Filtras
1525665384pamerges_pareigos_SL_studija.jpg

~2018-05-07~

8 PIRMOSIOS PAMERGĖS PAREIGOS

Teko garbė būti pirmąją pamerge? Tuomet turite žinoti, kad Jūsų pareigos nėra tik padėti nuotakai išsirinkti nuotakos suknelę ir dailiai atrodyti šalia jaunavedžių per vestuves. Pareigų kur kas daugiau...

SL Studija“ nuotrauka

Pateikiame kelis aspektus, kurių nevalia pamiršti:

1. Įsitikinkite, kad nuotakos šukuosena ir makiažas būtų atlikti laiku ir puikiai

Jei matote, kad šukuosenos ar makiažo meistras užtrunka, turite tai pastebėti, jei matote, kad nuotakos lūpdažis jai nepatinka – netylėkite, nes nuotaka turi būti patenkinta savo išvaizda. Ir svarbiausia – kontroliuokite laiką.

2. Atkreipkite dėmesį, kad nuotakos suknelė vestuvių dieną būtų tvarkinga, nesuplyštų, o vualis ar šleifas taip pat atrodytų tobulai

Kad ir kaip saugotumėmės, kartais nutinka, kad užtrauktukas suplyšta netinkamiausiu metu, šleifas už ko nors užsikabina ir įplyšta. Todėl naudinga su savimi turėti adatą ir siūlo, jei kartais nutiktų tokia nelaimė. Puiku, jei kažkur po ranka (pavyzdžiui, automobilyje) turėsite ir dėmių valiklio, jei netyčia ant suknelės išsilietų koks gėrimas.

Taip pat prieš einant į bažnyčią, prieš fotosesiją ir kitose situacijose išlyginkite nuotakos suknelės šleifą ar pataisykite klostes, kad nuotaka atrodytų nepriekaištingai.

3. Padėkite nuotakai apsirengti suknelę

Iš anksto sužinokite, kaip rengtis nuotakos suknelę, kad galėtumėte sparčiai, be trikdžių padėti nuotakai pasidabinti suknele. Darbas nebus labai lengvas, jei suknelė turi daug sagučių, juostelių ir kitų smulkių atributų.

4. Įsitikinkite, kad nuotaka visą vestuvių dieną ką nors valgo ir atsigeria

Ne paslaptis, nuotakos vestuvių dieną patiria stresą, neretai yra nervingos, susijaudinusios, tad apie maistą negali nė pagalvoti. Visgi valgyti būtina, kitaip gali pasidaryti silpna, juo labiau jei diena karšta. Vyriausioji pamergė turėtų pasirūpinti, kad nuotaka jo nors lengvo užvalgytų pusryčiams, bent minimaliai užkąstų ir iki ceremonijos – reikia palaikyti energijos lygį. Vyriausioji pamergė taip pat turėtų užtikrinti, kad nuotaka nepamirštų atsigerti, geriausia – paprasto negazuoto vandens. Pasirūpinkite, kad sumainius aukso žiedus, oficialaus priėmimo metu nuotaka negurkšnotų vien tik šampano!

5. Pasirūpinkite nuotakos puokšte

Būkite pasirengusi palaikyti nuotakos puokštę, kai ji turės pasirašyti dokumentus, fotografuotis (jei norės be puokštės) ir kitais atvejais, kai nuotakai reikės laisvų rankų.

6. Vadovaukite, būkite tarsi šeimininke visą dieną

Ar kažkas nežino, kaip atvažiuoti? Padavėjai nesutaria? Pasirodo, yra svečias vegetaras, o karštas patiekalas iš mėsos? Nuotakos senelis trokšta trypti šokių aikštelėje, bet neturi partnerės? Ar jaunikio tėtis pamiršo lapelį, kuriame jo kalba? Tokių ir kitų kuriozų gali nutikti nemažai. Pirmosios pamergės pareiga – kiek įmanoma padėti visiems, susidūrusiems su problemomis, jas spręsti. Juo labiau, jei tai svarbu jaunavedžiams.

7. Pareigų yra ir šventės pabaigoje...

Pažiūrėkite, ar neliko kam nors nesumokėta? Žinoma, neprivalote mokėti pati, bet kreipkitės į tuos asmenis, kurie moka, pavyzdžiui, jaunavedžių tėvus. Stebėkite dovanas, gėles, kad jos saugiai nukeliautų į jaunavedžių kambarį ar kitą joms numatytą vietą.

8. Pasirūpinkite vestuvine suknele

Prižiūrėkite, kad šventei pasibaigus vestuvinė suknelė būtų įvilkta į jai skirtą drabužių maišą ar kitaip saugiai padėta. Jei nuotaka po oficialios šventės dalies keičia vieną suknelę kita, padėkite ne tik persirengti, bet ir pasirūpinkite nusirengtu drabužiu.

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

[SP] fotografija nuotrauka. Pamergių suknelių spalva - mėtinė

POPULIARIAUSIOS PAMERGIŲ SUKNELIŲ SPALVOS

Rent Boutique Roberto Kalinkino suknelė

VIDEO: Stilistė pataria, kaip pasipuošti į vestuves

Papuošalai pamergėms

KOKIUS PAPUOŠALUS RINKTIS PAMERGĖMS?

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Pamergės ir madingiausi stiliai

8 MADINGIAUSI PAMERGIŲ SUKNELIŲ STILIAI 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader