Filtras
modwedding.lt nuotrauka

~2016-04-26~

KAIP IŠSIRINKTI APATINĮ TRIKOTAŽĄ VESTUVĖMS?

Jūs užtrunkate mėnesių mėnesius ieškodama savo vestuvinės suknelės, tačiau ar pagalvojote ką dėvėsite po ja? Koks apatinis trikotažas geriausiai derės prie jūsų vestuvinės suknelės? Ar jums reikalingas korsetas? Su šiais ir panašaus tipo klausimais, anksčiau ar vėliau susidrus kiekviena nuotaka, kadangi išsirinkti vestuvinį apatinį trikotažą yra taip pat svarbu kaip ir išsirinkti kitus vestuvių aksesuarus. Tam, kad išvengtumėte tam tikrų klaidų, pateikiame keletą patarimų kurie padės išsirinkti tinkamą apatinį trikotažą jūsų vestuvėms!

Modwedding.lt nuotrauka

Apatinis trikotažas ir vestuvinės suknelės siluetas

Vestuvinių suknelių siluetai yra skirtingi, todėl ir apatiniai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į tai kokio modelio vestuvinę suknelę dėvėsite. A linijos ir princesės stiliaus suknelės yra labai nuolankios apatinio trikotažo atžvilgiu. Jeigu vilkėsite vieną iš šių siluetų – jūsų apatinis trikotažas galės būti įvairus. Kitu atveju, jeigu jūsų vestuvinė suknelė bus be petnešėlių ar iškirptė vyniosis aplink kaklą, jūs privalėsite į tai atsižvelgti. Undinėlės, trimito ir prigludusio tipo suknelės yra labiau įnoringos, todėl prie jų turėsite atidžiau derinti savo apatinį trikotažą, kadangi šie siluetai išryškina visas linijas. Jeigu jūsų vestuvinės suknelės nugara yra žemai arba ji apskritai apnuoginta – į tai taip pat turėsite atsižvelgti.

[SP] fotografija nuotrauka

Kokią liemenėlę rinktis?

Žinokite, jog pasirinkti tinkamą liemenėlę yra taip pat svarbu kaip ir išsirinkti tinkamus batus. Ir mes tikrai neperlenkiame lazdos. Renkantis apatinį trikotažą įtakos taip pat turi ir vestuvinės suknelės medžiaga. Jeigu rinksitės storesnio audinio suknelę – apatinį trikotažą galėsite rinktis įvairų, jeigu plonesnio – jūsų pasirinkimas gali būti ribotas. Taigi jeigu jūsų suknelė bus uždaresnė ir storesnio audinio – galėsite dėvėti tokią liemenėlę, kurią dėvite įprastai. Jeigu suknelė be petnešėlių – rinkitės ir tokio pačio stiliaus liemenėle. Galite rinktis ir tokią liemenėlę, kuri yra panaši į trumpą palaidinę (eng.bustiers) – ji tvirčiau prilaiko krūtinę, nei įprasta liemenėlė be petnešėlių. Jeigu jūsų vestuvinė suknelė su itin atvira, žema ar nėriniuota nugara – geriausias pasirinkimas bus priklijuojama liemenėlė, kuri yra tik kaušelių pavidalo.

Kokio tipo apatinius rinktis?

[SP] fotografija nuotrauka

Jeigu jūsų vestuvinė suknelė princesės stiliaus ar tiesiog su itin pūstu sijonu – rinkitės tokius apatinius kokius norite. Jeigu jūsų suknelė labiau prigludusi, undinėlės ar trimito silueto – apatinės kelnaitės bus itin svarbus pasirinkimas. Tokiu atveju turite rinktis tokius apatinius, kurių linijos neišryškėtų per suknelės audinį. Nors šie apatiniai ir nebus patys seksualiausi, šiuo atveju geriausia būtų rinktis besiūles kelnaites ar liekninančius apatinius. Nepamirškite, jog tokie ne itin seksualūs apatiniai nepalieka akivaizdžių linijų, todėl šis pasirinkimas bus geriausias. Na,  o prieš vestuvinę naktį juos tiesiog galėsite pakeisti į tokius kokių norite.

Kokios spalvos turėtų būti apatinis trikotažas?

Modwedding.lt nuotrauka

Dauguma vestuvinių suknelių yra baltų atspalvių, todėl ir apatinis trikotažas turėtų būti panašios spalvos. Jeigu jūsų suknelė storesnio audinio arba su daug sluoksnių ir jūs turite galimybę eksperimentuoti su savo apatinio trikotažo spalva, tuomet galite taip ir padaryti. Galite pasirinkti kažką mėlyno. Jeigu norite dėvėti seksualius apatinius su įvairiais nėriniais, kaspinais ar kitais papuošimais atkreipkite dėmesį į tai, kad jie neišryškėtų. Esmė yra tame, jog apatinis trikotažas neturėtų matytis, kaip ir jo spalva. Todėl, jeigu jūsų suknelė balta rinkitės tokio paties atspalvio ir apatinius, jeigu negalite atitaikyti apatinio trikotažo atspalvio, rinkitės tokį kuris geriausiai derės prie jūsų odos spalvos tono.

Daugiau
naujienų

ajax loader