Filtras
Mantas Pra Photography nuotrauka

~2016-09-27~

KAIP SUSIPAŽINTI SU MYLIMOSIOS TĖVAIS?

Ateina toks momentas poros santykuose, kai mergina nusprendžia supažindinti savo mylimąjį su savo tėvais. Arba pats vaikinas pasisiūlo susipažinti su būsimais uošviais. Norime pasidalinti keliais patarimais, kaip pasiruošti šiam įvykiui, išlaikyti “egzaminą” ir sušvelninti įtampą.
Daugeliui iš filmų pažįstama situacija, kai vaikinas ateina į mylimosios namus, o ten - viskas išblizginta, paruoštas vaišių stalas, o būsimi uošviai iš anksto apgalvoję klausimus savo būsimam žentui. Žinoma, vaikino galvoje tik viena mintis - kaip jiems įtikti ir patikti, kaip visko nesugadinti?

Mantas Pra Photography nuotrauka

Svarbiausias patarimas - pasistenkite atsipalaiduoti ir būkite savimi!

Geriausia iš anksto imti “jautį už ragų” ir PAČIAM KAŽKĄ ĮDOMAUS SUGALVOTI- toks psichologinis manevras leis visą dėmesį nukreipti nuo savęs. Pavyzdžiui, iš anksto aptarkite su mylimąja, kur susitiksite su jos tėvais (juk nebūtinai namuose). Galima pakviesti juos į kokį nors kultūrinį renginį, restoraną, teatrą,, parodą - ten, kur bus ir daugiau žmonių. Taip būsimų uošvių dėmesys ne visada bus prikaustytas prie jūsų, nes emociškai galėsite “pasislėpti” už patiekalų ragavimo, paveikslų apžiūrėjimo, kalbėdami bendromis temomis.

Būtų neblogai, jei iš anksto it seklys-morka pasidomėsite MYLIMOSIOS TĖVŲ DOSJĖ. O jei rimtai, nepatingėkite jos paklausti, kuo labiausiai domisi jos mama ir tėtis: ką skaito, kas jiems patinka, kokį filmą žiūri ar desertą valgo ir pan. Ir tik tada surenkite tokį įvykį, kur bus pagalvota apie visų interesus, kitaip tariant - ir save galėsite parodyti, ir į tėvus pažiūėti. Jau pats kvietimas, maloni išvyka/renginys ir vaišės - visa tai leis visiems jaustis komfortiškai.

Tai gali būti ir išvyka į gamtą, kvietimas į kultūrinį renginį, apsilankymas boulinge - žodžiu, viskas, kas gali tėvus nustebinti, pralinksminti ir gerai jaustis. Neformali aplinka jau savaime sušvelnins situaciją, tokiu būdu lengviau rasite bendrų pokabio temų.

Egzistuoja ir dar vienas ĮDOMUS PSICHOLOGINIS MOMENTAS: pasirinkite tinkamą akimirką ir paprašykite draugės tėvų papasakoti apie kokį nors malonų įvykį jų gyvenime. Patikėkite, tokie nuoširdūs pokalbiai apie džiaugsmingus gyvenimo įvykius labai suartina.

Jei nusprendėte apsilankyti būsimų uošvių namuose, jūsų mylimoji, žinoma, turi jums visakeriopai pagelbėti, kad jaustumėtės gerai ir savimi pasitikėtumėte. Tegu ji paatvirauja, kokias gėlės ar saldumynus mėgsta jos mama, apie ką geriau kalbėtis su tėčiu, o apie ką geriau nutylėti.

Iš anksto nusiteikite, kad reikės atsakinėti į uošvių klausimus - tiesius ar “suktus”, tačiau pasiruoškite ir apgalvokite, ką apie save pasakosite.

Svarbiausia atminti - BŪKITE ATVIRI IR NUOŠIRDŪS, juk bet koks melas ar nutylėta tiesa anksčiau ar vėliau išaiškės.

Apgalvokite, kokią DOVANĄ teiksite būsimiems uošviams (kad ir nedidelę, bet kokybišką).

Apsirenkite elegantiškai ir patogiai, kad ne tik gerai atrodytumėte, bet ir gerai jaustumėtės. Švari ir kokybiška avalynė ne mažiau svarbi.

Nepamirškite ŠYPSOTIS ir būkite dėmesingi mylimajai.

Ko gero, pats sunkiausia dalykas gyvenime - bet kokioje situacijoje IŠLIKTI SAVIMI! Jei dar neįvaldėte šio meno, patariame kuo greičiau išmokti. Pirmyn - jums viskas pavyks!

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

[SP] fotografija nuotrauka. Pamergių suknelių spalva - mėtinė

POPULIARIAUSIOS PAMERGIŲ SUKNELIŲ SPALVOS

Rent Boutique Roberto Kalinkino suknelė

VIDEO: Stilistė pataria, kaip pasipuošti į vestuves

Papuošalai pamergėms

KOKIUS PAPUOŠALUS RINKTIS PAMERGĖMS?

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Pamergės ir madingiausi stiliai

8 MADINGIAUSI PAMERGIŲ SUKNELIŲ STILIAI 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader