Filtras
Diana Zak Photography nuotrauka Pamergių suknelės

~2016-11-28~

PATARIMAI, KAIP IŠRINKTI PAMERGIŲ SUKNELES

Išsirinkti pamergių sukneles nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pradžių. Internete susirandate tobulas pamergių sukneles ir jau plojate rankomis, jog radote tai apie ką svajojate, tačiau… Nuvykus su savo mergaitėmis į primatavimą, suvokiate, jog vienos figūra visiškai nedera su suknele, o kitai apskritai netinka rožinė spalva. Vieną pamergę suknelė storina, o kita atrodo lyg maiše. Ir apskritai, suknelės nė iš tolo nedera su jūsų jaunosios suknele! Ką daryti, kad nuostabios pamergių suknelės nenuviltų nuotakos, tačiau kartu puikiai tiktų ir pamergėms? Siūlome pasinaudoti keletu patarimų, kurie jus išgelbės nuo minėtos katastrofos!

Diana Zak Photography nuotrauka

Pamergių suknelės turi derėti su nuotakos suknele

Visi supranta, jog tai jūsų vestuvės ir jūs turite būti pati gražiausia, tačiau jeigu vaizdas aplink jus bus neskoningas, o jūsų apranga nesuderinta su pamergių, viskas tiesiog atrodys blogai. Turėkite omenyje, jeigu jūsų suknelė yra efektinga, pūsta ar su gausybe nėrinių, karoliukų, ar kitų papuošimų, pamergių suknelės turėtų būti paprastesnės. Per daug pompastikos atrodo neskoningai, o blizgesys neturėtų akinti svečių. Taip pat, to pasekoje, jūs tiesiog susiliesite su savo pamergių pulku. Norint atrodyti skoningai – nepersistenkit.

Tinkamai pasirinkta suknelė yra vienas svarbiausių veiksnių, nulemiančių galutinį vaizdą. Turite atkreipti dėmesį savo pamergių kūno formas ir tik tada rinktis sukneles. Jeigu visų pamergių kūno formos skirtingos, galite rinktis vienodos spalvos sukneles, tačiau skirtingų kirpimų. Taip jūsų pamergių pulkas atrodys ne tik skoningai ir gražiai, tačiau ir pačios pamergės jausis patogiai dėl savo kompleksų ar privalumų. Apvalesnių formų pamergėms siūkite laisvesnes sukneles, paslepiančias trūkumus, žemoms pamergėms rinkitės suknelę su V formos iškirpte ir vertikaliomis detalėmis, taip ji atrodys aukštesnė. Na, o aukštoms ir lieknoms pamergėms problemų tiesiog nekils!

Milda Vasile nuotrauka

Kaip jau supratote, pamergių suknelių paieška yra pakankamai ilgas procesas, todėl negaiškite! Suknelių savo pamergėms turėtumėte pradėti ieškoti likus 4 – 6 mėnesiams iki vestuvių. Per tą laiką išsirinksite geriausią variantą, o jeigu reikės sukneles siūti, tą tikrai suspėsite padaryti! Galite būti tikra, jog sukneles reikės taisyti pagal pamergių išmatavimus, prie suknelių derinti šukuosenas, makiažus, avalynę ar net gi manikiūrą. Nusimato išties daug veiklos, todėl nesnauskite!

Nebūkite nuotaka siaubūnė ir paklauskite pačių pamergių, kokių suknelių jos norėtų. Galbūt viena jūsų pamergių tiesiog negali pakęsti sintetikos, o kita mano, jog garstyčių spalva netinka prie jos akių. Būkite atvira idėjoms ir pasiūlymams. Patikėkite, jūsų pamergės gali jus nustebinti. To pasekoje žinosite ko nori jūsų draugės ir ieškosite kompromiso. Neverskite jų dėvėti tai, kas patinka jums! Turite surasti aukso viduriuką ir iki vestuvių likti draugėmis!


Jeigu norite, jog jūsų pamergės būtų išties laimingos, suraskite tokias sukneles, kurias jos galės dėvėti dar ne vieną kartą! Patikėkite, jos jums už tai padėkos! Aprenkite savo pamerges stilingai bei skoningai. Taip jos turės galimybę savo pamergės suknelę apsivilkti dar kartą. Rinkitės skoningas bei ant bangos esančias spalvas, pasitarkite dėl suknelių ilgių bei kirpimų. Neaprenkite savo pamergių senamadiškai ir neišpuoškite jų lyg cukraus vatos. Net gi ir tuo atveju, jeigu sugalvosite pamergių sukneles po vestuvių šventės parduoti, tai jūs padarysite daug lengviau, kadangi suknelės bus gražios ir skoningos.

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

[SP] fotografija nuotrauka. Pamergių suknelių spalva - mėtinė

POPULIARIAUSIOS PAMERGIŲ SUKNELIŲ SPALVOS

Rent Boutique Roberto Kalinkino suknelė

VIDEO: Stilistė pataria, kaip pasipuošti į vestuves

Papuošalai pamergėms

KOKIUS PAPUOŠALUS RINKTIS PAMERGĖMS?

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

5 TOP VESTUVIŲ AKCENTAI pagal Išteku.lt

Pamergės ir madingiausi stiliai

8 MADINGIAUSI PAMERGIŲ SUKNELIŲ STILIAI 2014

Daugiau
naujienų

ajax loader