Filtras
Jurgita Lukos Photography nuotrauka - muzika vestuvėms

~2014-05-07~

9 PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ MUZIKĄ

Nekalbėsime apie tai, kokio stiliaus rekomenduotina ir geriausia muzika turėtų skambėti per vestuves. Tikime, kad jūs galite nuspręsti ir patys. Norime pasidalinti gerais patarimais, kurie padės šventės metu džiaugtis tobulais garsais.

"Jurgita Lukos Photography" nuotrauka

1. Apklausk visus

Paklausinėkite draugų, giminaičių ir kitų svečių rekomendacijų. Galite suformuluoti paprastą klausimą: “Ką geriausio girdėjote vestuvėse?” Tuomet sužinosi ne tik muzikos stilių, kurį jie mėgsta, bet ir gerų muzikantų vardus.

2. Pagalvokite apie akustiką

Viskas priklauso nuo to, kur vyks šventė. Nerekomenduojame styginių kvarteto paplūdimio vestuvėse, nes jūsų smuikininko muzika tikrai “paskęs” jūros ošime. Mažoje erdvėje didelė grupė užgoš svečius ir bus sunku susikalbėti. Pasidomėkite ar netoliese nėra gyvenamųjų erdvių ir ar nėra ribojamas triukšmas nuo 22 val.

"Maži stebuklai" nuotrauka

3. Išgirskite juos pirmieji

Būtina ir privaloma prieš pasirašant bet kokius susitarimus išgirsti ir pamatyti norimą grupę, didžėjų ar muzikantą. Jei gavote tik jų įrašą, įsigilinkite kiek ten ir kokie žmonės groja, nes jei paklausysite 6 žmonių įrašytos muzikos, o samdysite tik tris gausite tikrai ne tą patį variantą.

4. Susitarkite dėl viršvalandžių

Manote, kad vestuvės netruks ilgai, bet beveik niekad negalima nustatyti laiko kiek reikės muzikos. Susitarkite iš anksto dėl kainos ir galimybių muzikantams pasilikti ilgiau. Jei to nepadarysite iš anksto, jie pasinaudodami šventės įkarščiu gali užsiprašyti labai brangiai arba gal bus jau susitarę po vidurnakčio būti kitoje vietoje.

5. Viską užrašykite

Būtinai sudarykite sutartį. Viską, ką susitarėte užrašykite ant popieriaus ir paprašykite pasirašyti. Šventės dieną paaiškės, kad jie ne taip suprato jus ir sumaišė datas arba galvojo, jog reikės dviejų muzikantų vietoje penkių... Taip pat įrašykite sutartą kainą ir mokestį už viršvalandžius jei jie bus.

6. Išrinkite keletą dainų

Žinoma, jūs apytiksliai apsitarėte kokias dainas gros muzikantai, bet keletą pasirinkite konkrečiai. Tokių būtinai reikia pirmajam šokiui, dar kažko linksmo pjaunant tortą, šmaikšaus - metant puokštę, numaunant keliaraištį. Pagalvokite apie tai iš anksto ir įspėkite muzikantus, nes vėliau jie tiesiog gali to nemokėti pagroti.

VZX photography nuotrauka

7. “Negroti” sąrašas

Tai gal net svarbesnis sąrašas, nei “groti”. Vienos dainos jums primena buvusias antrąsias puses, kitos - blogus prisiminimus, o trečių tiesiog pakęsti negalite. Muzikantai ne aiškiaregiai, todėl juos įspėkite iš anksto.

8. Aprangos kodas

Nepamirškite pasiteirauti grupės, muzikantų ar didžėjų ką jie ruošiasi rengtis. Jei vestuvė turi konkrečią temą - įspėkite juos apie tai ir jie papildys jūsų dizainą.

9. Pirmas šokis

Jei jį paleisite iš CD būtinai ant jo užrašykite dainos pavadinimą ir takelio numerį. Dar geriau jei dainą įrašysite į atskirą švarų kompaktinį diską. Ir padarykite keletą kopijų, kurias įteikite skirtingiems žmonėms. Na, dėl visa ko :)

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

VZX photography nuotrauka - tortas

15 GERIAUSIŲ DAINŲ ĮNEŠANT TORTĄ

Vestuviu_fotografas_Fotoidile.lt

KIEK SUSITAUPO VESTUVĖMS RUDENĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Nuotraukos autoriai

VESTUVIŲ MITŲ GRIOVĖJAI. 10 POPULIARIAUSIŲ

Daugiau
naujienų

ajax loader