Filtras
Kvietimas pamergei iš vestuviuparduotuve.lt

~2016-05-30~

4 SMAGŪS BŪDAI, KAIP PAKVIESTI DRAUGĘ TAPTI PAMERGE

Jeigu jau nusprendėte, kas stovės šalia jūsų svarbiausią dieną gyvenime, dabar atėjo metas sugalvoti kaip išradingai pakviesti savo pamerges užimti šią garbingą poziciją. Nenumokite ranka į šią užduotį, turite būti išradinga, originali ir įdėti šiek tiek pastangų. Jūsų pamergės tikrai apsidžiaugs sulaukusios išskirtinio ir nuoširdaus kvietimo, ir įvertins tai, jog galvojate ne viena apie save. Kiekvienai pamergei turėtumėte skirti dalelę savo laiko ir asmenybės, kadangi kiekviena iš jų nusipelno jūsų dėmesio ir nuoširdaus pakvietimo. Juk ne šiaip išsirinkote būtent jas tapti pamergėmis!

vestuviuparduotuve.lt nuotrauka

Kažkas seno

Jeigu jūs ruošiatės visoms pamergėms įteikti vienodus kvietimus/dovanėles, pridėkite prie kiekvieno kvietimo ką nors iš praeities. Suraskite kažką tokio, kas primintu bendrą jūsų praeitį. Galbūt tai galėtų būti suvenyras, kurį įsigijote kartu atostogaudamos. Galbūt koncerto bilietų šaknelės, kuriame šėlote kartu. O galbūt tai sena nuotrauka, kurioje esate su savo pirmaisiais vaikinais. Tokios smulkmenėlės yra daug vertingesnės, nei brangaus vyno butelis, o išliekamoji vertė nepalyginamai aukštesnė.

Asmeninis prisilietimas

Tai turėtų būti toks dalykas, kuris parodytų jūsų indėlį į šią pakvietimo idėją. Toks dalykas gali būti jūsų ranka rašyta kortelė, atvirukas ar laiškas. Galite parašyti atviruką, kuriame būtų tam tikri žodžiai, kurie jums abiems šį tą reikštų. O galbūt tam tikras pokštas, kurį žinote ir suprantate tik jūs dvi. Taip pat galite parašyti savo pamergei laišką, kuriame papasakotumėte, kodėl norite jog ji taptų pamerge, arba primintumėte pačius nuostabiausius kartu praleistus momentus. Turite parodyti savo pamergėms, jog jos užima svarbią vietą jūsų gyvenime ir jūs tikrai norite jog didžiąją dieną jos būtų šalia. 

rentboutique.lt derinys pamergei

Padarykite tai, kai jos mažiausiai tikėsis

Kiekvienai savo pamergei pakvietimus/dovanėles įteikite atskirai. Juk ir kitiems svečiams pakvietimus į vestuves įteiksite atskirai, todėl apdovanokite pamerges išskirtiniu savo dėmesiu. Jeigu jos gyvena netoli jūsų, susitikite su kiekviena iš jų tose vietose, kur joms labiausiai patinka. Tai gali būti kavinė, restoranas, o galbūt baras. Galbūt jūs turite mėgiamiausią vietą parke ar prie upės. Nebūtina surengti oficialaus pakvietimų vakarėlio. Padarykite tai asmeniškoje vietoje. Tokioje, kuri jums visada išliks atmintyje. Tai turi būti labai natūrali vieta, tokia kurioje dažnai susitinkate, tačiau kartu ir emociškai artima bei miela širdžiai.

Padarykite tai su humoru

Kuomet jūs prašote savo pamergių leistis su jumis į chaotišką ir gan emocionalią vestuvių planavimo kelionę, į savo pakvietimą įdėkite šiek tiek humoro. Galite pridėti laiškelį, kuriame būtų sąrašas dalykų, kurių prižadate nedaryti per šį laikotarpį. Taip pat galite parašyti, jog tikitės jūsų pamergių palaikymo ir pagalbos grįžtant į realybę, kuomet tapsite nuotaka siaubūne. Galite sudaryti sąrašą dalykų, kurie signalizuos apie jūsų “pamišimą” dėl vestuvių ir sąrašą būdų, kaip jums padėti. Skirkite laiko ir dėmesio savo pamergėms, kadangi jos bus artimiausi ir ištikimiausi žmonės visą vestuvių planavimo laikotarpį, kuris iš tiesų gali būti varginantis ir emocionalus, tačiau kartu stebuklingas ir nepamirštamas.

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

[SP] fotografija nuotrauka. Pamergių suknelių spalva - mėtinė

POPULIARIAUSIOS PAMERGIŲ SUKNELIŲ SPALVOS

Rent Boutique Roberto Kalinkino suknelė

VIDEO: Stilistė pataria, kaip pasipuošti į vestuves

Papuošalai pamergėms

KOKIUS PAPUOŠALUS RINKTIS PAMERGĖMS?

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Pamergės ir madingiausi stiliai

8 MADINGIAUSI PAMERGIŲ SUKNELIŲ STILIAI 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader