Filtras
Papuošalai pamergėms

~2016-02-19~

KOKIUS PAPUOŠALUS RINKTIS PAMERGĖMS?

Jeigu pamergių suknelės jau išrinktos, pats metas pereiti prie sekančio pamergių išvaizdos tobulinimo etapo. Tam, kad jūsų pamergių išvaizda būtų išbaigta, reikia jas išpuošti pridedant keletą akcentų, arba priešingai – nepridedant nieko. Papuošalai ir jų pasirinkimas nėra toks svarbus elementas kaip kad suknelė, tačiau tam taip pat reikia skirti dėmesio. Neskoningi blizgučiai, kuriais gali apsikarstyti jūsų pamergės tikrai nesuteiks žavesio, o tuzinas barškančių apyrankių ant rankų tiesiog blaškys dėmesį. Taigi, norime jums pateikti keletą patarimų, kaip turėtų puoštis jūsų pamergės.

Papuošalais leiskite rūpintis pačioms

Merginos, kurias pasirinkote į savo pamergių gretas tikriausiai yra jums labai artimos, juk kitu atveju jos nebūtų jūsų pamergės. Vadovaujantis šia taisykle, papuošalų pasirinkimo užduotį galite palikti pačioms pamergėms, taip leisite joms išreikšti save. Jeigu jūsų pamergės vilkės vienodas sukneles, skirtingi papuošalai leis joms išskirti iš pamergių pulko. Jeigu turite tam tikrų reikalavimų, pasakykite joms apie juos. Galbūt jūs norite jog visos pamergės puoštųsi perlais, o galbūt kristalais? Tokiu atveju jos žinos, kad reikia rinktis perlus ar kristalus, tačiau kiekviena galės juos rinktis individualiai. Taip jos turės tam tikrą instrukciją, tačiau galės ir pasireikšti pačios.

Pagelbėkite tik truputį

Jeigu vis tik bijote, jog pamergių aksesuarai visiškai nederės tarpusavyje, pasiūlykite joms rinktis vienodus papuošalus, tačiau tai daryti savo nuožiūra. Tiesiog tegu visos eina apsipirkti kartu ir išsirenka tokius papuošalus, kurie patiks pačioms pamergėms. Taip žinosite, jog pamergių papuošalai bus harmoningai suderintai, o ir pačios pamergės juos mielai segės. Jeigu savo galvoje turite tam tikrus reikalavimus dėl papuošalų pasirinkimo, pasidalinkite jais su pamergėmis. Tarkim, jeigu pamergių suknelės bus labai blizgios, jūs tiesiog privalote joms pasakyti, jog papuošalus rinktųsi labiau minimalistinius ir mažiau blizgius, kadangi blizgios suknelės ir blizgių papuošalų kombinacija tiesiog nesuderinami dalykai.

Susiderinkite!

Pasitelkus aksesuarus jūs taip pat galite susiderinti su savo pamergėmis. Mes neturime omenyje to, kad tiek nuotaka, tiek pamergės turėtų segėti vienodus auskarus. Šiuo atveju mes kalbame apie papildymą. Pavyzdžiui: jeigu jūs segėsite prašmatnų perlų vėrinį, pasiūlykite savo pamergėms segėti kuklius perlų auskarus. Jeigu jūsų plaukus puošia kristalais inchrustuota tiara ar lankelis, parūpinkite savo pamergėms tokius pačius segtukus plaukams susegti. Tai bus tarsi papildantis akcentas, kuris padarys jus panašias, tačiau tuo pačiu ir visiškai skirtingas.

Dėmesys iškirptei

Iškirptė yra itin svarbi renkantis kaklo papuošalus, kadangi pasirinkta suknelė su tam tikra iškirptė diktuoja ir sąlygas renkantis kaklo papuošalą. Jeigu suknelės su V formos iškirptėmis - galite rinktis ilgesnius kaklo papuošalus, jeigu su aukšta apykakle – kaklo papuošalo reikėtų vengti. Jeigu iškirptė širdelės ar laivelio formos rinkitės vėrinius arčiau kaklo arba ant pečių paskleiskite plaukų garbanas – jos bus geriausias aksesuaras!

Tik tak, tik tak

Liepkite savo pamergėms visus laikrodžius palikti namuose. Jūsų vestuvės yra ta diena, kuomet laikas nesvarbus. Visi turi mėgautis šventės malonumais, džiaugtis jaunųjų gyvenimo pradžia ir niekur neskubėti. O ir laikrodžio tiksėjimo nenorėtumėte girdėti, kuomet kunigas paklaus ar mylėsite jį džiaugsme ir varge.

Darius_Kucys_nuotr. nuotakos papuosalai Fashion Gold

VIENA KLAIDA, KURIĄ DARO NUOTAKOS RINKDAMOSIS PAPUOŠALUS

Vestuviu papuosalai ir aksesuarai

10 NUOTAKŲ PAPUOŠALŲ IR AKSESUARŲ KŪRĖJŲ LIETUVOJE

Daugiau
naujienų

ajax loader