Filtras
Nuotaka su akiniais

~2016-06-21~

NUOTAKOS STILIUS: AKINIAI AR KONTAKTINIAI LĘŠIAI?

Amžina kova tarp akinių ir kontaktinių lęšių jau ilgą laiką neduoda ramybės visoms pasaulio nuotakoms, turinčioms korekcinius akių sutrikimus. Nuolatinis klausimas - ar per vestuves dėvėti akinukus, ar vis tik rinktis kontaktinius lęšius - uždavinėjamas dar iki šiol. Tačiau, atsakymas į šį klausimą vis dar neatrastas. Taigi, ką daryti? Kaip apsispręsti? Kas geriau: kontaktiniai lęšiai ar akiniai? O galbūt vestuvės - puiki proga lazerinei akių korekcijai atlikti?

Akiniai – mano asmenybės dalis!

Daugybė nuotakų, kurios akinius nešioja jau nuo vaikystės ar paauglystės, nenori jų atsisakyti ir per vestuves. Ir tai yra visiškai normalu. Akinukai yra tarsi jų asmenybės dalis, tad kam viso to atsisakyti per savo vestuves? Visos nuotakos, kurios nusprendėte per savo vestuves dėvėti akinukus, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos dalykus: būtinai praneškite savo makiažo meistrei ir plaukų stilistei, jog dėvėsite akinius; apie tai praneškite ir savo fotografui; jeigu reikia įsigykite naujus akinius; akinukus derinkite prie suknelės, nuometo ar net vestuvių temos!

[sp] fotografija  nuotrauka

Ar galima dėvėti akinius ir nuometą?

Jeigu norite dėvėti ir akinukus, ir nuometą – taip ir padarykite! Niekas jums to neuždraus, o ir nereikės to daryti! Tačiau, yra viena taisyklė, kuria vadovautis tiesiog privalote. Renkantis nuometą jį derinate prie suknelės, todėl ir akinukus teks derinti. Arba nuometą prie akinių. Kiekvieną kartą matuojantis nuometą dėvėkite akinukus, kadangi tik taip matysite ar pasirinktas nuometas jums tinka ar ne. Matuokitės tiek nuometų, kiek tik reikės kol rasite tą vienintelį. Renkantis nuometą taip pat dėvėkite ir jau pasirinktą vestuvinę suknelę, tokiu atveju galėsite matyti bendrą vaizdą ir žinosite ką reikėtų koreguoti, o ko ne.

Orange Studio“ nuotrauka

Kontaktiniai lęšiai – išeitis norinčioms matyti nuotakoms!

Mes tikrai nesakome, jog jūs negalite matyti ir su akiniais, tačiau, šiuo atveju, kalbame apie tas nuotakas, kurios nori pakeisti savo įvaizdį per vestuves ir atsisakyti akinių. Išeitis yra – tai kontaktiniai lęšiai. Jeigu iki šiol kontaktinių lęšių nenešiojote, pats laikas pradėti tai daryti. Tik taip įsitikinsite ar galite juos nešioti ir ar jie jums nesukelia diskomforto. Keletas patarimų: kontaktinius lęšius pradėkite nešioti likus ne mažiau 6 mėnesiams iki vestuvių; pripraskite kontaktinius lęšius nešioti visą dieną; apie tai, jog dėvėsite kontaktinius lęšius praneškite savo makiažo meistrei ir plaukų stilistei; vestuvių dieną būtinai turėkite atsarginę porą kontaktinių lęšių.

Lazerinė akių korekcija – ryžtis ar ne?

Jeigu akinukai jūsų nedžiugina, o lęšių tiesiog negalite nešioti, galbūt vestuvės yra tobula proga padovanoti sau lazerinę akių korekciją? Šiais laikais lazerinės akių korekcijos atliekamos kiekviename mieste, o kaina tikrai nesi kandžioja. Be to procedūra trunka vos keliolika minučių ir yra visai neskausminga! Jeigu nusprendėte, jog jau esate subrendusi lazerinei akių korekcijai, likus 6 mėnesiams iki vestuvių apsilankykite bent keliose klinikose, kurios atlieka minėtą procedūrą. Atminkite, jog maždaug mėnesį laiko po operacijos negalėsite naudoti akių kosmetikos. Taip pat akys turės visiškai atsigauti, priprasti prie ryškių šviesų ir kosmetikos priemonių. Būtent dėl šių priežasčių domėtis operacija pradėkite likus pusei metų iki šventės, na o išaušus didžiajai dienai matykite pasaulį ryškiomis spalvomis!

1534511092keliaraistis_Foto_Laurynas_Bočkus.jpg

KELIARAIŠTIS NUOTAKAI: TAIP ar NE?

Keliaraištis. Sp fotografija nuotrauka

KELIARAIŠTIS - REIKIA AR NE?

Daugiau
naujienų

ajax loader