Filtras
www.fotogidas.lt nuotrauka

~2016-09-12~

KAIP SUORGANIZUOTI MERGVAKARĮ? I dalis

Šį kartą skubame į pagalbą ne nuotakai ar jaunavedžiams, o vyriausiajai pamergei ir visam pamergių pulkui. Jeigu jūs esate vyriausioji pamergė – sukluskite. Čiupkite savo kalendorių ir pasižymėkite svarbiausias datas – planuojame geriausią mergvakarį iš visų! Jeigu dar nepradėjote, tačiau laiko turite pakankamai, panikuoti neverta. Tačiau, jeigu iki vestuvių liko trys mėnesiai - pasiraitokite rankoves ir kimbame į darbus!

www.fotogidas.lt nuotrauka

3 mėnesiai iki mergvakario

  • Šiuo metu jūs turite išsiaiškinti ko nuotaka nori arba ko nenori. Koks turėtų būti mergvakaris? Ar jūs šėlsite mieste iki paryčių? O galbūt surengsite iškylą prie ežero? Pramogos vandens parke? Pasiplaukiojimas jachta? Vakaras su kokteiliais, pica ir filmais? Vyrų striptizas bare? Kazino? O galbūt ramus savaitgali SPA? Tai yra jūsų atspirties taškas, išsiaiškinkite ko nori nuotaka ir pradėkite planuoti.
  • Išsiaiškinkite ko tiksliai nori nuotaka. Jeigu ji nori praleisti vakarą bare, tai nereiškia, jog reikės užsakyti striptizo erelį. Jeigu ji nori iškylos gamtoje, tai gali būti miško namelis ant ežero kranto su židiniu viduje, o ne palapinės viduryje miško su ūbaujančiomis pelėdomis ir uodais. Jūs norite, jog nuotaka atsipalaiduotų ir nusiramintų, o ne pasijustų nepatogiai.
  • Nustatykite datą. Geriausia data mergvakariui, tai viena arba dvi savaitės iki vestuvių. Jeigu pamergės, ar kitos mergvakario viešnios yra iš užsienio ar iš kur toliau ir atvažiuoja tik keletui dienų, tuomet mergvakarį galite planuoti likus maždaug trims dienoms iki vestuvių.
  • Sudarykite svečių sąrašą.

www.fotogidas.lt nuotrauka,

Idea Mallorca“ vestuvės organizuotos Maljorkoje

2 mėnesiai iki mergvakario

  • Išsiųskite „save the date“ laiškus, tam, kad įsitikintumėte, jog nekyla jokių problemų dėl svečių dalyvavimo mergvakaryje. Jeigu vakarėlis vyks toli, mažai kam žinomoje vietoje, nurodykite tikslias koordinates, kur vyks šventė.
  • Susėskite su pamergėmis ir sugalvokite įvairiausių žaidimų, kurie puikiai tiks mergvakariui. Žaidimai yra būtinas mergvakario akcentas, kitaip teks sukti galvas kaip kitaip užimti svečius ir nuotaką. Nustebinkite ją.
  • Jeigu mergvakaris vyks kažkur kitur, o ne jūsų mieste (galbūt tai bus Čipendeilų pasirodymas už 100 kilometrų ar SPA procedūros kitame šalies gale) užsakykite bilietus, rezervuokite vietas, viešbutį ir visus kitus dalykus, kurių jums gali prireikti. Taip pat nepamirškite apgalvoti kaip nuvyksite į mergvakario vietą.
  • Būkite atsakinga. Nesvarbu ar jūsų laukia pašėlęs vakarėlis ir alkoholiniai gėrimai, ar ramus savaitgalis miško namelyje, pasirūpinkite savo šventės transportu. Pasidomėkite ko nori kitos pamergės, nuotaka. Galbūt reikėtų užsakyti limuziną, autobusiuką, o galbūt išsinuomoti sportinį automobilį. Negalvokite, jog tiesiog pasigausite taksi mieste. Pasirūpinkite, jog jums nereikėtų stovėti gatvėje ir laukti kol kažkas atvažiuos.

1494389085FewLessMen_b1_lt_HQ.jpg

FILMAS „Bernvakaris Australijoje 2“

Mergvakaris grožio studijoje STUDIOLB

MERGVAKARIO IDĖJA: MERGINŲ ŠVENTĖ GROŽIO STUDIJOJE

Jurgita Lukos Photography nuotrauka - vestuvių mitai

10 TAISYKLIŲ, KURIAS GALIMA SULAUŽYTI

Daugiau
naujienų

ajax loader