Filtras
Pasidaryk pati širdelių girliandą

~2014-08-21~

5 ŠIRDELIŲ GIRLIANDOS, KURIAS GALI PASIDARYTI PATI

Sukviesk savo pamerges ir artimiausias drauges į pažinčių vakarėlį! Garantuojame, iš anksto susibendravus vestuvėse visoms bus daug smagiau, o vakarėlio metu merginos gali tau padėti pasiruošti vestuvės. Siūlome pasidaryti pačiai spalvingą širdelių girliandą, kuria galėtum papuošti vestuves, saldų stalą ar šokių salę ar panaudoti ją fotosesijoje.

1. SUSIŪTOS ŠIRDELĖS

Kaip daryti? Iš dvipusio spalvingo popieriaus išsikirpk daugybę vienodo dydžio širdelių (tam labai tiktų specialus širdelių formos skylamušis). Sudėk po keletą širdelių ir tiesiog pasirinkta spalva susiūk jas per patį vidurį siuvimo mašina. Tuomet širdeles šiek tiek išskleisk. Pasidaryk pvz. dešimt trijų metrų ilgio girliandų ir pakabink jas tarp durų, už jūsų nugaros ar fotosesijos sienelės.

2. PŪSTOS ŠIRDELĖS

Kaip daryti? Išsikirpk vienodo dydžio širdelių iš vienpusio spalvoto popieriaus. Paimk dvi širdeles ir per vidurį jas susek susegėju arba suklijuok karštų klijų pistoletu. Kaip pasidarysi daug tokių sulipdytų širdelių - imk du ruošinius ir karštų klijų pistoletu (arba net susegėju, jeigu nebijai, kad matysis sąsagėlės) suklijuok vienos širdelės "šonelį" su kito ruošinio širdelės "šoneliu". Taip ir tęsk, kol gausi norimo ilgio girliandą.

3. KARTONINĖS ŠIRDYS

Kaip daryti? Tiesiog iš kuo storesnio kartono iškirpk didesnes širdeles. Skylamušiu išmušk skylutes. O tuomet širdeles nupurkšk pasirinktos spalvos purškiamais dažais. Rekomenduojame "metalic" atspalvio sidabro ar aukso spalva. Pasiimk storą virvelę ir tiesiog perverk per skylutes.

4. ŠIRDELĖS IŠ JUOSTELIŲ

Šį patarimą jau skelbėme Išteku.lt. Tiesiog spalvotą popierių sukarpyk norimo pločio juostelėmis. Juostelę perlenk pusiau ir suklijuok jos vidinius kraštus į vidu su klijais, klijų pistoletu ar tiesiog paprastu susegėju. Perverk virvelę su stora adata.

5. KORTŲ GIRLIANDA

Labai smagi idėja, kuriai įgyvendinti reikia tik gražaus kaspino ir keletos kortų kaladžių. Išrink "čirvų" kortas, skylamūšiu pradurk skylutes ir suverk!

 

 

 

Zvakiu dekoravimas

ŽVAKIŲ DEKORAVIMO IDĖJOS

Kaip pasigaminti pagalvėlę žiedams

5 IDĖJOS KAIP PASIDARYTI ORIGINALIĄ PAGALVĖLĘ ŽIEDAMS

vestuviu fotosesija linksmai

ATSISPAUSDINK NEMOKAMAI: AKCENTAI FOTOSESIJOMS

Svečių knyga: 28 originalios idėjos

SVEČIŲ KNYGA: 28 KŪRYBINGOS IDĖJOS KAIP JĄ PATEIKTI

Vestuvių biudžeto skaičiuoklė

P A R S I S I Ų S K : vestuvių biudžeto skaičiuoklė

Linas foto ir Prestige Idea dekoras

VESTUVIŲ DEKORACIJOS: 10 BŪDŲ KAIP SUTAUPYTI

Kvietimas

VESTUVIŲ KVIETIMAI, LYG FILMŲ AFIŠOS

Daugiau
naujienų

ajax loader