Filtras
Diana Zak nuotrauka

~2016-09-23~

KAIP SUORGANIZUOTI MERGVAKARĮ? 2 dalis

Tęsiame patarimus nuotakos draugėms ir pamergėms, kokie yra pagrindiniai mergvakario organizavimo etapai.

Diana Zak nuotrauka

1 dalį rasite čia >>>

1 mėnesis iki mergvakario

- Išsiųskite kvietimus. Skambučiai ar elektroniniai laiškai taip pat puikiai tiks. Praneškite apie visas mergvakario smulkmenas ir pakvietime mandagiai įvardinkite kokia pinigų suma yra įnešama į mergvakario biudžetą nuo kiekvieno svečio. Šią informaciją turite pateikti korektiškai.
- Jeigu mergvakarį ketinate švęsti pavyzdžiui bare, pirmoji jūsų stotelė turėtų būti restoranas. Rezervuokite staliuką restorane iš anksto ir prieš vakarines pramogas pirmiausia skaniai pavakarieniaukite (juk žinote, jog alkoholį vartoti tuščiu skrandžiu ne kokia idėja). Pasidarykite to vakaro veiksmų planą. Vakarienei restorane skirkite atitinkamai laiko, po vakarienės pasirūpinkite jog jūsų lauktų transportas ir nugabentų į kitą vietą. Staliuką bare taip pat rezervuokite iš anksto.
- Kaip jau minėjome, transportu turėtų būti pasirūpinta iš anksto. Ypatingai, jeigu gyvenate dideliame mieste. Užtikrinkite viską. Padarykite rezervaciją. Mergvakarį tikriausiai švęsite savaitgalį, todėl tik pagalvokite kaip gali būti sunku pasigauti taksi vėlų šeštadienio vakarą.
- Jeigu mergvakarį planuojate švęsti namuose, pasirūpinkite pramogomis ir visa reikalinga amunicija. Sudarykite pirkinių sąrašą. Įtraukite žaidimus ir jiems reikalingus dalykus, taip pat užkandžius, dekoracijas, svaigiuosius gėrimus. Apgalvokite muziką.

1 savaitė iki mergvakario

Įsigykite mergvakario aksesuarų. Pasirūpinkite jaunosios nuometu, tiara, keliaraiščiu. Įvairiais mergvakarių žaisliukais ir pašėlusia atributika. Pasirūpinkite pamergių apranga. Jeigu reikia atsiimkite drabužius iš salonų, nuomos punktų ar siuvėjų.
- Sudarykite žaidimų sąrašą. Tai turėtų būti ne šiaip sąrašas, koks žaidimas po kurio bus žaidžiamas. Susirašykite kiekvieno žaidimo taisykles, eigą ir visą reikalingą informaciją. Žaidžiant žaidimus viskas turėtų būti aišku ir vykti sklandžiai. Užsirašykite visa tai. Nes po keleto Margarita kokteilių galite tiesiog užmiršti.
- Jeigu yra tam tikros užduotys, kurias nuotaka  turės įvykdyti mergvakario metu – sudarykite tų užduočių sąrašą. Pavyzdžiui, ar teko matyti, jog vidury miesto pulkas merginų su nuotaka priešakyje žingsniuoja gatve ir prašo vaikinų telefono numerių. Arba palinkėjimų ar dar kažko kito. Štai apie tokias užduotis kalbame. Sudarykite šių užduočių sąrašą kartu su pamergėmis ir tai nuosekliai vykdykite. Taip mergvakario planas neišslys jums iš rankų ir viskas vyks sklandžiai.
- Patvirtinkite kvietimus svečiams.
- Patvirtinkite transporto rezervaciją.
- Patvirtinkite apskritai visas rezervacijas: staliuką restorane, bare. Kambarius viešbutyje, pusryčius į lovą ir visą kitą ką tik reikia patvirtinti.

SL studija nuotrauka

1 diena iki mergvakario

Pagrobkite nuotaką. Kai kurių detalių nuotaka gali ir nežinoti, nebūtina jai visko sakyti. Palikite intrigą ir padarykite jai staigmeną.
- Priminkite svečiams susitikimo vietą ir laiką. Nusiskite tikslų adresą. Tam užteks ir trumposios žinutės ar skambučio. Priminkite visoms, jog vėluoti negražu.
- Dar kartą patikrinkite visas rezervacijas.
- Išsimiegokite! Jeigu jūs esate vyriausioji pamergė ir mergvakarį planuojate jūs, žinokite, jog jūsų laukia labai ilga ir atsakinga diena. O galbūt ir naktis. Žodžiu, jūsų laukia daugybė atsakomybės, darbo ir veiksmo. Būkite tam pasiruošusi.

1494389085FewLessMen_b1_lt_HQ.jpg

FILMAS „Bernvakaris Australijoje 2“

Mergvakaris grožio studijoje STUDIOLB

MERGVAKARIO IDĖJA: MERGINŲ ŠVENTĖ GROŽIO STUDIJOJE

Jurgita Lukos Photography nuotrauka - vestuvių mitai

10 TAISYKLIŲ, KURIAS GALIMA SULAUŽYTI

Daugiau
naujienų

ajax loader