Filtras
KOKIOS DAINOS POPULIARIAUSIOS PER VESTUVES?

~2015-05-14~

KOKIOS DAINOS POPULIARIAUSIOS PER VESTUVES?

Vis dažniau savo vestuvių dieną jaunavedžiai gyvai atliekamą muziką geidžia girdėti ne tik vakare įsibėjus puotai, bet ir per ceremoniją bažnyčioje ar santuokų rūmuose, priimant sveikinimus iškart po jos, vykstant fotosesijai ar kol į šventės vietą renkasi svečiai.

„Jaunavedžiai paprastai prašo groti arba laiko patikrintus klasikos kūrinius, arba šiuolaikinius, kurie primena jiems svarbius įvykius – pirmąjį pasimatymą, pirmąjį bučinį, sužadėtuves.

Ir vienos, ir kitos melodijos įkvepia reikšti jausmus – prisiglausti, apsikabinti, pašokti, pasibučiuoti“, – pasakojo smuikininkė Ieva Nugaraitė, kone kiekvieną savaitgalį grojanti vestuvėse Vilniuje ir kitose Lietuvos vietose.

Muzikinis kūrinys neretai tampa dovana – jaunavedžiai taip nustebina vienas kitą, ką tik susikūrusiai šeimai pusvalandžio ar valandos pasirodymą padovanoja artimieji. Kartais

Kartu su kolega gitaristu Rapolu Janukaičiu šeštadienį ji dalyvaus Gatvės muzikos dienoje. Duetas įsikurs kiemelyje Stiklių g. 6, Vilniuje greta peteliškių namų „Dom bow ties“ ir džiugins praeivius kūriniais, kuriuos savo vestuvių dieną labiausiai geidžia išgirsti jaunavedžiai – nuo Johano Pachelbelio „Canon in D“ iki populiariųjų Adelle kūrinių.

Muzikantė tikisi, kad romantiškoms melodijoms neliks abejingi ne tik įsimylėjeliai, bet ir visi tradicija jau tapusios miesto šventės dalyviai.

Gatvės muzikos dieną smuikininkės ir gitaristo duetui talkins bičiulių šokėjų pora – Dangis Šalaviejus ir Julija Banevičiūtė. Smuiko sužadintas emocijas jie išreikš šokio judesiais.

Savo pasirodymu praeivius muzikantai džiugins šeštadienį nuo 12 iki 14 valandos.

Dažniausiai jaunavedžių pageidaujamų melodijų dešimtukas:

1. Vestuvių (Mendelseno) maršas.
2. Johann Pachelbel - Canon in D.
3. Frank Sinatra – My way.
4. Eric Clapton – Tears In Heaven.
5. Christina Perri – A thousand years.
6. Celine Dion – My heart will go on.
7. Josh Groban – You raise me up.
8. Elvis Presley – I can’t help falling in love with you.
9. Adele – Make you feel my love.
10. Whitney Houston – I will always love you.

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Muzika vestuvėms sp-fotografija nuotrauka

5 KLAIDOS RENKANTIS MUZIKĄ VESTUVĖMS

Vestuviu idejos

9 ORIGINALIOS IDĖJOS VESTUVĖMS

Pirmojo šokio dainos. Celine Dion

10 ROMANTIŠKŲ DAINŲ PIRMAM ŠOKIUI

Daugiau
naujienų

ajax loader