Filtras
SP fotografija nuotrauka

~2016-09-15~

4 PRIEŽASTYS, KODĖL NEREIKIA PAMERGIŲ

Pradedant planuoti vestuves visi jaunavedžiai susiduria su galybe klausimų: ar mums reikalinga gėlių mergaitė? Žiedų berniukas? Pamergės? Pabroliai? Ar normalu, jeigu nuotaka pamergių neturi? Ar normalu, jeigu nuotaka pamergių net nenori? Planuojant vestuves turite prisiminti, jog tai jūsų šventė, todėl viskas turėtų būti taip kaip jūs norite, o ne taip kaip nori teta, dėdė ar visuomenė. Todėl atsakome: Ne, jums pamergės nereikalingos, jeigu to nenorite ir taip, tai yra visiškai normalu. Tam, kad tuo įsitikintumėte pateikiame jums keturias priežastis kodėl pamergės jums nėra reikalingos.

[SP] fotografija nuotrauka

1.      Jums nereikia pamergių pagalbos

Mes neturime omenyje, jog jums apskritai nereikia pagalbos, šiuo atveju mes kalbame apie tai, jog jums nereikia pamergių vien tik dėl pagalbos, kurią jos gali suteikti. Viena dažniausių priežasčių kodėl nuotakos renkasi pamerges yra ta, jog nuotakoms reikalinga pagalba. Jos nori turėti savo merginų pulką, nori turėti palydą einat pirkti vestuvinės suknelės, o taip pat nori, kad kas nors palaikytų jų puokštę esant reikalui. Reikėtų nepamiršti, jog pamergės nėra jūsų tarnaitės. Todėl, jeigu galvojate, jog be jų nesusitvarkysite, turėtumėte pasisamdyti specialistų komandą, kuri užsiima vestuvių planavimu.

2.      Pamergės gali jums net ir nepadėti

Žinoma, pamergės turėtų jums pagelbėti ir padėti planuojant vestuves, tačiau jos gali to ir nedaryti. Galbūt dėl susidomėjimo stokos arba laiko trūkumo. Todėl, net ir susikomplektavus savo pamergių pulką, pagalbos galite ir nesulaukti. Būtų daug paprasčiau neturint pamergių tiesiog paprašyti vienos ar kitos draugės pagalbos, kuri galbūt norėtų padėti jums padaryti vestuvinius kvietimus valgant picą ir žiūrint filmą. Arba galbūt norėtų su jumis išgerti puodelį kavos ir duoti patarimą, kurios gėlės gražesnės. Jeigu jums reikia pagalbos – tiesiog paprašykite jos, tačiau vietoje to neįpareigokite pamergių jums patarnauti.

[SP] fotografija nuotrauka

3.      Jokios dramos

Tikriausiai ne kartą teko skaityti, girdėti ir matyti kiek daug dramos gali sukelti tam tikri pasirinkimai kalbant apie pamerges. Daugybė nuotakų įsitikinusios, jog pamergės joms tiesiog reikalingos ir nesvarbu ar tai geriausios draugės, ar pusseserė, kurios nematė 10 metų. Susikomplektavus tokią pamergių komandą staiga suprantate, kad pusės tų pamergių net gerai nepažįstate, o jos net nežino jūsų ir jaunikio susipažinimo istorijos. Arba įsivaizduokite tokį scenarijų, kuomet pakvietus vieną savo draugę tapti pamerge, kita tiesiog įsižeidžia nesulaukus pakvietimo ir pasijunta mažiau svarbia. Tokie dalykai griauna ilgametes draugystes. Ypatingai moterų tarpe. Na, ką padarysi – mes juk dramų karalienės.

Be to, jūsų vyras norės pats rinktis pabrolius iš savo draugų, o pamergių antrosios pusės gali būti nelabai patenkintos, kad jos dieną leis su kitu vaikinu poroje.

4.      Jums tikrai nereikalingas mergvakaris

Atrodo, jog neturint pamergių nebus ir mergvakario, tačiau klausimas ar daug prarandate ir kokia gali būti to alternatyva? Jums nebūtina turėti keturių pamergių tam, kad galėtumėte surengti vakarėlį. Jums tikrai nereikia pamergių tam, kad galėtumėte pasilinksminti. Net ir nebūdamos pamergėmis, jūsų draugės liks draugėmis, todėl tiesiog galite smagiai pašėlti, neįpareigojant jų kažko organizuoti ir ieškoti pašėlusių idėjų kaip jus nustebinti. Tiesiog visos susėskite ir susiplanuokite įdomų bei linksmą vakarą.

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

[SP] fotografija nuotrauka. Pamergių suknelių spalva - mėtinė

POPULIARIAUSIOS PAMERGIŲ SUKNELIŲ SPALVOS

Rent Boutique Roberto Kalinkino suknelė

VIDEO: Stilistė pataria, kaip pasipuošti į vestuves

Papuošalai pamergėms

KOKIUS PAPUOŠALUS RINKTIS PAMERGĖMS?

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Pamergės ir madingiausi stiliai

8 MADINGIAUSI PAMERGIŲ SUKNELIŲ STILIAI 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader