Filtras
1455168253daiktai.jpg

~2016-02-11~

9 BŪTINIAUSIŲ DAIKTŲ RINKINYS NUOTAKAI PER VESTUVES

Vestuvių diena tai ne tik itin laukiamas gyvenimo įvykis, tačiau dažniausiai tai streso kupina, varginanti diena, kuomet džiugios emocijos maišosi su nuovargiu ir įtampa. Siekiant kuo labiau sumažinti nervinę įtampa ir stresą, siūlome pasirūpinti būtiniausių daiktų krepšeliu, kurį privalote turėti savo vestuvių dieną.

Nosinaitės

Tai tikriausiai vienas pagrindinių dalykų privalomų nuotakos rankinėje vestuvių dieną. Net neabejokite, jog šią kupiną emocijų dieną galite nesulaikyti ašarų, todėl pasirūpinkite nosinaitėmis, kurios jas sugers. Taip išlaikysite nesugadintą makiažą ir riedančias džiaugsmo ašaras.

Priemonės makiažui tvarkyti

Kadangi jau prabilome apie makiažą, siūlome jums pasirūpinti ir priemonėmis skirtomis jį sutvarkyti ar tiesiog pataisyti. Turėkite su savimi vatos diskelių, vatos pagaliukų, makiažo valiklio, drėgnų servetėlių ar makiažo fiksatoriaus. Jeigu diena karšta – pasirūpinkite priemone šalinančia blizgesį nuo veido. Trumpai tariant, pagalvokite kokių priemonių reikėtų, jeigu makiažą netikėtai tektų pataisyti.

Atsarginės blakstienos

Tęsiant makiažo temą, turime paminėti ir atsargines priklijuojamas blakstienas. Šis dalykėlis yra aktualus merginoms, kurios savo šventiniam makiažui pasirinko būtent tokias blakstienas. Jeigu jūsų blakstienos bus natūralios arba priaugintos – jokių problemų, tačiau daug nuotakų blakstienas tiesiog klijuoja, todėl atsarginė dirbtinių blakstienų pora išties pravers.

[SP] fotografija nuotrauka

Atsarginės pėdkelnės

Be atsarginių pėdkelnių net nedrįskite eiti iš namų. Tai daugiau taisyklė, nei patarimas. Jeigu neturėsite atsarginių pėdkelnių – patikėkite – jos tikrai suplyš! Ir apskritai einant į vakarėlį ar kitą svarbią šventę, patartina turėti atsarginių pėdkelnių porą su savimi. Todėl nepamirškite to!
Priemonės plaukams. Į šią kategoriją įeina plaukų lakas ar kita priemonė skirta formuoti bei fiksuoti šukuoseną, taip pat keletas atsarginių mažyčių segtukų ir kitokių dalykėlių, kurių gali prireikti norint pataisyti išsprūdusią garbaną.

Užkandis

Yra tikimybė, jog savo vestuvių dieną nespėsite pavalgyti, o galbūt tiesiog nebus apetito. Tačiau pavalgyti būtina, kadangi nusimato ilga diena, apkrova kojoms, šampanas bei daug sveikinimų, todėl turite pasistiprinti. Turėkite su savimi baltyminį batonėlį, saują riešutų, keletą vaisių ar kitokių jūsų mėgiamų užkandžių.
Vanduo. Kalbant apie užkandžius, negalime nepaminėti ir vandens. Siekiant, jog dėl įtemptos dienos jūsų organizmas nepatirtų dehidratacijos, turite pasirūpinti vandens atsargomis. Turėkite su savimi buteliuką paprasto vandens, kurį galėtumėte nuolatos gurkšnoti.

Mėtinukai

Net neabejojame, jog visos šventės metu norėsite išlaikyti gaivų burnos kvapą, todėl pasirūpinkite mėtinukais, kitaip tariant mėtinėmis pastilėmis ar saldainiais, kurie palaikys gaivų jūsų burnos kvapą.

[SP] fotografija nuotrauka

Kreida

Kreida taip pat yra pakankamai svarbus dalykas, kadangi ko tik nenutinka vestuvių dieną, tiesa? Kreida reikalinga tuo atveju, jeigu kokiu nors būdu išsiteptumėte vestuvinę suknelę. Kreida  yra laikinas, tačiau efektyvus dėmės užmaskavimo būdas, kuris padės suknelei išlikti baltai.

Siuvimo rinkinys

Negalvokite, jog mes jums siūlome su savimi temptis visą siuvimo mašiną, tikrai ne. Tačiau patariame šalia turėti mažą siuvimo priemonių rinkinuką, kuris gali išgelbėti kritiniu atveju. Turėkite balto siūlo, adatą ir žiogelį (grafkę). Patikėkite, vestuvių dieną gali nutikti visko.

Aspirinas

Kaip jau minėjome pradžioje, vestuvių diena yra ne tik džiaugsmo, tačiau ir nerimo kupina diena. Nenustebkite, jog dėl įtampos jums gali prasidėti galvos skausmai,  juk tai visiškai normalu esant jūsų vietoje. Todėl, pasirūpinkite, jog jūsų must have rinkinyje atsirastų kelios tabletės aspirino.

1494389085FewLessMen_b1_lt_HQ.jpg

FILMAS „Bernvakaris Australijoje 2“

Mergvakaris grožio studijoje STUDIOLB

MERGVAKARIO IDĖJA: MERGINŲ ŠVENTĖ GROŽIO STUDIJOJE

Jurgita Lukos Photography nuotrauka - vestuvių mitai

10 TAISYKLIŲ, KURIAS GALIMA SULAUŽYTI

Daugiau
naujienų

ajax loader