Filtras
Pabroliai. fotogidas.lt nuotrauka

~2016-04-27~

3 PABROLIŲ TIPAI, KURIŲ TURĖTUMĖTE VENGTI

Ar kada nors jums teko pagalvoti apie tai, jog nuotaka daug labiau jaudinasi dėl pasirinktų pabrolių, nei pats jaunikis? Tiesiog jaunoji numato daug daugiau nepasisekusių epizodų vestuvių šventėje, nei jaunikis, todėl pabrolių pasirinkimas nuotakai yra itin atsakingas ir svarbus momentas. Galbūt taip yra todėl, kad pabroliams dažniausiai nėra skiriama daug atsakomybės, priešingai nei pamergėms.

Fotogidas.lt nuotrauka

Vyrai tiesiog džiaugiasi, jog turės galimybę stovėti šalia jaunojo, o apie tam tikras atsakomybes net nepagalvoja.  Jaunikis savo pabroliais dažniausiai pasirenka tiesiog bičiulius su kuriais dažniausiai leidžia laiką ir net negalvoja apie kitą scenarijų. Tuo tarpu nuotaka savo pamerges renkasi atsakingai ir apgalvojant ar pasirinkta pamergė galės įvykdyti tam tikras užduotis ir ar tai bus teisingas pasirinkimas.

[SP] fotografija nuotrauka

Tam, kad pasirinkti pabroliai pateisintų jaunosios lūkesčius ir nesukeltų nereikalingų rūpesčių bei konfliktų tarp jaunųjų, pabrolių klausimą reikėtų aptarti abiems poroje, o ne atiduoti šio pasirinkimo tik būsimam vyrui. Tačiau, jeigu jaunikio draugai jums patinka, o būsimo vyro pasirinkimu jūs visiškai pasitikite, tuomet galite būti rami, jog jo pasirinkimas bus teisingas ir šią užduotį galite patikėti jam.

Net jeigu ir sutariate su būsimu vyru dėl pabrolių pasirinkimo, reikėtų apgalvoti visą vedybų planavimo procesą ir patį vestuvių šventės scenarijų. Pagalvokite apie pabrolių indėlį į jūsų šventės planavimą, prisiimtą atsakomybę ir įtaką jūsų būsimam vyrui. Tam tikros pabrolių savybės ar būdo bruožai gali išties įtakoti jūsų šventės planavimo procesą ir pačią šventės eigą. Siekiant išvengti netikėtų trukdžių, siūlome jums susipažinti su trijų tipų pabroliais, kurių turėtumėte vengti.

[SP] fotografija nuotrauka

Komikas


Didžiausias komikas jūsų kompanijoje ne visada bus geras pasirinkimas į pabrolių gretas. Svečio teisėmis šis draugas tikrai geras pasirinkimas, tačiau kuomet reikia surimtėti, atlikti pavestas užduotis ar pasakyti gerą vestuvių tostą – šis draugas gali nepateisinti jūsų lūkesčių. Ypatingai, jeigu šio draugo juokeliai ne retai žeidžia jūsų būsimą žmoną ar būna panaudoti ne vietoje ir ne laiku. To pasekoje galite tikėtis, jog jūsų nuotaka bus įsitempusi, o momentas, kuomet pabrolys sakys tostą gali būti tikra streso bomba.

Vakarėlių liūtas


Fotografo Lauryno Bočkaus nuotrauka

Žmogus tituluojamas vakarėlių liūtu tikrai garantuoja smagų ir nuotykių kupiną vakarą, tačiau užduokite sau klausimą ar būtent tokio vakaro norit savo vestuvių dieną? Pabrolys, kuris nuolat siūlys išgerti dar po vieną taurelę svaigalų ar nuolat kalbins jūsų būsimą vyrą keliauti į alaus barą, kuomet norėtumėte su juo aptarti vestuvių planavimo reikalus – gali būti ne kokia partija jūsų vyrui stovint šalia altoriaus. Be viso to, sunku tikėtis, jog toks pabrolys atsakingai žiūrės į pavestas pabrolio pareigas ir jam priskirtas atsakomybes, o jūsų būsimą vyrą taip pat blaškys viliojančiais pasiūlymais pasilinksminti.

Nuolat vėluojantis


Kai kurie žmonės yra linkę nuolat vėluoti, todėl tuo pačiu pateisina ir tuos kurie mėgsta vėluoti. Tačiau, kalbant apie vestuvių planavimą ir pabrolio pareigas – vėlavimas yra netoleruotinas ir neatleistinas dalykas. Su punktualumo stokojančiu žmogumi apskritai sudėtinga kažką tartis, o jeigu šį būdo bruožą turi vyriausiasis pabrolys įsivaizduokite, jog su juo bendradarbiauti gali būti itin sunku. Jums reikia tokio pabrolio, kuris atvyks keletu minučių anksčiau ir pasakys jūsų būsimam vyrui, jog jo peteliškė kreiva, o vestuviniai žiedai bus jo prioritetas. Pabrolys, kuris pasirodys vėliau už nuotaką, o kostiumą pasimatuos tik ceremonijos dieną, nėra geras pasirinkimas.

Pako Lorente

Vyrų vestuvinė apranga: sugrįžtančios tendencijos ir amžina klasika

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader