Filtras
DR fotostudija nuotrauka

~2016-09-27~

KO IŠ TIESŲ VYRAI TIKISI IŠ PIRMOSIOS NAKTIES?

Norite tikėkite, norite ne, bet daugelis jaunųjų ignoruoja pirmąją santuokinę naktį. Ne dėl savo charakterio ar temperamento, o dėl bendro nuovargio, ruošiantis vestuvėms ir jau joms praūžus. Nenuostabu - juk visa diena ant kojų, šypsantis fotografui ir operatoriui, nesibaigiantis bendravimas su svečiais, šokiai pokiai ir pan. Tik viena mintis - griūti į lovą ir gerai išsimiegoti. Stop - kad ir kaip būtumėte išsekę, suimkite save į rankas ir pasinaudokite visoms puikiomis galimybėmis, kurias jums suteikia pirmoji santuokinė naktis.

DR fotostudija nuotrauka

Jums priešaky - medaus mėnuo ir visas gyvenimas, tad tikrai dar spėsite pailsėti, ir tik vienintelė pirmoji santuokinė naktis (tuo labai tikime), kad pasidžiaugtumėte vienas kitu.

Vyrai retai kada kalba panašiomis temomis, bet tai nereiškia, kad jie mažiau jautrūs ir nenori atsiminti šios nakties ilgam. Šį straipsnį skyrėme vyriškam pirmosios nakties požiuriui, tad mielos nuotakos - įsidėmėkite šiuos patarimus.

1.Pagaliau dviese

Pamirškite afterparty - jūsų svečiai puikiai praleis likusią vakarėlio dalį ir be jūsų. Vyras iš tiesų nori pagaliau pabūti su savo žmona dviese šią neeilinę naktį.

2.Tas žvilgsnis

Jei jūsų vyras pasirūpino romantiška pirmąją vestuvine naktimi, jis tai padarė dėl vienos priežasties - nori savo mylimosios akyse pamatyti tai, jog ji negali prieš jį atsilaikyti. Šampanas žvakės, muzika…kad ir kaip būtų banalu, bet padarys savo darbą - žvilgsnis pasakys “taip” už jus.

3.Apatinis trikotažas

Jei yra kažkas, kas vyrams patinka labiau už moters apatinį trikotažą, tai tik žūrėti, kaip jį nusirenginėjate. Kuo jis egzotiškesnis ir erotiškesnis, tuo geriau. Jei negavote tokių apatinių per mergvakarį, būtinai juos pati įsigykite - kažką ypatingo, skirto tik šiai nakčiai.

DR fotostudija nuotrauka

4.Moteriški dalykėliai

Svarbu ne tik egzotiniai apatiniai. Jei anksčiau girdėjote, kad vyrams nerūpi detalės, jums kažkas pamelavo. Dar ir kaip rūpi, ypač, jei tai aukštakulniai, išraiškinga bižuterija ar ryškus nagų lakas. Vyrams patinka, kaip moteris atrodo su visu tuo…ir tik su tuo.

5.Meilės žaidimai

Nemanykite, kad vyrai nori kuo greičiau prie reikalo. Jiems patinka, kai jį viliojate, šnibždate į ausį, liečiatės ir tik po to užkuriate tikrą aistrą.

6.Siurprizai

Jei jūs seniai kartu gyvenate intymų gyvenimą, vestuvinė naktis - metas parodyti tūzą. Nustebinkite savo mylimą vyrą kuo nors nauju ir netikėtu, kad jis suprastų: įdomus gyvenimas dar tik prasideda. Tuo jį patį paskatinsite sugalvoti ne vieną staigmeną jums.

7.Šiek tiek refleksijos 

Kai meilės maratonas baigsis, skirkite kelias minutes praėjusios dienos aptarimui. Juk šiandien prasideda jūsų pirmoji santuokinio gyvenimo diena. Abu pakelkite tostą už tą stebuklingą laiką, už nuostabią abiejų ateitį, kuri prasideda būtent šiandien. 

Filipinai. Gabrielės Štaraitės nuotrauka

5 PATARIMAI PLANUOJANTIEMS MEDAUS MĖNESĮ

Foto_gidas.lt nuotrauka - Kaip išsaugoti šeimą po vestuvių

KAIP IŠSAUGOTI ŠEIMĄ PO VESTUVIŲ?

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader