Filtras
1551074626melyna.jpg

~2019-02-25~

PAMERGIŲ SUKNELĖS 2019

Nuotakos suknelė neabejotinai vestuvių šventėje yra vienas svarbiausių akcentų ir jai dėmesio skiriama tiek šventės metu, tiek ilgus mėnesius besiruošiant ir planuojant vestuvių puotą. Bet šį kartą pakalbėkime ir apie pamerges, nes jų įvaizdis irgi labai reikšmingas – juk visą dieną praleidžia šalia nuotakos! Apžvelkime šių metų pamergių suknelių tendencijas: nuo spalvų iki dizaino sprendimų.

Koralų spalva

Žinoma, kaip gi be metų spalvos? Koralų spalva ir jos atspalviai gali būti labai įvairūs: nuo švelnios iki ryškios ir drąsios. Koralų spalvos suknelės pamergėms puikiai tiks vasaros vestuvėms ar švenčiamoms šiltuose kraštuose. Taip pat jos tobulai derės prie tokių vestuvių temų kaip Havajai, bohemiškos vestuvės ir pan. Puiku tai, kad koralų spalva tinka kone kiekvienai merginai, prie įvairių odos atspalvių, todėl pamergės neturėtų prieštarauti tokiam nuotakos pasirinkimui. Prie koralų spalvos suknelių idealiai tiks tokių spalvų aksesuarai: tamsiai mėlynos, mėtinės, auksinės, pilkos.

Show Me Your Mumu suknelė

Tamsiai mėlynos suknelės

 Priešingybė šviesiai, švelniai koralinei. Puikai tiks rudens vestuvėms ar toms, kuriose, be baltos, vyrauja karališka mėlyna spalva. Tamsi mėlyna atrodo labai prabangiai, solidžiai, todėl ją verta rinktis vestuvėms, švenčiamoms dvare ar kitoje prabangioje aplinkoje. Klasikinė mėlyna visada madinga. Tiesa, ji puikiai dera su šių metų spalva – koraline!

Apnuoginti pečiai

TH & TH suknelė

Viena iš tendencijų – halterneck stiliaus suknelės, kai drabužio priekis eina link nugaros, apjuosdamas kaklą, o pečiai ir didžioji dalis nugaros lieka atviri. Puiku tai, kad tokio stiliaus suknelės tinka kone visoms figūroms.

Susiaučiamos suknelės

Jenny Yoo suknelė

Ilgus metus pamergių suknelių topuose puikuojasi ilgos, elegantiškos, puošnios suknelės. Šįmet siūloma pereiti prie paprastesnių sprendimų – puikiu pasirinkimu bus susiaučiama suknelė. Tai tobulas stiliaus ir komforto tandemas. Susiaučiama suknelė šauniai atrodo ant įvairių figūrų merginų ir moterų, tad neabejotinai Jūsų pamergės liks patenkintos.

Cowl necklines stiliaus suknelė

Kelsey Rose suknelė

Tokio stiliaus suknutė dailiai krinta ant kaklo, palei pečių liniją, puošia dekoltė. Paprastai prie jos nereikės jokio kaklo aksesuaro. Tokios suknelės atrodys labai elegantiškai.

Parengta pagal www.bridesmagazine.co.uk

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

[SP] fotografija nuotrauka. Pamergių suknelių spalva - mėtinė

POPULIARIAUSIOS PAMERGIŲ SUKNELIŲ SPALVOS

Rent Boutique Roberto Kalinkino suknelė

VIDEO: Stilistė pataria, kaip pasipuošti į vestuves

Papuošalai pamergėms

KOKIUS PAPUOŠALUS RINKTIS PAMERGĖMS?

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Pamergės ir madingiausi stiliai

8 MADINGIAUSI PAMERGIŲ SUKNELIŲ STILIAI 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader