Filtras
Vestuviu papuosalai ir aksesuarai

~2016-11-22~

10 NUOTAKŲ PAPUOŠALŲ IR AKSESUARŲ KŪRĖJŲ LIETUVOJE

Rinkome ir pririnkome. Juk puikiausią nuotaikos išvaizdą išbaigia ne tik tobula suknelė, tinkantys bateliai, daili šukuosena ir švytintis makiažas, bet ir aksesuarai. Dalinamės dešimties Lietuvos dizainerių sąrašų, kurių lentynose tikrai sau kažką pritaikyti galima ir vestuvėms. Specialiai norėjome, jog kiekvienas jų būtų skirtingas, kitoks ir tinkamas individualumo ieškančiai nuotakai. Norite papildyti sąrašą? Rašykite goda@isteku.lt

1. Toma accessories

www.tomaaccessories.lt

Viena iš daugiausiai nuotakų dėmesio sulaukiančių dizainerių. Tomos darbai pasižymi lengvumu, gėliškumu, švelnumu - puikus pasirinkimas romantikei. Čia rasite ne tik apyrankių, auskarų, bet ir masyvių kaklo papuošalų bei lankelių.

2. Fashion Gold

www.fashiongold.lt

Tai juvelyrikos namai, kurie pristato tiek savo, tiek ir kitų kurtus juvelyrinius papuošalus. Čia papuošalus vestuvėms ras tiek simboliškai tam reikalui pinigų skirianti nuotaka, tiek prabangos ir išskirtinumo ieškanti jaunoji. 

3. Dovilė Dagė

www.doviledage.com

Dar viena žinoma vestuvinių (ir ne tik papuošalų) kūrėja - daug baltos ir pastelinių spalvų, įvairios detalės ir originalūs sprendimai. 

4. Menas be ribų

www.facebook.com/MenasBeRibu

Po šiuo skambiu pavadinimu slepiasi dizainerė Simona Brazdžionytė ir jos drugėtieji papuošalai. Simonos auskarai dažnai būna asimetriški ir nevienodi, jos apyrankės - originalios, todėl tiks nuotakai, ieškančiai kažko netradicinio.

5. OKIIKO

www.okiiko.eu

Modernistinė, miesto moteris, mėgstanti minimalistinių formų papuošalus tikrai žino OKIIKO kūrėjus. Jų auskarai-nameliai ar mėnuliukai atrodo itin simboliškai per vestuves.

6. Renata Poccia

www.renatapoccia.com

7. Rasa accessories

www.facebook.com/Rasaaccessories

Rasos kurti erdviniai papuošalai nors ir nėra skirti vien tik nuotakoms, puikiai joms tiks. 

8. GG Boutique

www.facebook.com/pages/GG-boutique

Smagūs, originalūs, žaismingi ir netikėti GG Boutique papuošalai ir nuotakoms, ir ne tik joms. Skirta boho stiliaus gerbėjoms, romantikėms ir ne tik. 

9. Elvyra Design

www.elvyradesign.com/

Dizainerė Elvyra Monginienė jau žinoma ne tik Lietuvoje, o jos papuošalai - stiprioms, drąsioms moterims, kurios nori, jog pagrindinis išvaizdos akcentas būtų ne suknelė, o būtent - aksesuaras.

10. Dovilės aruodas

http:www.dovilesaruodas.com/

Pamenate išskirtinį dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės galvos papuošalą per vestuves? Jį ir kitus aksesuarus "Tiulio fėjai" kuria Dovilė. Ji pasiūlys puikių sprendimų nuotakoms, kurios ieško ypatingo galvos papuošalo.

PAPILDYTA

11. Sigita flower

www.facebook.com/pages/Sigita-flowers-works

Viskas daroma rankomis, iš audinio ir karoliukų. Tai ne masinė gamyba, o daromi pagal individualius užsakymus.

Darius_Kucys_nuotr. nuotakos papuosalai Fashion Gold

VIENA KLAIDA, KURIĄ DARO NUOTAKOS RINKDAMOSIS PAPUOŠALUS

Daugiau
naujienų

ajax loader