Filtras
11 dainų tėčio ir dukros šokiui

~2016-08-10~

TĖVO IR DUKROS ŠOKIS: ETIKETAS + 11 DAINŲ

Pripažinkime, Lietuvoje tai nėra itin populiarus dalykas. Žinoma, dabar jaunavedžiai dažnai net specialiai paruošia pirmąjį šokį, bet taip pat labai graži ir jautri akimirka, kai tėtis šoka su savo dukra. Tai lyg atsisveikinimas su jaunyste, tėčio perdavimas kitam vyrui (juk ir atvedimas prie altoriaus tą patį simbolizuoja).

Pirma, pagalvokite ar jūsų tėčiui bus jauku šokti prieš visus svečius, ar jis norės išskirtinio dėmesio. Ne visi tai mėgsta ir patariame elgtis, ne kaip gražiau, o kaip maloniau tėčiui. Mamos ir taip per vestuves turi aibę pareigų, padeda dukrai joms pasiruošti, apsirengti, todėl lašelis papildomo dėmesio tėčiui tikrai nepakenks. 

Antra, nuspręskite kada šis šokis tiktų labiausiai. Žinoma, pirmiausia šoksite jaunavedžių šokį. Ar verta iškart šokti su tėčiu? Jeigu dar pridėsite ir jaunikio šokį su mama, svečiams trys dainos laukimo gali labai prailgti. Gal geriau visus šiuos momentus išskaidyti programoje? Po pertraukėlės, kai visi linksminasi, paprašyti visų dėmesio ir pakviesti tėtį šokiui. Žinoma, prieš tai DJ turėtų paleisti JŪSŲ dainą. 

Taip, ne mažiau svarbu pasirinkti tinkamą muziką. Jeigu turite mėgstamą šeimos dainą - ji čia labai tiktų. Jeigu tokią dainą turi jūsų tėtis - ji taip pat puikiai skambės ir privers nubraukti ašarą. 

Jeigu jau visai nieko nesugalvojate iš asmeninių archyvų, siūlome pasirinkti vieną iš pasaulyje populiariausių tėvo ir dukros šokio dainų:

Joe Cocker - You're so beautiful

Louis Armstrong - What A Wonderful World

Ovidijus Vyšniauskas - „Mažyte Mano“

 

„The Temptations“ - „My Girl“

Gytis Paškevičius „Dukrai“

 

„Heartland“ - „I loved her first“

Tim Mcgraw - My Little Girl

Stevie Wonder I wish - Isn't she lovely

Frank Sinatra - The Way You Look Tonight

Steven Curtis Chapman - Cinderella

The Beatles - In My Life

 

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

VZX photography nuotrauka - tortas

15 GERIAUSIŲ DAINŲ ĮNEŠANT TORTĄ

Vestuviu_fotografas_Fotoidile.lt

KIEK SUSITAUPO VESTUVĖMS RUDENĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Nuotraukos autoriai

VESTUVIŲ MITŲ GRIOVĖJAI. 10 POPULIARIAUSIŲ

Daugiau
naujienų

ajax loader