Filtras
1533194976pirstinaites_foto_Saules_pieva.jpg

~2018-08-02~

AR REIKALINGOS NUOTAKAI PIRŠTINĖS?

Vartydamos mamų, močiučių senas nuotraukas daugelį nuotakų regime su pirštinaitėmis... Seniau buvusios itin populiarios pirštinės nuotakoms dabar pasirenkamos rečiau. Atgyvena ar vis dar madingas nuotakos įvaizdžio akcentas?

Saulės pieva" nuotrauka

Pirmiausia, tai pirštinės yra puiki nuotakos stiliaus detalė, tinkanti kone prie kiekvienos suknutės ir sparčiu žingsniu grįžtantis į madą! Nepaprastai elegantiškai ir rafinuotai atrodo ilgos, alkūnes siekiančios pirštinės prie ilgos, aptemptos (ne per daug) ir dailiai figūrą išryškinančios suknelės su šleifu.

Pirštinės labai tinka prie boho stiliaus suknelės. Pavyzdžiui, galima rinktis odines – išskirtinis originalus akcentas, tiks visiems metų laikams.

Prie vintažinio stiliaus nuotakos suknelės tobulai derės trumpos nėriniuotos pirštinaitės, baltos ar pastelinių spalvų, suteiksiančios dar daugiau romantikos nuotakos įvaizdžiui.

Retro stiliaus nuotakai taip pat būtinos pirštinės – ilgesnės: iki alkūnių arba virš jų, itin tiks blizgios, elegantiškos atlasinės.

Trumpos pirštinaitės tiks prie neilgos kelius siekiančios nuotakos suknelės, lengvos, žaismingos, dailiai krintančio audinio.

Pirštinės bus kone  būtinos vestuves  švenčiant žiemą. Dailios pirštinaitės ne tik šildys, bet ir papildys nuotakos aprangos derinį.

Kalbant apie spalvą, tai klaidingai manoma, jog nuotakos pirštinės gali būti būtinai baltos ar kreminės, dramblio kaulo spalvos (priklausomai nuo suknelės). Anaiptol, itin išskirtinai atrodo ryškios pirštinės, pavyzdžiui, raudonos, tampančios akį traukiančiu nuotakos įvaizdžio akcentu. Žinoma, ryškios pirštinės turi derėti bendroje šventės koncepcijoje, tad jei dominuoja ryškūs, konkrečiai – raudoni, elementai, tokios spalvos pirštinės bus puikus pasirinkimas. Pavyzdžiui, raudonos pirštinės, raudoni nuotakos bateliai ir raudona segė ar akcentas plaukuose – tobulas derinys (ypač žiemos vestuvėms).

Tiesa, verta paminėti, kad šiais metais pirštinės priskiriamos prie šiųmečių vestuvių mados tendencijų. Rinkitės trumpas arba ilgas, populiarios dailios nėriniuotos pirštinaitės. Žinoma, kaip jau minėjome, būtina derinti prie vestuvinės suknelės.

1534511092keliaraistis_Foto_Laurynas_Bočkus.jpg

KELIARAIŠTIS NUOTAKAI: TAIP ar NE?

Keliaraištis. Sp fotografija nuotrauka

KELIARAIŠTIS - REIKIA AR NE?

Daugiau
naujienų

ajax loader