Filtras
Perlai vestuvėms

~2015-12-04~

PAPUOŠALAI VESTUVĖMS - KAIP PASIRINKTI TEISINGAI?

Kuomet pagrindinė vestuvių misija – suknelės paieška – įgyvendinta, laikas jūsų vestuvinį įvaizdį perkelti į aukštesnį lygį. O kas gi daugiau, jei ne papuošalai, privers moterį dar labiau sužibėti vestuvių dieną? Taigi, sekanti jūsų užduotis - pasirinkti tinkamus aksesuarus, kurie užbaigtų jūsų vestuvinį įvaizdį, priverstų jus spindėti, o svečius aiktelėti iš nuostabos.

Pataria juvelyrikos namų "Fashion Gold" įkūrėja Julija Gerlich

Viena pagrindinių taisyklių, renkantis papuošalus vestuvėms, nepersistengti! Įsikalkite tai į galvą ir atsiminkite visą gyvenimą! Mes norime subtilios elegancijos, o ne blizgučių karalienės!

Derinkite papuošalus prie suknelės!


Jeigu prie suknelės derinate batelius, jaunikio aprangą bei gėlių puokštę, būkite tikros – privalote derinti ir papuošalus. Štai pagrindinės derinimo taisyklės:

• Balta vestuvinė suknelė. Balta spalva iš prigimties yra įnoringa ir reikalaujanti dėmesio, todėl būkite atsargios su auksiniais ir aukso spalvos papuošalais. Prie baltos vestuvinės suknelės geriau derės perlai ar platinos papuošalai.

• Deimanto baltumo suknelė. Deimanto baltumo spalva, šiuo atveju, yra vos balkšva spalva. Jeigu balta yra sniego baltumo, tai ši yra ne tokia ryški balta. Ši spalva dera su auksiniais ir aukso papuošalais. Tačiau neapsiribokite tik geltonu auksu. Čia jums tiks ir rožinis auksas, bei puikiai derės perlai.

• Dramblio kaulo suknelė. Tai itin lengvi bei minkšti atspalviai, kurie kartais turi šiek tiek geltonumo. Jeigu jūsų suknelė yra dramblio kaulo, vadinamosios ivory spalvos, drąsiai rinkitės auksinius bei aukso spalvos papuošalus, kadangi taip pabrėšite kreminius suknelės atspalvius.

Nepamirškite dekolte!


Pirmame punkte kalbėjome apie papuošalų spalvas, dabar turime jums priminti kokius reikalavimus papuošalams kelia skirtingos vestuvinių suknelių iškirptės.

• Širdelės formos iškirptė: jeigu jūsų suknelės iškirptė yra širdies formos, siūlome pamiršti vėrinį. Geriau susifokusuokite ties pritrenkiančiais auskarais. Rinkitės kabančius, į sietynus panašius auskarus. Rinkitės švarius kristalo papuošalus arba įkomponuokite tam tikrą spalvą. Galite rinktis auskarus su akmenėliais, kurių spalva dera su jūsų puokšte. Jeigu norite atskleisti savo bohemišką ir nepriklausomą būdą - keletu gėlių žiedų papuoškite savo plaukus.

• V formos iškirptė: nesvarbu ar rinksitės vėrinį arčiau kaklo ar ilgą pakabutį, ši iškirptė tiesiog reikalauja papuošalo ant kaklo. Galite rinktis ploną grandinėlę su paprastu pakabuku, kadangi tai yra subtilios elegancijos išraiška. Taip pat puikiai tiks perlai, kurie suteiks klasikinio žavesio. Kaklo papuošalą derinkite su auskarais, tai išvaizdai suteiks harmonijos prieskonį.

• Aukšta apykaklė: pasirinkta suknelė su dekolte ir kaklą dengiančia apykakle jau pati savaime jus puošia. Šiuo atveju jūsų plaukai bus geriausias aksesuaras išryškinantis jūsų išvaizdą. Visai nesvarbus ar plaukus rišite į kuodą, arklio uodegą nugaroje ar įmantrią kasą, joks kaklo papuošalas jums nebus reikalingas. Susitelkite ties aksesuarais plaukams. Rinkitės kaspinus, žėrinčius segtukus ar sages su kristalais. Galite plaukus puošti blizgučiais ar tiaromis bei lankeliais.

Jeigu abejojate, rinkitės amžiną klasiką

Priimti sprendimą dėl vestuvinių papuošalų, gali pasirodyti sunkiau nei išsirinkti vestuvinę suknele. Jeigu jūs patekote į panašią situaciją, siūlome jums rinktis tai, kas yra laikoma standartu. Niekada neprašausite pro šalį pasirinkusios lašo formos deimantinius auskarus bei įmantresnį kaklo papuošalą, pavyzdžiui perlų karolius ar grandinėlę su deimantiniu pakabuku. Na, o jeigu jūsų suknelės iškirptė dengia dekolte ir kaklą, drąsiai galite rinktis apyrankę inchrustuotą deimantais.

Atskleiskite save

Nesvarbu kiek kalbėjome apie papuošalų pasirinkimo taisykles, prisiminkite, jog privalote išlikti savimi, o ne apsimesti kažkuo kitu. Papuošalai, kaip ir vestuvinė suknelė, turi jus atstovauti, parodyti jūsų būdą bei asmenybę, o taip ir leisti išlikti savimi. Pasirinkti papuošalai turi jums leisti jaustis patogiai. Jeigu jūs nesijaučiate gerai su ilgais ir sunkiais auskarais – nesirinkite tokių! Rinkitės tai, kas jūsų nuomone jums tinka labiausiai. Net jeigu jūsų pasirinkimas ir neatitiks mūsų patarimų rinkinio, tačiau jausitės tiesiog nuostabiai, tai ir pirmyn! Papuošalai tikrai nesugadins jūsų vestuvių šventės!


 

Darius_Kucys_nuotr. nuotakos papuosalai Fashion Gold

VIENA KLAIDA, KURIĄ DARO NUOTAKOS RINKDAMOSIS PAPUOŠALUS

Vestuviu papuosalai ir aksesuarai

10 NUOTAKŲ PAPUOŠALŲ IR AKSESUARŲ KŪRĖJŲ LIETUVOJE

Daugiau
naujienų

ajax loader