė. Vis dažniau užsienyje viešbučiai ar kelionių agentūros skelbiasi, jog yra pritaikyti "buddymoon" pramogoms ir apgyvendinimui. 

Bičiulių mėnesiu susižavėjo ir žvaigždės, net garsioji Alicia Keys.

Dar viena priežastis imti bičiulius į povestuvinę kelionę - ekonominės priežastys. Žmonės neima kasmetinių atostogų kaip įprasta, bet pasinaudoja draugų vestuvėmis kaip pretekstu pasiimti laisvą savaitę ir keliauja kartu su sutuoktiniais. Apsistoja, žinoma, atskiruose kambariuose. Tai labai populiaru, kai vestuvės rengiamos kitoje šalyje. Jei vestuvės vyksta Bahamuose, šeimos nariai ir draugai pasilieka ir medaus mėnesiui.

Ką Jūs galvojate apie medaus mėnesio bičiulį? Linksma kelionė atšvęsti jūsų vestuves? Ar trys ir daugiau - jau minia?

Filipinai. Gabrielės Štaraitės nuotrauka

5 PATARIMAI PLANUOJANTIEMS MEDAUS MĖNESĮ

Foto_gidas.lt nuotrauka - Kaip išsaugoti šeimą po vestuvių

KAIP IŠSAUGOTI ŠEIMĄ PO VESTUVIŲ?

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader