Filtras
1526634384Nuometas.jpg

~2018-05-18~

10 NUOMETŲ-VUALIŲ IDĖJŲ

Nuometą daugelis įsivaizduoja tradiciškai – prie plaukų prisegtą tiulio ar kito audinio skraistę. Bet šiandien mes turime daugybę galimybių, o daugelis nuotakų, kol neapsilanko vestuvinių suknelių salone, nė neįtaria, kiek įvairių nuometų ir vualių idėjų yra.

Pateikiame 10 modernių, šiuolaikiškų, o taip pat ir klasikinių, bet su tam tikromis detalėmis.

Glamūrinis papuošimas

Ilgas vualis, dekoruotas blizgiais karoliukais ar kitomis žėrinčiomis detalėmis, tokiomis, kokiomis dekoruota ir suknelė arba labai panašiomis.

Tinklelis su plunksnomis

Nedidelis nertas standus šydas, dekoruotas plonomis baltomis plunksnelėmis ir dengiantis veidą, atrodys įmantriai. Sprendimas originalus, subtilus, bet drauge ne klasikinis.

Nėriniuotas nuometas

Subtilumu ir klasika dvelkiantis stilingas nėriniuotas nuometas idealiai derės prie paprastos nuotakos suknelės. Tai romantiškas pasirinkimas. Šio tipo nuometas, ilgas, lengvai krentantis, tobulai atrodys tiek prie paleistų, tiek ir surištų plaukų.

Ekstravagancija

Tai idealus pasirinkimas drąsiai ir ryškiai nuotakai. Ilgas ir platus permatomo audinio nuometas, visas dekoruotas organzos gėlėmis, sukurs prabangų, bohemišką įvaizdį. Prie subtilios, kūno formas išryškinančios, bet neiššaukiančios suknelės toks nuometas atrodys tarytum ekstravagantiškas apsiaustas.

Aureolė

Šio tipo nuometas puikiai papildys paprastą, kuklią nuotakos suknelę. Permatomo audinio nuometas dedamas ant viršugalvio, jis ilgas ir dengia nuotakos kūną iš visų pusių. Jis neprisegamas, todėl reikia pasirūpinti, kad audinys tvirtai laikytųsi – tam panaudokite apskritimo formos galvos papuošalą, kuris atrodys tarsi aureolė. Nesirinkite iššaukiančio, jis turi derėti prie kuklaus ir subtilaus įvaizdžio.

Kukli bohema

Tai paprastas, bet labai romantiškas sprendimas, tiksiantis prie lygios, be puošybos elementų suknelės. Paprastai nuometas turi gėlių vainikėlį ar dailią lanko formos virvutę, puoštą kaliais žiedais, kuria ir tvirtinamas prie galvos.

Prabangi klasika

Ilgas kelių sluoksnių permatomo audinio nuometas papildys klasikinės, dailios, puošnios nuotakos suknelės kuriamą įvaizdį. Kelių sluoksnių šydas sudaro nemažą apimtį, todėl atrodo išskirtinai ir traukia akį.

Šone prisegtas šydas

Nuometas tvirtinamas prie nėriniuotos ir gausiai organzos ar kitos medžiagos gėlėmis puoštos galvajuostės. Nuometas segamas ne centre, bet šone, taip suteikiant originalumo. Tokio tipo nuometas bus tobulas pasirinkimas prie elegantiškos „A“ formos suknelės.

Spalvos

Nesakome rinktis ryškaus nuometo, siūlome įprastos spalvos nuometą dekoruoti spalvotais siuvinėtais raštais. Galbūt turite dominuojančią vestuvių spalvą? Tuomet kodėl nepasirinkus jos ir nuometui siuvinėti?

Karūna

Sukurkite harmoningą vualio ir paauksuotos karūnos derinį.

Jei nenorite įprastų sprendimų, semkitės originalių, drąsių idėjų, o jei jaučiate palankumą klasikai, tai dabar jau turite viziją, kaip paprastam vualiui suteikti krislelį originalumo.

1582986903sukneliu_tendencijos_nuotrauka.lt.jpg

VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS 2020

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader