Filtras
SP fotografija nuotrauka

~2016-05-18~

PAMERGIŲ SUKNELĖS: ILGOS AR TRUMPOS?

Kai kurios nuotakos, jau nuo pat pirmos vestuvių planavimo minutės, įsivaizduoja kaip turėtų atrodyti jų pamergės, tačiau ne visos nuotakos yra tokios. Tos, kurių galvoje dar nėra nupieštas vestuvių scenarijus, dažnai susiduria su dilema kokias sukneles turėtų vilkėti pamergės - trumpas ar ilgas? Šis klausimas kamuoja ne vieną jaunąją, tačiau yra tam tikri dalykai, kurie gali padėti įveikti šią užduotį. Taigi, kokie jie?

[SP] fotografija nuotrauka

1. Šventės formalumas


Ilga vakarinė suknelė tai tarsi elegancijos vizitinė kortelė, kuri bet kokiai šventei suteikia formalumo. Tačiau, tai tikrai nereiškia, jog trumpa suknelė bus mažiau elegantiška ir formali. Viskas priklauso nuo to, kokią norite sukurti atmosferą savo šventėje. Jeigu, norite savo vestuvėse sukurti labiau formalią atmosferą – ilgos suknelės gali puikiai tai įgyvendinti. Jeigu norite, jog jūsų šventėje visi jaustųsi atsipalaidavę ir pasiruošę švęsti – trumpos suknelės padės sukurti tokią nuotaiką.

2. Batai


[SP] fotografija nuotrauka

Batai yra labai svarbi moters įvaizdžio dalis ir būna atvejų kuomet batai griežia pirmuoju smuiku, o suknelė tampa tik antraeiliu dalykų. Pavyzdžiui, jeigu jūsų vestuvės bus rustic stiliaus, tikriausiai norėsite jog pamergės avėtų kaubojiškus batus, kadangi tokie batai tobulai atskleis šventės viziją, o toks pamergių stilius tiesiog išpildys jūsų idėją 100%. Tokiu atveju jūs norėsite pabrėžti kaubojiškus, rustic stiliaus batus, todėl ilgos suknelės čia tiesiog ne tiks. Taip pat, jeigu visos pamergės tarsi susitarusios įsigijo gražuolius, raudonpadžius Louboutin‘us jūsų vestuvėms, turėtumėte šiems gražuoliams suteikti šansą ir leisti pasirodyti svečiams.

3. Sezoniškumas

Fotogidas nuotrauka

Sezonas, kurio metu vyksta jūsų vestuvės taip pat gali padiktuoti kokias suknelės reikėtų rinktis. Jeigu savo vestuves planuojate vasarą – ilgos suknelės gali sukelti daug nepatogumų pamergėms. Su jomis bus pakankamai karšta, gali nuolat reikėti tvarkyti makiažą, taip pat galite susidurti su prakaitavimo problemomis. Jeigu vestuvės šaltuoju metų sezonu, geriau reikėtų rinktis ilgas ir storesnio audinio sukneles, taip pamergės nesušals ir derės prie aplinkos. Jeigu vis tik šaltuoju metų laiku norite trumpų suknelių – pasirūpinkite tam tikrais šaliais, skraistėmis ar apsiaustais. Na, o jeigu vasarą norite ilgų suknelių – rinkitės plono ir pralaidaus audinio, mažiau prigludusias, lengvesnes sukneles.

4. Pamergių ūgis


Jeigu jau nuo pat pradžių savo vaizduotėje matėte savo pamerges su ilgomis elegantiškomis suknelėmis, turėtumėte persvarstyti šią viziją atsižvelgiant į jūsų pamergių ūgius. Jeigu jūsų pamergių ugiai ne žymiai skiriasi – tuomet viskas tvarkoje, tačiau jeigu turite labai aukštą, vidutinę ar labai žemą pamergę – galite susidurti su tam tikrais sunkumais. Jeigu suknelė tiks aukščiausiai pamergei, įsivaizduokite kaip su ja atrodys mažoji? Žinoma, viską galima sutvarkyti su siuvėjos pagalba, tačiau pagalvokite ar galite sau leisti papildomas išlaidas ir ar kardinaliai transformuota suknelė išliks tokia pat graži?

5. Naujos tendencijos


Fotogidas nuotrauka

Jeigu vis tik negalite apsispręsti kokio ilgio suknelės geriausiai tiktų jūsų pamergėms, siūlome jas aprengti skirtingai. Skirtingos pamergių suknelės jau kurį laiką yra viena karščiausių tendencijų ir daugybė nuotakų tuo naudojasi. Naudokite bendrą akcentą pamergių aprangoje, tačiau aprenkite jas skirtingo ilgio suknelėmis. Suknelės gali būti iš esmės vienodos, tačiau kartu turėti tam tikrą skiriamąjį bruožą. Viena pamergė gali dėvėti ilgą, kitą trumpą suknelę. Vienos pamergės iškirptė gali būtų V formos, kitos suknelė gali būti apskritai be petnešėlių. Taip sukursite ir formalią atmosferą savo šventėje, ir kartu parodysite kaip originaliai gali atrodyti jūsų pamergės.

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

[SP] fotografija nuotrauka. Pamergių suknelių spalva - mėtinė

POPULIARIAUSIOS PAMERGIŲ SUKNELIŲ SPALVOS

Rent Boutique Roberto Kalinkino suknelė

VIDEO: Stilistė pataria, kaip pasipuošti į vestuves

Papuošalai pamergėms

KOKIUS PAPUOŠALUS RINKTIS PAMERGĖMS?

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Pamergės ir madingiausi stiliai

8 MADINGIAUSI PAMERGIŲ SUKNELIŲ STILIAI 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader