Filtras
Liekninamasis trikotažas nuotakoms

~2015-05-19~

KOKIAS KŪNO VIETAS GALIMA KOREGUOTI SU LIEKNINAMUOJU TRIKOTAŽU?

Liekninamasis trikotažas - puiki išeitis vestuvėms (ir ne tik), kuomet norisi džiaugtis nepriekaištinga figūra ir net keliais centimetrais mažesnėmis apimtimis. Šįkart aiškinamės - ką galima pakoreguoti tokiomis priemonėmis ir kaip išsirinkti tinkamiausią modelį?

"Pakoreguoti figūrą, keliais centrimetrais sumažinti apimtis, pakelti krūtinę ir net patobulinti laikyseną įmanoma su formuojančiu trikotažu. Tiesa, svarbu labai kruopščiai pasirinkti modelį", - nudžiugino elektroninės liekninančio trikotažo parduotuvės elady.lt įkūrėja Anželika.

Kaip žinoti kuris liekninantis trikotažas akimirksniu padės pasiekti geriausių rezultatų? Dalinamės patarimais, kurie padės neprašauti.

Grakščiai laikysenai

Tiesi nugara, įtrauktas pilvukas, ištiestas kaklas - tobulą laikyseną padės išlaikyti bodis arba korsetas-gracija su petnešėlėmis. Juose papildomai sustiprinta nugaros dalis, todėl pati natūraliai išsitiesi. Garantuojame, jog rezultatai nudžiugins ir puikiai atrodys nuotraukose. 

Mažesnėms apimtims

Jeigu norite plonesnio juosmens, siauresnių klubų ar dailesnio liemens silueto - tai pasiekti įmanoma su liekninamaisiais diržais. Jie pralaidūs orui, neslysta, nesiraukšlėja, o po drabužiais jie yra nematomi. 

Plokštesnis pilvas

Norite paslėpti išsišovusį pilvuką? Tai irgi galima padaryti su liekninamuoju trikotažu. Pilvuką paslėpti padės kelnaitės paaukšintu liemeniu. Visos suspaudžiančios kelnaitės tobulai priglunda prie kūno ir tolygiai suspaudžia pilvuką, kuris atrodys plokščias ir glotnus. Daugelis išbandžiusių įsimyli apatinius paaukštintu liemeniu, nes juos malonu dėvėti ir kasdien. 

Dailesni sėdmenys

Pats populiariausias liekninamasis trikotažas tarp jaunų ir žavių merginų – koreguojantys šortukai. Šortukai puikiai pakelia užpakaliuką, pakoreguoja sėdmenų apimtį, glotnina oda, sumažina celiulito žymias.

Dar pakelti užpakaliuką, padaryti riestesnį bei patrauklesnį padės kelnaitės-korsetas "Push up". 

Pavargusios kojos

Jeigu pastoviai jaučiate patinimą, pabrinkimą kojose arba  atsiranda „žvaigždutės“ iš kraujagyslių, būtinai profilaktiškai nešiokite kompresinės pėdkelnės. Geriausiai pradėti jas nešioti kai žinote, kad daug vaikščiosite ir tikrai pavargsite.  Nuotakom su viršsvoriu, norint sumažinti nuovargį kojose, patariama nešioti per vestuvės kompresinės pėdkelnės.

"Pastebėjome, kad pats populiariausias  liekninamojo trikotažo dydis S/M, todėl mielos moterys rūpinkitės savo išvaizda, naudokitės mažomis moteriškomis gudrybėmis, nebijokite eksperimentuoti ir atrodysite visada nuostabiai", - patarė Anželika.

Liekninamojo trikotažo galite įsigyti www.elady.lt

modwedding.lt nuotrauka

KAIP IŠSIRINKTI APATINĮ TRIKOTAŽĄ VESTUVĖMS?

Daugiau
naujienų

ajax loader