Filtras
Jūras Duo nuotrauka

~2017-01-21~

10 DALYKŲ, KURIUOS MOTERIS TURI PADARYTI IKI VESTUVIŲ

Kažkodėl gajus stereotipas, kad tik vyrai vertina laisvę ir viengungišką gyvenimą, o visos moterys nori kuo greičiau ištekėti nuo tokio amžiaus, kai ima suprasti, kuo skiriasi mergaitė nuo berniuko. Nežiūrint į tai, kad dažniausiai taip ir būna, vis daugiau šiuolaikinių moterų neskuba atsisveikinti su mergyste.

Jūras Duo nuotrauka

Taigi, visoms merginoms ir moterims prieš ištekant patariame įgyvendinti šiuos dešimt dalykų (bent daugumą jų).

1.Keliauti su draugėmis

Poilsis su draugėmis - tokia prabanga, kurią neretai moteris gali sau leisti tik turėdama statusą “netekėjusi”. Kur jau ten, daugelis užmiršta apie šią “prabangą”, vos pradėjusios susitikinėti su vaikinu. Priežasčių daug - vienos nenori keliauti be antros pusės, kitoms tiesiog neleidžia.
Kaip ten bebūtų, poilsis draugų kompanijoje, kai niekas niekam neįsipareigojęs, ypač smagu.

Ir tikėtina, ištekėjusios jūs to pasiilgsite. O susilaukusios vaikų apie atostogas vien su draugėmis galėsite tik pasvajoti. Todėl vertinkite tokias keliones dabar ir nepraleiskite progos pakeliauti į tolimas šalis su gera kompanija.

2.Aplankyti visas madingas miesto vietas

Vaikščioti po geriausias kavines, aplankyti populiarius restoranus, triukšmingus barus ir naktinius klubus iki paryčių - super, kai nesate ištekėjusi. Pagrindinė sąlyga - rasti tokią pat ištvermingą draugę (arba keletą).

Kol neturite antrosios pusės, galite flirtuoti su prie kito staliuko sėdinčiu vaikinu kiek tik norite, galite klausytis komplimentų ir vakarą pratęsti kitame klube. Viso to smagumas tame, jog moterys eina ne pavalgyti ir ne išgerti, o tiesiog smagiai pralesti laiką ir gauti vyrų dėmesį.

3.Gauti išsilavinimą

Žinoma, vedybos netrukdo moteriai siekti išsilavinimo, tačiau susituokus didelės tikimybė sulaukti šeimos pagausėjimo. Tuomet studijuoti būna šiek tiek sudėtingiau. Be to, studentiški metai - vienas gražiausių laikotarpių, kai laukia ne tik studijos, bet ir linksmybės bei pramogos.

4.Suspėti padirbti

Yra vyrų, kurie ramiai žiūri į tai, jog žmonos nedirba, ir netgi patys “uždaro” jas namuose. Žinoma, žmona neturi būti šeimos maitintoja ir jai nebūtina dirbti tiek, kiek vyras. Bet visgi moteriai būtina turėti profesiją ir darbo patirtį prieš išeinant į motinystės atostogas. Tai pirmiausia naudinga pačiai moteriai, ypač, jei rado mėgstamą veiklos sferą, o darbas teikė malonumą.

5.Rasti savo stilių

Gyvename feminizmo ir emancipacijos laikais, kai moterys visapusiškai naudojasi savo apsisprendimo teise. Bet, nepaisant to, yra atvejų, kai ištekėjusios moterys pradeda vilkėti tik tai, ką sako vyras, pamiršdamos, ką mėgo anksčiau. Arba tiesiog nedėvi tos ar kitos suknelės dėl vyro pavydo ir pan.

Štai kodėl svarbu susikurti savo individualų stilių, kol jūsų apsisprendimo stipriai neįtakojo šalia esantis žmogus. Visų pirma, tada jis jus priims ir mylės tiesiog tokią - unikalią ir nepakartojamą. Ir, antra, jūs pati aiškiai žinosite savo poreikius ir mažiau pasiduosite kitų įtakai. Skonio, stiliaus ir grožio pajautimas kiekviena moteris suteikia pasitikėjimo ir išskiria iš minios - tai svarbu ir asmeniniame gyvenime, ir darbe.

Jūras Duo nuotrauka

6.Pagyventi vienai

Patikėkite - gyventi vienai yra nuostabu, kai šis periodas per ilgai neužsitęsia. Atskiras, tik jūsų asmeninis būstas kardinaliai skiriasi nuo to, kuriame gyvenote su tėvais. Gyvendamos vienos moterys greičiau tampa savarankiškesnės ir lengviau pasiruošia šeimyniniam gyvenimui. Tačiau neskubėkite pradėti gyventi su mylimuoju - bendro gyvenimo su juo etapą dar spėsite patirti ištekėjusi. Tiesiog mėgaukitės viengungiško gyvenimo privalumais: nereikia niekam atsiskaitinėti, galite kviestis į svečius, ką norite, rengti vakarėlius ar likti nakvoti pas draugus ir pan. Vakarus galite skirti tik sau ir užsiimti mėgstama veikla. Išnaudokite šį laiką,

7.Išmokti skaniai gaminti

Šis punktas išplaukia iš ankstesnio. Mamos pyragėliai ir kotletai nuostabu, tačiau patartina ir pačioms išmokti skaniai gaminti iki tos akimirkos, kai norėsite palepinti gardžiais patiekalais savo mylimąjį. Nėra tokio vyro, kuriam nepatiktų, kad žmona gardžiai gamina.

8.Turėti pomėgių

Paprastai nutinka taip - jei moteris neturėjo pomėgių iki vestuvių, jų ir neturi po jų. Nebent motinystės atostogų metu gali užsiimti tuo, kas artima sielai, bet ne visada pavyksta. Todėl raskite savo hobi prieš santuoką. Mergina, turinti pomėgių, daug įdomesnė vyrui, o ir pačiai yra kuo užsiimti, kai vyras išeis žvejoti ar į futbolo rungtynes su draugais.

9.Susitikinėti su kitais vyrais

Kalba ne apie tai, jog reikia permiegoti su daugeliu vyrų ar vieną mėnesį padrauguti su vienu, antrą - su kitu ir pan.. Susitikinėti su kuo nors iki tol, kol sutiksite savo mylimąjį, yra net naudinga moteriai. Kalbame apie rimtą bendravimą su kitais vyrais.

Pirma, bus su kuo palyginti savo išrinktąjį, vadinasi, sąmoningai pasirinksite ir nuspręsite tekėti - tokia santuoka turi daugiau šansų būti stipri ir būti vienintelė. Antra, moteris pasimokys iš praeities klaidų ir bus išmintingesnė santykiuose su tikruoju gyvenimo partneriu. Trečia, kiekvienuose santykiuose moteris tampa atviresnė ir tobulėja.

10. Surengti pašėlusį mergvakarį

Apie bernvakarius sklando legendos ir kuriami filmai. Siūlome sulaužyti šį klišė ir prieš savo vestuves surengti tokį mergvakarį, kurio ilgai nepamirš nei jūs, nei jūsų draugės. Nereikia pulti į kraštutinumus, bet ir pasakoti visas mergvakario detales vyrui nebūtina, juk kiekviena moteris turi turėti savo mažyčių paslapčių.
Primename, jog tai tik patarimai, kurie nėra privalomi. Sprendimą pasinaudoti jais ar ne - priimsite pačios. 

1494389085FewLessMen_b1_lt_HQ.jpg

FILMAS „Bernvakaris Australijoje 2“

Mergvakaris grožio studijoje STUDIOLB

MERGVAKARIO IDĖJA: MERGINŲ ŠVENTĖ GROŽIO STUDIJOJE

Jurgita Lukos Photography nuotrauka - vestuvių mitai

10 TAISYKLIŲ, KURIAS GALIMA SULAUŽYTI

Daugiau
naujienų

ajax loader