Filtras
1616741492Milita_Daikerytė._Stilius_Agnė_Kuzmickaitė._Nuotr._Edita_Šerlat.jpg

~2021-03-26~

„X faktorius. Žvaigždės“ NUGALĖTOJA MILITA DAIKERYTĖ DALIJASI MUZIKINĖMIS NAUJIENOMIS

Milita Daikerytė - karūnuota vieno ryškiausių televizijos projektų „X faktorius. Žvaigždės“ nugalėtoja, taip pat sužibus šių metų nacionalinėje Eurovizijos atrankoje su publikos simpatijų sulaukusiu kūriniu „Shadows“, neketina lėtinti tempo ir kartu su žinomų muzikantų komanda - Paulium Jaskūnu (bosinė gitara) ir Jonu Lengvinu (mušamieji) ruošia naują muzikinę programą.

E.Šarlat nuotr.

Su Milita kalbėjome apie jos artimiausius muzikinius planus:

– Ar tiesa, kad pergalė „X faktoriuje.Žvaigždės“, publikos palaikymas Eurovizijos atrankose tapo rimta paskata grįžti į muzikinį kelią?

– Man tai yra labai didelis įvertinimas iš žiūrovų pusės. Jaučiu labai didelį dėkingumą žiūrovams už palaikymą ir galimybę pamilti save muzikoje iš naujo. Atsirado noras dainuoti ne tik dėl asmeninių interesų, bet ir atsakomybė prieš klausytoją, kuris palaikė ir balsavo.

– Esi mergina, kuri užtikrintai siekia užsibrėžtų tikslų – esi sukūrusi sėkmingą verslą, tavo socialiniuose tinkluose – tūkstančiai sekėjų. Kokius tikslus šiuo metu keli sau kaip atlikėjai?

– Man iki šiol geriausiai sekasi veiklos, kurios vystosi natūraliai, sava vaga. Stengiuosi tuo vadovautis ir muzikoje. Neturiu konkretaus plano tiek vertinant dabartinę situaciją – pandemiją, kuri verčia stabdyti daugelį veiklų, tiek nekuriant įtampos. Tikiu, kad viskam ateina savas laikas ir jeigu man lemta būti scenoje, aš nuo jos nepabėgsiu. O pati jaučiu didelį norą dainuoti, turėti bent keletą sėkmingų asmeninių kūrinių.

– Kokie muzikos stiliai tau artimiausi?

– Nesu labai įsipareigojusi vienam muzikos stiliui. Man muzika tai – nuotaika, vaistas ir emocija. Mano mėgstamų dainų sąraše galima išgirsti tiek lyrines, net, sakyčiau, liūdnas ir tamsias dainas, tiek labai užvedančias ir linksmas. Esu labai nuotaikos žmogus šiuo klausimu (šypsosi).

– Subūrei žymių muzikantų komandą. Kaip atradote vieni kitus?

– Kaip ir minėjau – geriausi dalykai gyvenime man nutinka netikėtai. Mano muzikinis kelias prasidėjo anksti ir intensyviai – televiziniai projektai, konkursai supažindino su geriausias muzikantais, tad su Paulium ir Jonu pažintis nebuvo nauja. Tikriausiai pajautėm, kad esame pasiruošę kažką gražaus sukurti kartu! Visgi vienas lauke – ne karys. Su profesionalų komanda galima padaryti daug daugiau nei vienam. Tad labai džiaugiuosi mūsų komanda ir tikiuosi, kad turėsime daug progų džiuginti klausytojus!

Su atlikėjais Marijonu Mikutavičium, SEL ir kitais žinomais Lietuvos muzikos veidais scenoje pasirodančių profesionalių muzikantų Pauliaus Jaskūno ir Jono Lengvino muzikinis duetas „Midnight Gents“ gyvų pasirodymų metu žavi publiką uždegančia energija, kūrinius papildančiomis išskirtinėmis improvizacijomis, o šių ugningų muzikantų duetas drauge su charizmatiškąja atlikėja Milita Daikeryte yra muzikinis derinys, kuriam atsispirti tiesiog neįmanoma!

Kol laukiame karantino laisvinimo bei svajojame apie muzikos kupiną vasaros sezoną, Militos ir „Midnight Gents“ pasiklausyti galite čia:

 

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

VZX photography nuotrauka - tortas

15 GERIAUSIŲ DAINŲ ĮNEŠANT TORTĄ

Vestuviu_fotografas_Fotoidile.lt

KIEK SUSITAUPO VESTUVĖMS RUDENĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Nuotraukos autoriai

VESTUVIŲ MITŲ GRIOVĖJAI. 10 POPULIARIAUSIŲ

Daugiau
naujienų

ajax loader