Filtras
Mergvakaris

~2013-07-04~

11 IDĖJŲ ORIGINALIAM MERGVAKARIUI

Geriausia draugė tuo taps ištekėjusia ponia ir tau pavesta suorganizuoti nepamirštamą mergvakarį? Atrinkome pačias įdomiausias įdėjas ir gal rasi labiausiai jums priimtina. Svarbiausia taisyklė - linksma turi būti ne tik organizatorėms, bet ir jaunajai. Pagalvok, ar norėtum pati bučiuotis su dešimt bet kokių vyrukų, nes taip sugalvojo tavo draugės?

1. Persirengimo šou

Populiariausias būdas švęsti mergvakarį -merginos sugalvoja temą ir visos pasipuošia panašia apranga. Dažniausiai visos nori būti raganaitėmis, seselėmis, rengiasi visos raudonai ar juodai... Nuotaka tokiame mergvakaryje papuošiama išskirtine apranga ir pagal sugalvotą scenarijų visos linksminasi. Tai paprastas ir nebrangus būdas švęsti mergvakarį, o originalumas jau priklauso nuo organizatorių.

2. Folklorinis

Ar žinojai, kad dar mūsų močiutės šventė mergvakarius, kai susirinkusios draugės jai šukuodavo plaukus sakydama kiekviena po palinkėjimą, šokdavo ratelius ir tiesiog dainuodavo sutartines. Labai gražias šventes siūlo Rumšiškėse įsikuręs Lietuvos liaudies ir buities muziejus, kur smulkiai papasakos ir paprašys daryti visas tradicijas - aprengti, apauti, papuošti jaunamartę.

3. Nuotakų suknelių šou

Ekstravagantiškas būdas švęsti mergvakarį - visoms pasipuošti nuotakos suknelėmis ir leistis į fotosesiją ar ekskursiją po miestą. Garantuojame, kad sulauksite labai daug aplinkinių dėmesio. Sukneles galite susirasti dėvėtų drabužių parduotuvėse ar išsinuomoti.

4. Maisto gaminimo kursai

Kiekviena gera žmona turi mokėti gaminti - taip, sako liaudies išmintis. Susirinkite visos išmokti gaminti kokios nors šalies virtuvės patiekalus, desertus ar tiesiog sushi. Mergaitiškai paplėsite, skaniai užkąsite, o vėliau galėsite traukti šokti į klubą.

5. Pižamų vakarėlis

Mergvakaris, tai lyg atsisveikinimas su mergyste ir žengimas į moterystę, tad pižamų vakarėlis su geriausiomis draugėmis tikrai šauni mintis. Pasirūpinkite įvairiais gėrimais spalvingiems kokteiliams, skanių neįprastų užkandėlių, žvakių, daug pagalvių ir patogių pižamų. Vakaras, tinkamas žaisti net ir “Skeletas spintoje”.

6. Žygis

Pramogų organizatoriai turi visą pluoštą pasiūlymų išbandymų nebijančioms merginoms. Galite plaukti baidarėmis, klampoti per pelkes ar net būti paklaidintos miške! O geriausia tai, kad po visų vargų laukia karšta pirtis, draugiški pokalbiai ir įspūdžių dalinimasis.

 

7. Gamybinis vakarėlis

Didžiuosiuose miestuose yra aibė įvairius kursus siūlančių įmonių, o į mažesnius tikrai atvažiuotų specialistai, jei juos pakviestų. Keliaukite sužinoti kosmetikos gamybos paslapčių ir pasigaminkite sau tinkančius kremus. O gal geriau gilintis į papuošalų gamybos subtilybes? Galima gaminti lėlės, meškiukus, piešti ant šilko, mokytis makiažo gudrybių ir dar šimtus įvairių veiklų.

8. Grožio diena

Laikas prieš vestuves labai įtemptas, todėl būsimą nuotaką geriausia būtų palepinti, todėl keliaukite visos į grožio namus ar SPA, kur pagulėsite prie baseino, pasimėgausite grožio procedūromis, masažais, išbandysite hamamą ar tiesiog susitvarkysite antakius.

9. Nuotykių parkai

Kaip grybai po lietaus pridygo Lietuvoje nuotykių parkų, tad išbandykite vieną iš jų. Jei nuotaka jau tokia buvusi - siųskite ją į juodą pavojingiausią trasą. Jei norite panašių kitų išbandymų - važiuokite slidinėti iki Druskininkų ar leiskite ekstremaliausiais atrakcionais vandens parke.

10. Susikaupkite

O gal prieš vedybas pats laikas išmokti įsigilinti į save, susikaupti ir susitelkti? Keliaukite į meditacijos mokyklą ar išbandykite gongų terapiją. Sutelkti dėmesį į vykstančius įvykius padeda ir fraktalų piešimas, galima rasti kitų panašių terapijų.

11. Pasilinksminkite

Suderinkite taip, kad mergvakaris sutaptų su muzikos festivaliu ir išvykite visam savaitgaliui. Palapinės, geriausios draugės ir daug daug puikios muzikos įstrigs atmintyje visam gyvenimui. Tiesa, atsižvelkite į tai, kokį muzikos stilių klausosi jaunamartė.


 

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

[SP] fotografija nuotrauka. Pamergių suknelių spalva - mėtinė

POPULIARIAUSIOS PAMERGIŲ SUKNELIŲ SPALVOS

Rent Boutique Roberto Kalinkino suknelė

VIDEO: Stilistė pataria, kaip pasipuošti į vestuves

Papuošalai pamergėms

KOKIUS PAPUOŠALUS RINKTIS PAMERGĖMS?

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Pamergės ir madingiausi stiliai

8 MADINGIAUSI PAMERGIŲ SUKNELIŲ STILIAI 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader