Filtras
Foto_gidas.lt nuotrauka - Kaip išsaugoti šeimą po vestuvių

~2016-01-19~

KAIP IŠSAUGOTI ŠEIMĄ PO VESTUVIŲ?

Ar jums teko girdėti, jog meilė bei gebėjimas išsaugoti santykius tai darbas? O ar prieštaraujate tam? Nes mes - tikrai ne! Kartais sunku suvokti, kodėl du žmonės, kurie myli vienas kitą, kartu gyvena ir kuria bendrą ateitį staiga susipyksta, viską meta ir išsiskiria. Kodėl taip yra? Kas tarp jų ne taip? Kas jiems trukdo? Galbūt žmonės mano, jog meilė tai šventė? Galbūt mano, jog meilei nereikia pastangų? Mes manome visiškai kitaip! Meilė yra darbas ir dėl jos reikia labai stengtis. Taigi, ką daryti, norint išsaugoti šeimą po vestuvių? Ką daryti, jog santuoka nesubyrėtų?

Fotogidas.lt nuotrauka

Pažvelkite į veidrodį!

Prieš kaltinant kažką kitą, šiuo atveju savo antrąją puse, pirmiausia turėtumėte pažvelgti į save patį. Yra posakis, kuris teigia, jog kaip šauksi taip ir atsilieps. Turite pagalvoti ar „šaukiate“ teisinga linkme. Ar visuomet atitinkamose situacijose elgiatės tinkamai? Ar reaguojate taip kaip priklauso? Nepamirškite, jog visa tai ką jūs darote ir  tai kaip reaguojate į tam tikras situacijas priklauso nuo jūsų ir tik jūs galite tai kontroliuoti. Kuomet reikalai šeimoje pradeda klosytis ne taip gerai – pirmiausia pažvelkite į veidrodį. Galbūt šių problemų priežastis stovi prieš jus?

Nekaltinkite ir nekritikuokite

Nepaliaujami kaltinimai ir nuolatinė kritika tai patys blogiausi dalykai, kurie tiesiog žudo tarpusavio santykius. Jeigu pradėsite sudarinėti sąrašą dalykų, kuriuos jūsų sutuoktinis padarė ne taip, tačiau neatsižvelgsite į tai dėl kokių priežasčių jis tą padarė ir kokioje situacijoje jis buvo, tai tikrai nebus geras ženklas. Jeigu abejojate tuo – grįžkite prie punkto numeris 1. Ir pabandykite sudaryti sąrašą dalykų, kuriuos blogai padarėte jūs patys. Ar gi nepradėjote savęs teisinti? O galbūt dėl jūsų klaidos buvo kalta situacija, kurioje tuo metu buvote? Kaip ir minėjome, tiesiog grįžkite prie punkto numeris 1.

Orange studio“ nuotrauka

Būkite laimingi

Tiesiog galvokime logiškai: kaip galite sukurti laimingą santuoką, jeigu jūs pats esate nelaimingas? Kaip partneris jus mylės, jeigu jūs nemylėsite pats savęs? Kaip partneris jumis rūpinsis, jeigu jūs pats to nedarote? Viskas yra daug paprasčiau nei jums atrodo. Žmogus yra mylimas tuomet, kai jis spinduliuoja meile sau, o po to tą meilę perteikia ir kitiems. Jūs negalėsite būti mylimas ar palaikomas, jeigu pirmiausia to paties nesuteiksite sau pačiam.

Mylėkitės

Tai yra vienas esminių dalykų, kuriuo privalu pasirūpinti. Stipri ir sveika santuoka, reikalauja tam tikros dozės reguliaraus intymumo. Sutuoktiniai privalo puoselėti savo intymų gyvenimą ir nepamiršti, jog reguliarus suartėjimas su partneriu yra laimingos ir tvirtos santuokos garantas. Paklauskite savo partnerio koks turėtų būti jūsų intymus gyvenimas. Kiek jis turėtų būti aktyvus? Jeigu jūsų nuomonės šiuo klausimu nesutampa – ieškokite kompromiso. Tiesiog žinokite, jog dažnai lytiškai santykiaujant su savo partneriu tapsite vienas kitam atlaidesni bei gailestingesni.

Kalbėkitės apie pinigus

Ar žinojote, jog maždaug 80 % porų savo skyrybų priežastį įvardija pinigus? Tam, kad taip neatsitiktų ir pinigai netaptų skyrybų priežastimi, specialistai pataria skaityti knygas apie tai, konsultuotis su specialistais arba susidaryti savo išlaidų sąrašą ir jį stebėti. Taip pat patariama išsikelti savo piniginius tikslus ir siekti jų kartu poroje, o ne individualiai po vieną. To pasekoje, nereikės sutuoktiniams kaltinti vienas kito, dėl vyro išleistų pinigų automobiliui, o moters - SPA procedūroms.

Filipinai. Gabrielės Štaraitės nuotrauka

5 PATARIMAI PLANUOJANTIEMS MEDAUS MĖNESĮ

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader