Filtras
Medaus mėnuo Premium Travel Service

~2016-12-01~

IŠSIRINKITE MEDAUS MĖNESĮ PAGAL ASMENYBĘ

Viena maloniausių tuoktuvių dalių - tai medaus mėnuo. Po reikšmingos šventės, norisi ištrūkti ir pasimėgauti tuo, kas labiausiai patinka.

"Premium Travel Service" pataria, kokios būna medaus mėnesio rūšys, kad ilgai lauktas malonumas būtų kiekvienam:

1. Klasikinis "smėlėto kranto" medaus mėnuo.

Niekas geriau neįvardija žodžio atsipalaidavimas, kaip medaus mėnuo smėlio paplūdimyje. Dauguma porų jau išbandė Meksikos, Karibų salų, Maldyvų ar Havajų paplūdimius.Jei norite pakliūti, ten, kur mažiau turistų, rinkitės Brazilijos Fernando de Noronha arba Tailande esančią salą Koh Tao. Čia sulauksite daugiau dėmesio ir susipažinsite su vietine kultūra.

Patarimas: Nepamirškite apsaugos nuo saulės. Saugokite save ir savo mylimąjį.

2. Aloha nuotykiai

Jei esate ponas ir ponia Indiana Džounsai, tikriausiai atsisakysite tingaus poilsio "viskas įskaičiuota" kurortuose ir pasirinksite kelionę kupina adrenalino. Poroms, mėgstančioms nuotykius, tikrai nelengvas darbas išsirinkti kur keliauti. Tai tiesiog nesibaigiančios galimybės.Jūs galite eiti Gobi dykuma Mongolijoje, važinėti safari Afrikoje, kruiziniu laivu plaukti Nilo upe, naršyti džiungles Kosta Rikoje, lipti į Fuji kalną Japonijoje, keliauti šunų kinkiniais Laplandijoje ar slidinėti Austrijos alpėse. Šiose kelionėse daug susižavėjimo, tačiau nemažai ir nepatogumų: uodai, troškulys, nušalę kojų pirštai, nakvynės miegmaišiuose ir panašiai. Netikėtose situacijose galite įžvelgti ir daug romantikos, bet tai priklausys nuo jūsų pačių.

Patarimas: Gerai pagalvokite, ko gali prireikti kelionėje, nepamirškite įsidėti reikiamiausių vaistų.

3. Meilė pramogų  parkams

Suaugę žmonės jaučiasi tarsi vaikai širdyje ir mielai skrieja linksmaisiais kalneliais. Jei atpažinote save,štai, kur Jums reikia keliauti!Vienas geriausių parkų pasaulyje - Volto Disnejaus "Magic Kingdom" Floridoje, JAV. "Islands of Adventure" - Orlando, JAV arba nukeliaukite į Japoniją - "Universal studios". O jei esate ištikimi Europoje, Jus pradžiugins "Disney Park" Paryžiuje, Port Aventura Salou, netoli Barselonos. Toks pašėlęs medaus mėnuo gali būti ir toms poroms, kurios susituokė jau turėdamos vaikų, tad į kelionę, gali važiuoti visa šeima.

Patarimas: labai dažnai šie parkai siūlomi kartu su viešbučiu, tokį paketą rinktis naudinga.

4. Senosios romantikos gerbėjai

Jei gaunate rožių tiesiog be progos, o mylimasis mėgsta meilę išreikšti elegantiškais būdais, tad kelionė į romantiškiausius miestus kaip tik Jums. Europa pilna pilių, romantiškų dvarų, kuriuose tvyro meilės dvasia. Klasikiniai miestai tokie kaip Paryžius, Roma, Florencija ar Venecija tinkamiausi meilės kvėpavimui. Rašykite meilės laiškučius, dovanokite skanėstus, stebinkite naujomis mažytėmis kavinukėmis pusryčiams ir stebėkite saulėlydžius romantiškų miestų panoramų akivaizdoje.

Patarimas: dvarai ir pilys ne visada yra prabangos dalykas, tad drąsiai teiraukitės mūsų.

5. Naudingi pasauliui

Socialiai atsakingos poros kartais atsisako įprasto medaus mėnesio ir šį laiką skiria pagalbai kitiems. Ar kada galvojote apie savanorystę? Galbūt kur nors įvyko nelaimė - tarkim žemės drebėjimas Haityje ir ten nuvykus galite padėti žmonėms? Keliauti į Afriką, padėti vaikams, statyti mokyklas, gaminti maistą ir panašiai. Tokių variantų yra labai daug, reikia tik apsipręsti. Darbas kartu poroje, naudingiems tikslams yra neįkainojama vertybė. Galbūt susidursite su sunkumais, bet kartu juos bus lengva nugalėti.

6. Vynuogių rinkėjai

Labai smagus ir įsimintinas medaus mėnuo renkant vynuoges. Begalės vynuogynų visame pasaulyje sudaro sąlygas laikiniems darbuotojams, derliaus nuėmimo metu. Prancūzija - Šampanės regionas, JAV -Napa slėnis, Australija, Naujoji Zelandija ir kitos vynais žinomos šalys laukia jūsų rankų. Dirbdami šį darbą ne tik šauniai praleisite laiką, bet daug sužinosite apie vyną, paragausite jo rūšių, pamatysite šalį.

Patarimas: planuokite kelionę anksčiau, nes reikės suderinti įdarbinimo klausimą.

7. Keliautojai automobiliu

Jei nenustygstate vietoje ir nuolat norite pamatyti naujų dalykų, tai kelionė automobiliu kaip tik Jums. Paklajokite ir pasimėgaukite besikeičiančiais vaizdais. Tai ypač gera mintis, jei norite būti spontaniški. pasirinkite maršrutą, variantų begalybė nuo Norvegijos fjordų, trolių kelio iki Pietų Europos. Norite kur nors toliau? - Naujoji Zelandija puikus iššūkis. Nepaprastai graži šalis, daug vingiuotų keliukų, dvi salos - įspūdžių užteks ne tik Jums, bet ir Jūsų anūkams. O Kalifornija? Kaip be jos saulėlydžių ir romantiškų pik -nikų ant jūros kranto. Norite egzotikos - Transilvanija, nustebins tiek kalnų serpantinais, tiek senovine kultūra.

Patarimas: pasirinkite reikiamą automobilį - jei tai Italija - skriekite kabrioletu, jei Norvegija - turėkite padangų grandines. Ir visada stebėkite kelio ženklus, neviršykite greičio, važiuokite prisisegę saugos diržus.

8. Meilės laivas

Plaukimu kruizu dažniausiai išpildo, ką tik susituokusios poros svajones - puikus maistas, patogios kajutės su vaizdu į jūrą, pramogos, baseinai, vakariniai koncertai, barai ir restoranai, kuriuose galima vaišintis gražiai pasipuošusiems. Kruizinių laivų pasirinkimas išties didelis, nuo kruizų Europoje, Karibuose, Norvegijoje ar Japonijoje.

Patarimas: jei įtariate, jog turite jūros ligą, geriau pasirinkite kitą medaus mėnesio temą.

9. Kultūros mėgėjams

Porose dažniau kultūra domisi moterys, bet jei taip atsitiko, kad abu esate kultūros mėgėjai, kodėl gi medaus mėnesio nepraleisti tyrinėjant civilizacijų paslaptis, klausytis klasikinės muzikos ar aplankyti žinomiausius muziejus. Jei nebuvote Niujorke, verta aplankyti Metropoliteno meno muziejų, Gugenhaimą ir Natural History Muziejų. Puikus meno lobynas glūdi Londone - Tate Modern, Londono meno muziejuose. Roma, Paryžius -  daugybė vietų, kuriose galite pasisemti istorijos, architektūros, meno žinių.

10. Norintiems išmokti naujų dalykų

Jūs rimti, išsilavinę žmonės, turintys nuolatinį gerai apmokamą darbą. Pripažinkite, nors tai ir labai patikimas gyvenimo būdas, tačiau dažnai būna nuobodus. Pasinaudokite medaus mėnesio laiku ir kartu išmokite kažko naujo. Pailsėkite nuo intelektualaus darbo ar kasdieninės rutinos. Italų ar prancūzų šefų maisto pamokos ne tik pralinksmins, bet bus naudingos ir ateities gyvenimui kartu. Išmoksite savo mėgiamą desertą, kurį sugrįžę galėsite pagaminti savomylimajam, kai jam bus liūdna ar norėsite nustebinti. O gal išmokite tapyti kaip Mone? Nuostabios tapybos pamokos impresionistiniu stiliumi Normandijoje. Neturite kantrybės spalvoms ir teptukams? Tuomet foto medžioklė Afrikoje ar Australijoje padės įvaldyti fotoaparatą taip gerai, kaip profesionalams.

Išsirinkote? Paskambinkite mums ir pradėsime kelionės užsakymą. Nuostabus Jūsų medaus mėnuo tik Jums ir kaip Jūs norite.
www.travel-service.lt

 

Filipinai. Gabrielės Štaraitės nuotrauka

5 PATARIMAI PLANUOJANTIEMS MEDAUS MĖNESĮ

Foto_gidas.lt nuotrauka - Kaip išsaugoti šeimą po vestuvių

KAIP IŠSAUGOTI ŠEIMĄ PO VESTUVIŲ?

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader