Filtras
Pabrolių stilius

~2016-12-12~

KAIP APRENGTI PABROLIUS?

Visur galime rasti daugybę informacijos apie pamergių stilių, jų aprangą, vienodas sukneles, priekaištus nuotakai dėl neskoningų suknelių ir dar daugybę įvairiausių patarimų, kaip pamergės turėtų atrodyti per vestuves. Tačiau, kaip dėl pabrolių stiliaus? Kas aprengs juos? Kas pasakys, jog rudi batai nesiderina su rožiniu kaklaraiščiu, o paprastas kostiumas nuo smokingo išties skiriasi? Kaip ir pamergėms, taip ir pabroliams reikia skirti dėmesio ir pasirūpinti jų apranga. Pateikiame jums keletą naudingų patarimų, kurie padės išspręsti pabrolių aprangos klausimą ir jų stiliaus subtilybes.

Ar reikia būti vienodiems?

Šis klausimas įdomus ne tik pamergėms, tačiau jis lygiai toks pat aktualus ir pabroliams. Ar pabroliai turėtų vilkėti identiškus kostiumus? Atrodyti identiškai tikrai nėra būtina, nebent to pageidauja nuotaka, jaunikis ar šventės tematika. Visi pabroliai gali vilkėti mėlynus kostiumus, o kostiumų atspalviai gali būti visiškai skirtingi. Jeigu pabroliai vilkės skirtingų spalvų kostiumus, tai tiesiog atrodys stilingai ir originaliai, kadangi kiekvienas atrodys savitai. Geriausia, jog pabrolių stilių vienytų ne vienodi kostiumai ar jų spalvos, o tam tikra idėja. Pavyzdžiui visi pabroliai turi ryšėti kaklaraištį arba segėti peteliškę, na o šie aksesuarai taip pat gali būti skirtingų spalvų. Juk taip net įdomiau!

Pagrindiniai standartai

Pagrindiniai standartai yra tie, kurie privalo atsispindėti jūsų pabrolių stiliuje. Galbūt kostiumai ir neturėtų būti vienodo kirpimo, spalvos ar stiliaus, tačiau jie privalo būti švarūs, tvarkingi ir nenunešioti. Tai net nėra stiliaus detalė, tai labiau taisyklė kurios net nereikėtų priminti. Tačiau jūs priminti galite. Taip pat galite reikalauti tam tikrų batų. Jeigu apie tai neprasitarsite savo pabroliams, galite sulaukti staigmenų. Jeigu nenorite savo vestuvėse matyti mokasinų – pareikalaukite to. Jeigu nenorite matyti vaivorykštės spalvų batų, taip pat apie tai praneškite. Kiekvienas vyras savo spintoje privalo turėti porą tvarkingų, juodų, klasikinių batų, todėl paraginkite avėti juos. Visi atrodys skoningai, tvarkingai, o ir derės tarpusavyje.

Akcentas

Jaunikiui ir pabroliams reikėtų susitarti dėl tam tikro juos vienijančio akcento. Pabroliai ir jaunikis tarsi tam tikra komanda, kuri turėtų turėti savo skiriamąjį ženklą. Tai tarsi futbolo žaidėjai su vienoda apranga, tačiau skirtingais numeriais. Pabroliai gali būti apsirengę skirtingai, tačiau tegul visi ryši kaklaraiščius. Kaip akcentą daug kas renkasi vienodas atlapo puokšteles. Atlapo puokštelės nebūtinai turi būti vienodos spalvos, tačiau jeigu jaunosios puokštėje dominuoja kalijos, tegul ir atlapo puokštelėje būna kalija. Kiekvienoms vestuvėms reikia visą apjungiančios elemento, kuris parodytų, jog jūs visi švenčiate būtent tų dviejų žmonių vestuves.

Leiskite pasirinkti

Kaip ir pamergėms, taip ir pabroliams reikėtų leisti prisidėti prie aprangos klausimo. Bent jau reikėtų išklausyti jų. Galbūt jie turi puikių idėjų! Juk negalite versti pabrolių įsigyti vienodų rožinių ar žalių kostiumų, kurių jie gyvenime daugiau ne vilkės, nes tiesiog tie kostiumai niekur nebus tinkami. Reikėtų rinktis tokius kostiumus, kuriuos pabroliai mielai vilkėtų tiek per vestuves, tiek joms praėjus. To pasekoje bus sutaupyta pinigų, o ir patys pabroliai jums bus dėkingi, kad leidote jiems pasireikšti ir neaprengėte taip, kaip jie būtų nenorėję. Visuomet reikėtų atsižvelgti ir į savo pabrolių bei pamergių norus, kadangi jie yra ta komanda, kuri stovės šalia jūsų ir labiausiai palaikys jūsų santuoką. Juk ne be reikalo jiems buvo suteiktos minėtos pareigos.

Pako Lorente

Vyrų vestuvinė apranga: sugrįžtančios tendencijos ir amžina klasika

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader