Filtras
Medaus mėnuo fotogidas.lt nuotrauka

~2016-03-17~

TOP 10 PASAULIO VIETŲ MEDAUS MĖNESIUI

Vienas laukiamiausių epizodų vestuvių planavimo procese yra povestuvinė kelionė. Karibai, Seišeliai, Italija ar Prancūzija – pasirinkimo galimybės plačios, kaip ir visas pasaulis. Nors keliauti galima į bet kurį pasaulio kampelį, tačiau jaunavedžių poros yra pamėgusios tam tikras medaus mėnesio kryptis, kurias renkasi dažniausiai. Taigi, norime jums pristatyti TOP 10 vietų tobulai tinkančių kopinėti medų.

Fotogidas.lt nuotrauka

1. Italija

Italija tai tikras romantikų rojus, kuris pasižymi harmonija, istoriniais paminklais, gardžiu maistu ir nuostabiausiomis vynų kolekcijomis. Jeigu trokštate ne tik romantiškai praleisti laiką, tačiau ir susipažinti su architektūriniais šedevrais, aplankyti Florenciją, Veneciją ar amžinąją Romą bei pasinerti į laisve ir harmonija alsuojantį Italijos gyvenimą – ši nuostabi šalis tobulas pasirinkimas kopinėti medų.

2. Havajai

Ramusis vandenynas, tropinis oras ir egzotikos kupina atmosfera – tai tobulas medaus mėnuo Havajuose. Jeigu norite pabėgti nuo didelių pastatų, automobilių garsų ir miesto šurmulio, ši Ramiojo vandenyno sala kaip tik jums. Galėsite lepintis karštos saulės spinduliais, egzotiškais valgiais, nuostabiu kraštovaizdžiu ir vienas kitu.

3. Maldyvai

Tai nuostabi Indijos vandenyno salą, kurią jaunavedžiai tiesiog įsimylėję. Šiame atogražų rojuje laikas tiesiog sustoja. Krištolo skaidrumo vanduo, auksinis smėlis, egzotiška gamta ir kvapą gniaužiantis kraštovaizdis. Tai vieta, kurioje galėsite atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius.

Fotojura.lt nuotrauka

4. Fidžis

Tai dar vienas Ramiojo vandenyno perlas garsėjantis savo nuošaliais paplūdimiais, nepaliestais atogrąžų miškais, povandeniniais koralais ir paslaptingomis vandenyno gelmėmis. Fidžis – tai tarsi rojus negyvenamoje saloje. Čia galėsite visiškai atsipalaiduoti, o kartu ir pažinti povandeninį pasaulį ir gamtos harmoniją. Vietinių šypsenos, krištolo skaidrumo vanduo, egzotiškas maistas ir nuostabi atmosfera įsuks jus į Fidžio atogrąžų karuselę.

5. Balis

Balio sala tai vienos didžiausių valstybių – Indonezijos – rojus. Tai koralinių rifų, tūkstančio šventyklų ir harmonijos bei ramybės perlas tobulai tinkantis povestuvinei kelionei. Tai galimybė ne tik kopinėti medų meilės saloje, tačiau ir tobulas pasirinkimas mėgstantiems pažinti, keliauti ir patirti nuotykius.

6. Jamaika

Tai Karibų sala, kuri kviečia atsipalaiduoti ir pasimėgauti nerūpestingu gyvenimu. Muzikos ritmu užlietose gatvėse pasijusite tarsi nesibaigiančiame vakarėlyje, o paplūdimyje kabantys hamakai leis atsipalaiduoti ir nerūpestingai džiaugti gyvenimo malonumais. Jeigu esate spontaniški ir norite leistis į gyvenimo džiaugsmo bei laisvės skonio kupiną kelionę – Jamaika būtent ta vieta.

Fotojura.lt nuotrauka

7. Prancūzija

Sugrįžkime į Europą ir prisiminkime arčiau mūsų esančius kraštus. Kaip gi nepaminėjus dar vieno medaus mėnesio scenarijaus Prancūzijoje. Meilės miestas Paryžius, Eifelio bokštas, Luvras, elegancija ir meilės kupina atmosfera – tai nuostabi medaus mėnesio idėja Paryžiuje. Jeigu norite mėgautis kulinariniais šedevrais, gurmaniškais vynais, o rytais gurkšnoti kavą lauko kavinukėse bei įsisukti į elegancijos ir meilės karuselę, turėtumėte rinktis įsimylėjėlių kraštą Prancūziją.

8. Graikija

Graikija garsėja itin jaunavedžių pamėgtomis salomis, tokiomis kaip Kreta, Santorini, Rodo ar Koso salos. Graikija puikus pasirinkimas tiems jaunavedžiams, kurie mėgsta poilsį paplūdimiuose derinti su aktyviu laisvalaikiu. Jeigu siekiate savo medaus mėnesio kelionę praturtinti pažintimi su architektūriniais paminklais, istoriniu paveldu, kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu ir istorinėmis vertybėmis – Graikija puikiai tam tiks.

 

Fotogidas.lt nuotrauka

9. Seišeliai

Tai salų valstybė Indijos vandenyne, garsėjanti nepaliestais paplūdimiais, ramybe ir negyvenamosiomis salomis. Seišeliai tai puiki vieta pabėgti nuo žmonių ir mėgautis vienas kitu visiškoje ramybės ir harmonijos oazėje. Krištolo skaidrumo vanduo, auksinis smėlis, laukinė gamta ir neribojanti laisvė – nuostabus medaus mėnesio scenarijus Seišeliuose.

10. Maljorka

Idea Mallorca nuotrauka

Jeigu norite jog karšta jūsų meilė dar labiau užsiliepsnotų - rinkitės medaus mėnesį po Ispanijos saule, egzotiškoje Maljorkoje. Baltas paplūdimių smėlis, žydras vanduo ir natūrali, kvapą gniaužianti gamta – visa tai siūlo Maljorka. Šioje kelionėje jūs galėsite mėgautis egzotiškais valgiais, daug žadančiais nuotykiais ir poilsiu po sultingais alyvmedžiais.

Vestuves Maljorkoje jums padės suorganizuoti „Idea Mallorca“ komanda - www.idea-mallorca.com

 

Filipinai. Gabrielės Štaraitės nuotrauka

5 PATARIMAI PLANUOJANTIEMS MEDAUS MĖNESĮ

Foto_gidas.lt nuotrauka - Kaip išsaugoti šeimą po vestuvių

KAIP IŠSAUGOTI ŠEIMĄ PO VESTUVIŲ?

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader