Filtras
LIu Patty nuotrauka

~2016-08-09~

10 SMAGIŲ IDĖJŲ VASARIŠKOMS VESTUVĖMS

Vasara - stebuklingas metas kelti vestuves ir ne veltui daugelis porų laukia būtent šio sezono, net jei sprendimas sujungti savo likimus buvo priimtas rudenį. Akivaizdu - vasarą mylimiesiems atsiveria neaprėpiamos galimybės, tik reikia turėti fantazijos. Štai kelios idėjos saulėtoms vasariškoms vestuvėms.

Liu Patty nuotrauka

Trumpa vestuvinė suknelė

Moncheri nuotrauka

Moncheri salono nuotrauka

Kada jei ne vasarą nuotakos turi puikią galimybę pademonstruoti dailias kojas! Trumpa vestuvinė suknelė šiltą vasarą - labai tinkamas ir harmoningas pasirinkimas.

Išraiškingos pamergių suknelės

Įdegusią pamergių odą puikiai pabrėš rykių spalvų suknelės. Juk vasarą taip norisi spalvų, tad tegu geriausių draugių, vilkinčių išraiškingomis suknelėmis, būrys sukurs šventinę nuotaiką visiems svečiams.

Vasara dvelkiančios dovanėlės svečiams

Puiki idėja simbolinėmis dovanėlėms svečiams vasarą - indeliai ar stiklinaitės su medumi, į kurį iš anksto galite įdėti kelis mėtos lapelius. Toks pikantiškas padažas tiks bet kuriam desertui arba gėrimui, suteikdamas jam saldumo ir gaivumo.

Ypatingi vaisiniai ledai

Paruoškite vaisinius ledus pasivaikščiojimui - karštą vasaros dieną jie puikiai atgaivins, o kai kuriems svečiams galbūt primins vaikystę.

Programėlės-vėduoklės

Šventės programėlės ant pagaliukų, primenančių eskimo ledus - nepakeičiama ir daugiafunkcinė vasariškų vestuvių detalė. Jas išdalinkite svečiams šventės pradžioje ir, jeigu taps itin karšta, jomis bus galima pasinaudoti kaip vėduoklėmis.

Piknikas pasivaikščiojimo metu gamtoje

Iš paprasto vestuvinio pasivaikščiojimo vasarą galima padaryti linksmą pikniką. Tik iš anksto pasirūpinkite staltiese ir indais, tinkamais iškylai. Pagaminkite tradicines užkandėles ir nepamirškite paimti daugiau pledų, kad svečiai galėtų prisėsti bet kurioje vietoje gamtoje. O papuošti pikniką galite skintomis pievų gėlėmis, kurias rasite aplinkui.

Stalų numeriai ant vandens butelių

Vasarą visiems norisi numalšinti troškulį, tad kuo daugiau vandens bus ant stalų šventės metu, tuo geriau. Net gi stalų numerius galite priklijuoti prie vandens, paskaninto citrinos griežinėliais ir mėtos lapeliais, butelių - dviguba nauda vienoje idėjoje.

Baseino dekoras

Ingos Budrienės nuotrauka

Kas gali būti nuostabiau už baseiną ten, kur švenčiate vestuves?! Tik pasirūpinkite jo tinkamu dekoru ir pasakykite svečiams, kad vakarinėje dalyje bus galima atsigaivinti!

Mini burgeriai

Šiais laikais itin populiaru kaip vieno kąsnio užkandėles pateikti mažyčius burgerius - jie neabejotinai patiks visiems svečiams ir numalšins alkį pasivaikščiojimo metu. 

Gaiviųjų gėrimų baras

Vasarą būtinai paruoškite atskirą stalą, skirtą tik gaiviesiems gėrimams: limonadas ir šalta vaisinė arbata tam puikiai tiks. Tik tegu kas nors prižiūri, kad indai su gaiviaisiais gėrimais nebūtų tušti, o šalia visuomet būtų ledukų. Svečiai po kiekvieno šokio jums bus labai dėkingi!

Tegu jūsų vestuvės būna pačios karščiausios gerąja to žodžio prasme!

Zvakiu dekoravimas

ŽVAKIŲ DEKORAVIMO IDĖJOS

Kaip pasigaminti pagalvėlę žiedams

5 IDĖJOS KAIP PASIDARYTI ORIGINALIĄ PAGALVĖLĘ ŽIEDAMS

vestuviu fotosesija linksmai

ATSISPAUSDINK NEMOKAMAI: AKCENTAI FOTOSESIJOMS

Svečių knyga: 28 originalios idėjos

SVEČIŲ KNYGA: 28 KŪRYBINGOS IDĖJOS KAIP JĄ PATEIKTI

Vestuvių biudžeto skaičiuoklė

P A R S I S I Ų S K : vestuvių biudžeto skaičiuoklė

Linas foto ir Prestige Idea dekoras

VESTUVIŲ DEKORACIJOS: 10 BŪDŲ KAIP SUTAUPYTI

Kvietimas

VESTUVIŲ KVIETIMAI, LYG FILMŲ AFIŠOS

Daugiau
naujienų

ajax loader