Filtras
fotogidas.lt nuotrauka - PAMERGĖS

~2016-03-03~

PAMERGĖS, KURIOMS PRIVALOTE PASAKYTI NE

Išsirinkti savo pamerges – tai viena iš užduočių, kurią turi įvykdyti jaunoji. Iš pažiūros tai atrodo itin lengva ir džiuginanti užduotis, tačiau ne visuomet ši užduotis yra tokia paprasta. Renkantis pamerges, galite susidurti su tam tikrai iššūkiais tarp noriu ir privalau. Tačiau norime Jus iš anksto nuraminti. Jūs esate nuotaka ir vestuvės tik Jūsų, todėl nesielkite kaip Jums atrodo privalu, o elkitės taip kaip norite. Todėl ir Jūsų pamergių komandą turi sudaryti merginos, kurias jūs norėjote matyti šiose pareigose, o ne tokios kurios primygtinai įsiprašė į šią vietą. Taigi, kokios pamergės neturėtų būti pamergėmis?

Fotogidas.lt nuotrauka

Jūs buvote pamerge jos vestuvėse

Ar pamenate, kuomet vaikystėje, Jūsų gimtadienyje turėjo dalyvauti draugai, kurių šventėje dalyvavote ir Jūs? Ne dėl to, kad būtumėte norėjusi matyti tą svečią, bet todėl, kad kažkada jis jus kvietė į savo gimtadienį. Tai žinokite, dabar ne vaikystė, ir dabar ne Jūsų gimtadienis, todėl į savo pamergių gretas kvieskite tą merginą, kurią norite ten matyti, o ne tą, kuriai jaučiatės skolinga ir įsipareigojusi vien dėl to, jog buvote pamerge jos vestuvėse. Tai ne kažkoks taisyklių rinkinys, kuriuo privalu vadovautis, tai Jūsų didžioji šventė.

Ji giminaitė

Negalvokite, jog visos pusseserės turi būti Jūsų pamergėmis, vien dėl to, jog yra Jūsų giminaitės. Daug žmonių su savo giminėmis apskritai nebendrauja arba bendrauja, tačiau ne taip artimai, jog kviestų užimti tokias atsakingas pareigas. Jūsų pamergių komandą turi sudaryti merginos, kurios Jums yra išties artimos, o ne tos su kuriomis Jus sieja giminystės ryšiai. Jeigu pusseserė Dovilė Jums yra išties artima – šaunu, kvieskite ją tapti pamerge, tačiau, jeigu su kita pussesere nesimatėte jau trejus metus, tai net nėra kalbos apie artimą judviejų ryšį.

Fotogidas.lt nuotrauka

Jūs spąstuose

Ar įsivaizduojate tokią situaciją, kuomet viena Jūsų draugė be proto džiūgauja dėl jūsų vestuvių ir jau pradeda jas planuoti anksčiau už Jus. Ir ji net negalvoja, jog negaus kvietimo tapti Jūsų pamerge ir save stato į aukščiausias pamergės pozicijas. Ar jaučiatės lyg spąstuose? Jeigu ketinate turėti daug pamergių, tuomet nieko tokio, tačiau, jeigu planuojate turėti vieną arba dvi pamerges ir šios pozicijos jau yra užimtos, tuomet tai tikras keblumas. Kaip pasakyti džiūgaujančiai draugei, kad ji nebus Jūsų pamerge? Apsišarvuokite kantrybe ir būkite drąsi. Pasakykite, jog pamergių bus mažiau nei galvojote, jog apkarpėte svečių sąrašą ir pan.

(Ne) labai artimos

Daugybė merginų yra labai artimos dėl to, jog nuo pat vaikystės yra draugės ir praktiškai kartu užaugo. Tikriausiai būtų normalu tokią draugę kviesti tapti Jūsų pamergę. Tačiau kaip elgtis, jeigu draugavusios visą vaikystę, paauglystę ir jaunystę išsiskyrėte prieš ketverius metus ir viena kitos nematėte šitiek laiko? Galbūt viena Jūsų pakeitėte gyvenamąją vietą, o gal išvykote į užsienį? Jūs žinote apie pirmąsias meiles ir pirmuosius bučinius, tačiau jau ketverius metus nebuvote susitikusios. Ar reikėtų tokią draugę kviesti tapti Jūsų pamerge? Pamergė turi žinoti Jūsų įpročius, Jūsų pomėgius ir net tai ką Jūs valgote. Ji turi būti Jums artima ir šiuo metu, o ne tuomet kai buvote dešimties.

Puiki pamergė

Šiuo atveju kalbame ne apie įsipareigojimus, kurie gali įtakoti Jūsų sprendimą. Šiuo atveju kalbame apie Jūsų savanaudiškumą ir norą, jog pamerge būtų ta, kuri tam visai netinka. Pavyzdžiui: visai neseniai susipažinote su savo geriausios draugės bendradarbe ir ji yra labai šauni! Ji graži, mėgsta organizuoti, turi gerą skonį, yra labai paslaugi, savimi pasitikinti ir pan. Jai puikiai tiktų pamergės suknelė ir ji galėtų padėti planuoti vestuves! Ji būtų šauni pamergė! Jeigu susidūrėte su tokia situacija – sustokite. Ji būtų šauni pamergė savo geriausiai draugei, kurią puikiai pažįsta, bet ne Jums. Jūs turite rinktis merginas, kurios Jūs pažįsta ir žinotų ką daryti kai Jūs panikuojate, liūdite, galbūt net verkiate. Žinotų, ko negalima sakyti ir kaip reikėtų Jus paskatinti užplūdus abejonėms.

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

[SP] fotografija nuotrauka. Pamergių suknelių spalva - mėtinė

POPULIARIAUSIOS PAMERGIŲ SUKNELIŲ SPALVOS

Rent Boutique Roberto Kalinkino suknelė

VIDEO: Stilistė pataria, kaip pasipuošti į vestuves

Papuošalai pamergėms

KOKIUS PAPUOŠALUS RINKTIS PAMERGĖMS?

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Pamergės ir madingiausi stiliai

8 MADINGIAUSI PAMERGIŲ SUKNELIŲ STILIAI 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader