Filtras
Muzika vestuvėms sp-fotografija nuotrauka

~2016-03-17~

5 KLAIDOS RENKANTIS MUZIKĄ VESTUVĖMS

Jeigu planuojate surengti ne konservatyvias ir nuobodžias vestuves, o visą vestuvių vakarėlį - jums tikrai prireiks daug ir labai geros muzikos. Todėl, nepatingėkite pasidomėti pagrindiniais dalykais, kurie padės išlaikyti savo svečius šokių aikštelėje iki 2 valandos nakties ir kaip reikiant pašėlti. Dažnai jaunavedžiai muzikai neskiria pakankamai dėmesio, manydami, jog tai nėra pats svarbiausias elementas jų šventėje, tačiau vakaro eigoje pradedamas jausti nusivylimas dėl netinkamai parinktos muzikos ar nesusišnekėjimo su vestuvių muzikantais ar DJ. Tam, kad išvengtumėte šių nesusipratimų, norime jus supažindinti su 5 pagrindinėmis klaidomis, kurias daro daugelis jaunavedžių pasirenkant muzikinį toną savo šventėje.

[SP] fotografija  nuotrauka

1. Muzika reikalinga tik šokiams


Tai dar viena klaida su kuria susiduria jaunavedžiai besirinkdami garso takelį savo šventei. Muzika mums dažniausiai asocijuojasi su šokiais ir linksmybėmis, tačiau yra atvejų, kada muzikinis tonas reikalingas ne vien tik šokiams, o tam tikros nuotaikos palaikymui bei atmosferos sukūrimui. Turėtumėte rinktis muziką ne tik vakarėliui šokių aikštelėje, tačiau ir puikios nuotaikos užtikrinimui vakarienės metu, tuomet kai yra sakomi tostai, įteikiamos dovanos. Švelnus ir lengvas muzikinis tonas tarsi užpildo erdvę, todėl reikėtų pasirūpinti atitinkama muzika ir tokiais šventės momentais.

2. Blogai pasirinktas muzikos tempas


Muzikos tempas taip pat yra labai svarbus elementas, kadangi ne laiku ir nevietoje skambanti tranki muzika gali išmušti svečius iš vėžių, o melancholiška melodija šokių aikštelėje gali nuvyti norą pasilinksminti ar tiesiog sugluminti. Šiuos dalykus būtina apgalvoti. Susidėliokite savo garso takelį taip, jog vakarienės, dovanų įteikimo ar tostų sakymo metu skambėtų tokia muzika, kuri neblaškytų svečių ar nesukeltų tam tikro diskomforto. Šokiams, vėl gi, turėtumėte pasirinkti atitinkamą toną, kuris sukeltų norą linksmintis, o ne verkti.

[SP] fotografija  nuotrauka

3. Vakaro tvarkaraščio nebuvimas


Vestuvių koordinatorės ar planuotojos dažnai pasirūpina pagrindiniais šventės etapais ir užtikrina, jog jie praeitų sklandžiai. Tačiau, kuomet jaunavedžiai ir šventės svečiai susėda prie stalo, dažniausiai koordinatorių ar planuotojų darbai būna baigti, o iškilus tam tikriems nesklandumams jaunavedžiai nebe žino į ką kreiptis. Jūsų vestuvių planuotoja/s ar kordinatorė/ius privalo susipažinti su jūsų muzikantais, grupe ar DJ ir su jais suderinti šventės tvarkaraštį. Muzikantai turi žinoti kada planuojate sėsti prie stalo, kada bus įteikiamos dovanos, o kada bus sakomi tostai. Taip jie žinos, kokiu metu turėtų skambėti atitinkamas muzikinis tonas.

4. Pasirinkta muzika tik tokia, kurią mėgstate jūs


Tai dar viena klaida, kurią dažnai daro jaunavedžiai. Jeigu galvojate, jog jūsų šventės metu turėtų skambėti tik ta muziką kurią mėgstate jūs – klystate. Kiekvieno žmogaus muzikinis skonis skiriasi, todėl džiazo mėgėjui visą vakarą klausytis sunkaus roko gali būti ne tik kad neįdomu, tačiau ir nemalonu. Turėtumėte atsižvelgti į tai, kad linksma turi būti ne tik jums tačiau ir jūsų svečiams. Rinkitės skirtingų skonių muziką, taip suteiksite galimybę pasilinksminti visiems.

Fotogidas.lt nuotrauka

5. Nepamirškite pasidomėti vietos tvarka


Pirmame punkte mes norime pasakyti, jog privalote išsiaiškinti svarbiausius dalykus susijusius su muzika toje vietoje, kurioje organizuojate savo šventę. Jūs turite sužinoti kokiu garsu leidžiama klausytis muzikos ir iki kelių valandų bus galima tą daryti. Tai yra labai svarbu, kadangi vidurnaktį nutraukta muzika, dėl kaimynystėje gyvenančių žmonių, gali ne juokais sugadinti nuotaiką, o kartu ir visą vestuvių vakarėlį. Jums taip pat būtų nemalonu, jeigu vietos šeimininkai nuolatos jums primintų, jog muziką reikėtų patildyti, kadangi tokie vietos įstatymai.

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

VZX photography nuotrauka - tortas

15 GERIAUSIŲ DAINŲ ĮNEŠANT TORTĄ

Vestuviu_fotografas_Fotoidile.lt

KIEK SUSITAUPO VESTUVĖMS RUDENĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Nuotraukos autoriai

VESTUVIŲ MITŲ GRIOVĖJAI. 10 POPULIARIAUSIŲ

Daugiau
naujienų

ajax loader