Filtras
1597125728netradiciniai_pamergiu_ivaizdzio_sprendimai_Isteku.lt.jpg

~2020-08-11~

PAMERGIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS

Pamergių svita – neatsiejama smagių vestuvių dalis. O merginoms juk taip smagu susiderinti savo aprangą! Nežinote kokias sukneles rinktis? Pažvelkite į naujausias pamergių suknelių tendencijas.

Gėlių motyvai

Nebūtina rinktis vieną spalvą – galima rinktis vienodą raštą ir skirtingus suknelių modelius. Itin populiarus gėlių motyvais margintas audinys, o skirtingi suknelių modeliai puikiai dera tarpusavyje ir leidžia kiekvienai pamergei pasirinkti tai, kas labiausiai tinka pagal figūros tipą.

Kombinezonai

Rengiate modernias vestuves? Pamergėms puikiai tiks prabangaus audinio kombinezonai. Jie atrodo tarsi suknelės, tačiau suteikia daugiau judėjimo laisvės ir spinduliuoja šiuolaikiškumą. Telieka pasirinkti norimą spalvą!

Žavios pastelės

Kas sakė, kad visų pamergių suknelės turi būti identiškos? Laužykite taisykles, nes visos pastelinės spalvos puikiai dera tarpusavyje, tad kiekviena mergina gali rinktis jai labiausiai tinkantį atspalvį. Be to, pastelės visada madingos šiltojo sezono metu ir itin žaviai atrodo nuotraukose.

Prabangusis velvetas

Tai audinys, kuris žavi išraiškingomis spalvomis ir turtinga tekstūra. Suknelės iš velveto puikiai tik kiekvienai pamergei ir suteiks prabangos įspūdį. Tokios suknelės puikiai tiks ne tik vasarą, bet ir tuomet, kai vestuvės rengiamos šaltuoju metų laiku.

Užburiantis minimalizmas

Minimalistinio stiliaus suknelės spinduliuoja elegancija ir puikiai dera tarpusavyje. Jei pamergių skaičius didesnis, galima rinktis keletą skirtingų modelių. Tokia pamergių svita nuotraukose atrodys itin stilingai ir leis sužibėti nuotakai.

Akcentai

Žaismingai atrodys vienodos kokteilinės ar ilgos, žemę šluojančios suknelės pamergėms, o unikalumo suteiks įvairūs akcentai. Kiekviena pamergė gali rinktis skirtingus aksesuarus: raukinius, gėlių imitaciją ar natūralius žiedus, paryškinti juosmenį dirželiu ar derinti originalią rankinę.

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

[SP] fotografija nuotrauka. Pamergių suknelių spalva - mėtinė

POPULIARIAUSIOS PAMERGIŲ SUKNELIŲ SPALVOS

Rent Boutique Roberto Kalinkino suknelė

VIDEO: Stilistė pataria, kaip pasipuošti į vestuves

Papuošalai pamergėms

KOKIUS PAPUOŠALUS RINKTIS PAMERGĖMS?

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Pamergės ir madingiausi stiliai

8 MADINGIAUSI PAMERGIŲ SUKNELIŲ STILIAI 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader