Filtras
1554269175netradiciniai_pamergiu_ivaizdzio_sprendimai_Isteku.lt.jpg

~2019-04-03~

5 IDĖJOS NETRADICINĖMS PAMERGĖMS

Daug nuotakų prisiminusios pamergių suknelių klausimą susiraukia. Pasirodo, išrinkti sukneles pamergėms nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti. Juo labiau jei pamergių yra nemažas pulkas. Retai būna taip, kad visoms pamergėms tinka parinkta spalva, suknelės ilgis, dizainas ir pan. Pasitaiko, kad suknelės tampa ir konfliktų priežastimi. Kad taip nenutiktų, siūlome kelis netradicinius pamergių įvaizdžius – jie nuteiks labai pozityviai, leis atsipalaiduoti, išvengti streso ir mėgautis švente.

Teminis įvaizdis

Pasirinkite netikėtą, įdomią temą, pavyzdžiui, rokas, kosmosas, senovė, romantika ir t.t. bei sukurkite įvaizdį pagal tą ją. O gal pasirinkta tema padiktuos ir daugiau Jūsų šventės sprendimų? Paprastai temos sugalvojimas „atleidžia“ nuo daug papildomų rūpesčių, nes visas pasiruošimas tampa labiau kryptingas, sistemingas, tad ir rezultatas džiugina.

Tas pats audinys, bet skirtingi dizainai

Ne paslaptis, vienos merginos mėgsta trumpas sukneles, kitos – ilgas, vienoms patinka atviri pečiai, o kitos su tokia suknute jaučiasi tarytum nuogos. Rinkitės tą patį audinį, bet skirtingus suknelių dizainus, atsižvelkite į pamergių norus ir taip išvengsite daug nepasitenkinimo, nes visos pamergės dėvės patinkančias ir tinkančias sukneles.

Spalvų paletė

Diana Zak Photography nuotrauka

Dažnai pamergių suknelėms pasirenkama mėlyna spalva. Bet ji tinka toli gražu ne visoms merginoms – juk skiriasi veido odos spalva, kas labai lemia bendrą vaizdą. Netradicinis sprendimas – skirtingos spalvos, bet vienas dizainas. Pasirinkite tokio paties tipo audinį (pavyzdžiui, šilką, velvetą, kuris bus tobulas šaltojo meto vestuvėms), vienodą dizainą, bet skirtingas spalvas – pamergių pulkas atrodys labai žavingai!

Margumynas

Raštuotos, gėlėtos, margos pamergių suknelės dar nėra labai dažnas sprendimas, bet šiemet labai madingas, tad neabejojame, kad vis daugiau jaunavedžių besiruošdami šventei rinksis tokį variantą. Margos suknutės labai tiks vasaros vestuvėms lauke.

Skirtingos suknelės

Kas svarbiau: vienodos suknelės ar geros emocijos ir tvirta draugystė? Jei kyla nesutarimų dėl suknelių ar tiesiog norite išskirtinių, originalių sprendimų, tai rinkitės skirtingas pamergių sukneles. Skirtingi audiniai, dizainai, spalvos, bet vieninga pakili nuotaika!

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

[SP] fotografija nuotrauka. Pamergių suknelių spalva - mėtinė

POPULIARIAUSIOS PAMERGIŲ SUKNELIŲ SPALVOS

Rent Boutique Roberto Kalinkino suknelė

VIDEO: Stilistė pataria, kaip pasipuošti į vestuves

Papuošalai pamergėms

KOKIUS PAPUOŠALUS RINKTIS PAMERGĖMS?

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Pamergės ir madingiausi stiliai

8 MADINGIAUSI PAMERGIŲ SUKNELIŲ STILIAI 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader