Filtras
1554270111plaukai_art_projektas.jpg

~2019-04-03~

5 NETRADICINIAI PLAUKŲ AKSESUARAI

Jei savo šventei ieškote originalių sprendimų ir norite būti netradicine nuotaka, tuomet reikia pasirūpinti išskirtiniais plaukų aksesuarais! Palikime tradicijas ir klasikines galvos juostas nuošaly ir aptarkime kelis neįprastus pasirinkimus.

Art Projektas Photography" nuotrauka

1. Kosminė karūna ar lankelis

Lankelis su įvairaus dydžio spindinčiomis žvaigždėmis, o gal karūna su planetomis? Šįmet madingos auksinė, metalo spalvos, tad būsite ir stilinga, ir originali. Būkite žvaigžde tikrąja to žodžio prasme.

2. Geometrinės formos

Tai gali būti plaukų segė ar lankelis su unikaliomis geometrinėmis figūromis: rombų, trikampių ir kitų figūrų deriniai. Medžiagos gali būti įvairios, nors geriausiu pasirinkimus bus metalas. Tiesa, geometrines figūras galite kaip akcentą rinktis ir kvietimams, stalo, šventės, torto dekorui – tai šiais metais labai populiaru. Vientisumas sukurs harmoningą įspūdį.

3. Krištolo dirbinių vainikas

Puikiai tiks mistinei, paslaptingai nuotakai, norinčiai išsiskirti. Rinkitės masyvius, įspūdingus dirbinius, krentančius į akis ir priversiančius visus aiktelėti iš nuostabos.

4. Plunksnos

Plunksnų vainikėlis, plunksnos įpintos į kasą, plunksnų kuokštas kuodelyje ar už ausies, ištisos plunksnų kompozicijos – nebijokite, eksperimentuokite ir būkite ryškia nuotaka. Plunksnas rinkitės baltas arba derinkite prie kitos spalvos, jei tokia dominuos šventėje. Gal šių metų koralinė?

VZX Photography nuotrauka

5. Gėlės plaukuose

Iškart sakome – nesirinkite dirbtinių gėlių, kadangi gyvos atrodys kur kas įspūdingiau ir prabangiau. Įsisegti į plaukus vieną didesnę ar kelias mažas gėlytes – gana įprasta. Norinčioms netradicinių idėjų siūlome kurti masyvias gėlių kompozicijas, gėlių vainikus, sekite daug gėlių žiedų į laisvai krentančius plaukus.

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

152687703610_patarimu_del_stiliaus_kad_nereiketu_gailetis_po_25_metu_SP_fotografija.jpg

10 PASIRINKIMŲ NUOTAKAI, KURIE NESIGAILĖSITE IR PO 25 METŲ

Nuotaka su akiniais

NUOTAKOS STILIUS: AKINIAI AR KONTAKTINIAI LĘŠIAI?

Pajūrio nuotaka Rent Boutique

4 STILIAI NUOTAKAI VESTUVĖMS PRIE JŪROS

Perlai vestuvėms

PAPUOŠALAI VESTUVĖMS - KAIP PASIRINKTI TEISINGAI?

Vestuviu papuosalai ir aksesuarai

10 NUOTAKŲ PAPUOŠALŲ IR AKSESUARŲ KŪRĖJŲ LIETUVOJE

Konkursas

KONKURSAS: DALINKIS SAVO VESTUVIŲ NUOTRAUKOMIS IR LAIMĖK KAKLO PAPUOŠALĄ

Daugiau
naujienų

ajax loader