Filtras
nuotrauka fotogidas

~2016-03-09~

KOKIO ILGIO VESTUVINĮ NUOMETĄ PASIRINKTI?

Vestuvinis nuometas tai kiekvienos nuotakos pasirinkimas. Vienos nuotakos neįsivaizduoja savęs žengiančios altoriaus link be nuometo, o kitos net nesvarsto galimybės jį dėvėti. Nėra jokių taisyklių, kurios įpareigotų dėvėti nuometą ar ne, tačiau jeigu vis tik renkatės pirmąjį variantą turėtumėte žinoti keletą dalykų padėsiančių išsirinkti tinkamą nuometą jūsų vestuvėms. Tinkamai pasirinktas nuometo ilgis gali sukurti atitinkamą nuotakos įvaizdį ir nuostabiai papuošti jaunąją.

Fotogidas.lt nuotrauka

Trumpas nuometas (apie 30 colių).  Jeigu norite susikurti mažiau tradicinį nuotakos įvaizdį su vintažinio stiliaus prieskoniu – turėtumėte rinktis trumpą nuometą. Jis uždengia veidą ir baigiasi sulig suknelės viršumi. Per ceremoniją nuometas pakeliamas ir tuomet jaunikis pirmą kartą pamato savo nuotakos veidą. Tai tikriausiai pats emocingiausias ir jautriausias momentas.

Nuometas iki alkūnių. Taip vadinamas nuometas, kuris baigiasi ties nuotakos alkūnėmis (apie 32 coliai). Toks nuometas suteiks labiau konservatyvią išvaizdą ir elegantiškai uždengs nuotakos  pečius. To pasekoje, net ir tuokiantis bažnyčioje galėsite rinktis mažiau konservatyvią suknelę ir jums nereikės dėvėti bolero, šaliko ar skraistės, tam, kad uždengtumėte apnuogintus pečius ir atrodytumėte subtiliau.

SP ftografija nuotrauka

Vidutinio ilgio nuometas. Tokio ilgio nuometas vadinamas fingertip. Jo ilgis 38 – 40 coliai. Toks nuometas baigiasi ties nuotakos klubais ir yra pats populiariausias jaunųjų pasirinkimas, kadangi tokio ilgio nuometas leidžia matyti vestuvinės suknelės nugarą, kurią dažniausiai nori pabrėžti nuotaka. Taip yra todėl, jog vestuvinės suknelės nugara dažniausiai išsiskiria įvairiais nėriniais, dekoracijomis, papuošimais ar siuvinėjimais. Beje, būtent tokie nuometai buvo daugiausia matomi šiais metais ant podiumų.

Laurynas Bočkus nuotrauka

Pusilgis nuometas. Pusilgis nuometas (apie 60 colių) baigiasi tie nuotakos blauzdos viduriu ir yra puikus pasirinkimas norinčioms ilgo nuometo, tačiau tokio, kuris netrukdytų judėti ir nebūtų baisu jo sumindžioti. Toks nuometas puikiai tiks, jeigu nenorite iš karto po ceremonijos nuometą padėti į šalį, o juo puoštis norite visą vakarą. Ji nebus toks trumpas, kuris labiau tiktų ceremonijai, tačiau ir nebus per ilgas ir netrukdys suktis šokių aikštelėje.

Nuometas iki žemės. Anglų kalboje šio nuometo ilgis vadinamas tiesiog floor. Paprastai jo ilgis būna apie 72 colius, tai maždaug apie 180 cm. Toks nuometas turėtų baigtis sulig grindimis ir turėtų būti to paties ilgio kaip ir vestuvinė suknelė. Lengvo audinio nuometas iki žemės sukuria didesnės apimties efektą jūsų suknelei. Jeigu jūsų suknelė ne princesės stiliaus, o šiek tiek labiau prigludusi, toks nuometas jums tiks tobulai.

Ilgas nuometas. Šis nuometas išties ilgas, jo ilgis apie 90 colių. Jeigu jūsų suknelė neturi ilgo šleifo, tačiau vis tik tokio norėtumėte – tokio ilgio nuometas būtent sukuria vestuvinės suknelės šleifo iliuziją. Tokio ilgio nuometas yra šiek tiek platesnis nei vestuvinė suknelė ir gražiai nubanguoja už jos ribų.

Labai ilgas nuometas. Toks nuometas yra pats dramatiškiausias, o jo ilgis siekia net 108 – 120 colių. Tai pats didingiausias ir karališkiausias nuometas, kuris sukuria išties efektingą vaizdą. Tačiau nepamirškite, jog toks nuometas tai ir nemaža atsakomybė, o tam, kad su juo susitvarkytumėte jums gali prireikti ir pagalbininkių.

SP ftografija nuotrauka

1582986903sukneliu_tendencijos_nuotrauka.lt.jpg

VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS 2020

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader