Filtras
Gėlių vainikas nuotakai per vestuves

~2016-11-02~

27 GĖLIŲ VAINIKAI NUOTAKAI

Merginos, kurios tuokiatės vasarą - išnaudokite ją! Pats gražiausias, šviežiausias ir geriausiai nuotraukose atrodantis akcentas yra gėlės. O kodėl jomis jums nepapuošus galvos? Kalbame ne tik apie šakelę į plaukus, bet apie tikrą tradicinį gėlių vainiką. Jeigu manote, kad toks nepatogu - floristai siūlo iš gyvų gėlių jums padaryti lankelį ar įsmeigiamas šukutes. Kokybiškos šviežios gėlės tikrai išsilaikys visą dieną. O mes dalinamės idėjomis, kaip galvą galima papuošti gėlių vainiku.

Lengvas balta-žalia vainikas

Toks vainikas neperkrautas gėlių žiedais, yra lengvesnis ir paprastesnis nei kiti. Dažniausiai naudojamos smulkios gėlytės, kurios ilgai nevysta ir labai dera prie nuometo.

Romantiškas violetinių atspalvių vainikas

Kaip jau ir minėjome - 2014 valdo levandų, tiksliau violetinės, spalvos. Įvairūs jų atspalviai labai gražiai atrodo ir vaininke, kuris supintas iš daugiau stambių žiedų. Galite pamerges papuošti alyvų spalvų suknelėmis, o sau - priderinti tokį vainiką!

Pastelinis rausvas vainikas

Švelni, kūdikiškai rausva, viena iš mėgstamiausių nuotakų spalvų. Jais merginos dažo nagučius ir derina įvairius aksesuarus. Pastelinis rausvas vainikas nebus labai išsišokantis ir labai derės romantišką stilių pasirinkusiai merginai. Pastebėkite, kad tokiuose dažnai derinami bijūnai ar pilnavidurės rožės.

Įvairių ryškių spalvų vainikas

Norite ko nors įdomaus? Rinkitės daugybės ryškių spalvų vainiką. Toks tiks toms, kurių vestuvėse jaučiamas šiek tiek hipiškas ar bohemiški stiliai. Nebijokite eksperimentuoti!

 

 

 

 

1582986903sukneliu_tendencijos_nuotrauka.lt.jpg

VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS 2020

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader