Filtras
Svečių knyga: 28 originalios idėjos

~2014-08-20~

SVEČIŲ KNYGA: 28 KŪRYBINGOS IDĖJOS KAIP JĄ PATEIKTI

Tai vienas iš tų daiktų, kurie ir po 50-ties metų primins jums kokios buvo jūsų vestuvės, kas tuomet dalyvavo ir ko tie mylimi žmonės jums linkėjo. Svečių knyga nebūtinai turi būti albumas, kur kiekvienas parašytų po frazę (prisipažinkime, niekas to paskui neskaito!), o gali tapti net vestuvių dekoro elementu ir papildyti vestuvių temą. Dalinamės originaliomis svečių knygos idėjomis rastomis interneto platybėse.

ORIGINALI SVEČIŲ KNYGA

Tai nebūtinai turi būti knyga, ir net albumas! Svečiai savo palinkėjimus, o gal tik inicialus gali užrašyti ant raštelio ir įdėti jį į bendrą butelį ar daug mažų buteliukų, jie gali padaryti mažas inicialų širdeles, aprašinėti servetėles, lėkštutes, plokšteles ar butelius, prikabinti drugelius, pasirašyti ant gaublio ar susuktus popierėlius įkišti į tinklą!

NUOTRAUKOS

Vėl į madą grįžta momentinių nuotraukų fotoaparatai - juos galima išsinuomoti ar nusipirkti vos už 200-300 Lt. Svečiai gali pasidarę nuotrauką ją įklijuoti į albumą ar užkabinti ant sienos, virvelės - garantuojame, jog kai galerija papilnės, patys svečiai eis jos pasižiūrėti! Prie fotosesijos vietos galite pridėti ir smagių atributų - skrybėlių, ūsų ant lazdelės ar balionų.

PIRŠTŲ ANTSPAUDAI

Daugelis turbūt ir Lietuvoje žino apie šeimos medį, kur kiekvienas svečias padažęs pirštą į dažus prispaudžia ir šalia pasirašo. Nebūtinai tai turi būti medžio motyvas! Gal tai balionai? O jeigu visi svečiai poromis - sudėję du jų antspaudus šalia gausite dailią širdelę!

LAIŠKAI

Vieni prašo parašyti sėkmingos santuokos patarimus, kiti - prisiminimus apie pačius jaunavedžius ar palinkėjimus. Padėkite šiam reikalui keletą senovinių spausdinimo mašinėlių ar atvirlaiškių, kuriuos užrašę svečiai galėtų mesti į originalią pašto dėžutę - visiems bus daug įdomiau! Graži idėją į albumą įklijuoti daugybę mažų vokelių, kur svečiai galėtų įdėti savo laiškus jums. Įsivaizduojate, kaip smagu bus juos atidaryti?

Zvakiu dekoravimas

ŽVAKIŲ DEKORAVIMO IDĖJOS

Kaip pasigaminti pagalvėlę žiedams

5 IDĖJOS KAIP PASIDARYTI ORIGINALIĄ PAGALVĖLĘ ŽIEDAMS

vestuviu fotosesija linksmai

ATSISPAUSDINK NEMOKAMAI: AKCENTAI FOTOSESIJOMS

Vestuvių biudžeto skaičiuoklė

P A R S I S I Ų S K : vestuvių biudžeto skaičiuoklė

Linas foto ir Prestige Idea dekoras

VESTUVIŲ DEKORACIJOS: 10 BŪDŲ KAIP SUTAUPYTI

Kvietimas

VESTUVIŲ KVIETIMAI, LYG FILMŲ AFIŠOS

Daugiau
naujienų

ajax loader