Filtras
Jurgita Lukos Photography

~2016-10-07~

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĘ APYRANKĘ?

Ne visos nuotakos nusprendžia papildyti savo vestuvinį įvaizdį puošnia apyranke. Juk dažniausiai toks papuošalas asocijuojasi su laikrodžiu, kurio nė vienas stilistas nepatars segėti prie vestuvinės suknelės. Tačiau senovės laikais būtent apyrankės buvo laikomos svarbiausiu meilės ir ištikimybės simboliu. Taigi, jei visgi nusprendėte segėti apyrankę šią svarbią dieną, patariame itin atidžiai ją pasirinkti. Jums padės 5 taisyklės.

Jurgita Lukos Photography nuotrauka

1. Apyrankes kaip ir kitus papuošalus reikia derinti prie vestuvinės suknelės, o ne atvirkščiai.

Jei nepirkote viso komplekto (auskarų, kaklo papuošalo, apyrankės), nepamirškite, kad jie visi turi derėti tarpusavyje - turi būti iš to paties metalo, tos pačios spalvos, turi derėti dydžiu ir pan.

2. Atminkite, kad pagrindiniu vestuviniu papuošalu laikomas žiedas, tad jūsų išsirinkta apyrankė jokiu būdu neturėtų jo užgožti, o tik elegantiškai papildyti vestuvinį įvaizdį. Be to, apyrankės retai kada derinasi su masyviu kaklo papuošalu ar auskarais. Dar viena pastabėlė - apyrankės nesegėkite ant rankos su vestuviniu žiedu. 

3. Geriausiai apyrankė papildo maksimaliai atvirą suknelę be rankovių arba su nuleista pečių linija. Jei jūsų suknelė su rankovėmis, apyrankė jokiu būdu neturėtų būti paslėpta po jomis. Itin atidžiai rinkitės apyrankes ir kitus papuošalus prie gausiai nėriniuotos suknelės. Jei jūsų suknelė iš plono, lengvai krintančio audinio, nepatariame segėti masyvios apyrankės ar kaklo vėrinio.

Juvelyrikos namų „Fashion Gold“ nuotrauka

4. Ne mažiau svarbų vaidmenį rankantis apyrankę vaidina ir nuotakos figūros tipas bei rankų proporcija. Pavyzdžiui, ploną trapų nuotakos riešą puikiai papuoš subtili apyrankė iš grandinėlės ir kelių siaurų juvelyrinių žiedų, taip pat puikiai tiks perlų su satino raišteliais derinys. Jei nuotaka putlesnių formų, jos ranką galėtų papuošti šiek tiek platesnė ir masyvesnė apyrankė su dideliu centriniu papuošalu. Žinoma, viską reikia derinti prie bendro įvaizdžio.

5. Svarbiausia - apyrankė neturėtų spausti riešo ar kaip nors kitaip įsirėžti į odą. Tai ne tik kels jums diskomfortą, bet ir akivaizdžiai kris į akis vestuvinėse nuotraukose. Apyrankė turi laisvai slankioti ant riešo, jo nespaudžiant. Priglusti prie rankos gali tik tos apyrankės, kurios specialiai skirtos užsimauti ir yra papuoštos įvairiais brangakmeniais.

Nuo elegantiškai auksinių apyrankių iki madingų perlais nusagstytų rankogalių - kiekvienas šių papuošalų gali suteikti jūsų vestuviniam įvaizdžiui (net ir klasikiniam) individualumo.

Darius_Kucys_nuotr. nuotakos papuosalai Fashion Gold

VIENA KLAIDA, KURIĄ DARO NUOTAKOS RINKDAMOSIS PAPUOŠALUS

Vestuviu papuosalai ir aksesuarai

10 NUOTAKŲ PAPUOŠALŲ IR AKSESUARŲ KŪRĖJŲ LIETUVOJE

Daugiau
naujienų

ajax loader