Filtras
susiplanuok_vestuves.jpg

~2016-08-04~

VESTUVĖS PER 30 DIENŲ

Daugelis merginų apie vestuves svajoja seniai, todėl jas planuoja itin kruopščiai ir laaaaabai ilgai. Tavo atvejis kitoks ir tu nori ištekėti po mėnesio? Pirmyn!

Liko 30 dienų...

1. Pirmi trys svarbiausi darbai: biudžetas, svečių sąrašas ir stilius. Kaip atrodys ceremonijos vieta ir kokią temą/spalvą/mintį atspindės šventė. Žinoma, tai labiausiai apsprendžia svečių skaičius ir finansinės galimybės. Todėl paskaičiuok kiek gi žmonių dalyvaus vestuvėse ir koks didžiausias biudžetas.

2. Rezervuok šventės vietą. Tikime, kad vestuvių datą jau turi, tad pradėk nuo paieškų kur švęsti. Žinoma, gali būti, kad tavo mylimiausias restoranas ar labiausiai patinkanti kaimo turizmo sodyba sezono metu bus užimta, bet vis tiek kažką rasi.

3. Išsiųskite kvietimus. Sulaukusi atsakymo tiksliau žinosi kiek svečių dalyvauja ir galėsi geriau planuoti.

4. Susirask vestuvinę suknelę. Jei nuomojiesi - iškart pradėk taisymus, o jei perki - dar spėsi ir išsirinkti, ir atsisiųsti (jei reikia iš užsienio). Siūtis nerekomenduojame, nes audinio, modelio, detalių paieška gali užtrukti labai ilgai.

5. Nuspręskite dėl jaunikio aprangos. Kostiumas ar smokingas? Pirkti ar nuomotis? Kai jau žinote kokia vestuvinė suknelė, lengviau apsispręsti dėl vyriškos aprangos modelio ir spalvos.

6. Išsirink pamerges ir pabrolius. Pasirūpink jų apranga - pasakyk kokios spalvos ir stiliaus turi būti jų drabužiai, kuo ypatinga šventės tema ir kuo jie turi pasirūpinti.

7. Susidaryk sąrašą paslaugų kokių reikės ir pradėk ieškoti tiekėjų. Susiplanuok susitikimus ir užduotis, ko konkrečiai iš jų nori ar reikia. Pradėk ieškoti fotografų, operatorių, tortų kepėjų, floristų, muzikantų.

8. Susirask ir užsisakyk vestuvinius žiedus. Dažniausiai Lietuvoje jie gaminami pagal užsakymą, todėl reikia juos ne tik gaminti, bet prabuoti. Vidutiniškai vestuvinius žiedus nuo užsakymo dienos galite pasiimti per 2-3 savaites, todėl nedelskite.

Liko 25 dienos...

9. Užsisakykite fotografą.

10. Rezervuokite operatoriaus laiką.

11. Užsisakykite tortą.

12. Susitark su floristu. Ir kitų dekoracijų nuomotoju (palapine, arka, stalstiesėmis ar panašiai)

13. Rezervuokite laiką pas kirpėją ir visažistą. Geriausia rinktis tokius specialistus, kuriuos gerai pažįstate ir jie prižiūri jūsų plaukus jau seniai. Jums bus ramiau, o jiems paprasčiau papuošti jau žinomą klientę.

14. Rezervuokite muzikantus. Arba DJ. Pagalvokite kokius muzikinius kūrinius norite girdėti per ceremoniją ir per šventę. Kokią dainą rinksitės pirmajam šokiui?

Liko 20 dienų...

15. Suplanuokite ceremoniją ir šventę.Kelintą valandą tuokiatės, kada svečiai renkasi į šventę ir kaip viskas vyks? Daug klausimų į kuriuos reikia rasti atsakymus.

16. Išsirinkite medaus mėnesio kelionę. Išsirinkite kur ir kaip norite ilsėtis po vestuvių. Spėjame, kad jau su išrinktuoju nemažai apie tai kalbėjote, bet dabar laikas imtis rimtų veiksmų tai įgyvendinti. Susiraskite kelionę, viešbutį, transportą ir viską ko jums reikės, kad turėtumėte nepamirštamą medaus mėnesį.
17. Nuspręskite kokiu transportu važiuosite į ceremoniją ir šventę. Ar svečius irgi reikės nuvežti? Užsakykite pageidaujamą transportą.
18. Susitarkite dėl bernvakaro ir mergvakario datos. Tikime, kad draugai ir draugės norės padaryti jums staigmeną, bet kadangi šventė bus labai greitai, o darbų laukia kalnai, susitarkite dėl datos.

Liko 15 dienų...

19. Patikrinkite visas rezervacijas. Ar tikrai niekas nieko nesupainiojo, nieko nepamiršo ir niekas nepasikeitė? Patvirtinkite jiems tai ir laukite patvirtinimo iš jų.

20. Įsigykite aksesuarus - veliumą, batus, papuošalus. Nepalikite to paskutinei akimirkai, nes vėliau lakstysite po parduotuves ieškodama TOBULŲ batelių ir galiausiai įsigysite tai, ką rasite, nes nebebus laiko.

21. Paskirkite dieną “popieriniams” reikalams. Jei spausdinate ar užrašote ranka, šiandien pasirūpinkite meniu ir svečių kortelėmis, programėlėmis ir kitais popieriniais reikalais.
22. Gaukite galutinį svečių sąrašą. 
Tuomet galėsite sudėlioti sėdėjimo planus.

Liko 10 dienų...

23. Pasirūpinkite finansiniais dalykais. Sumokėkite avansus, pasiruoškite pinigus likusiems mokėjimams.

24. Nupirkite dovanėles svečiams (jei tokias teikiate), tėvams ir kitiems kam reikia.

25. Apsipirkite ir susipakuokite medaus mėnesiui. Žinoma, ne viską pavyks sudėti į lagaminus, bet galite supakuoti didžiąją dalį daiktų arba pasidaryti išsamų sąrašą.

26. Pasiruoškite kalbas. Jeigu sakote vienas kitam įžadus - parašykite juos. Taip pat pagalvokite ką pasakysite tėvams ir kitiems svečiams.

Liko 5 dienos...

27. Padarykite vestuvių dienos tvarkaraštį ir pasidalinkite juo su paslaugų tiekėjais, tėvais.

28. Susidėk visus dokumentus ir žiedus į vieną saugią vietą, kurią žinote abu.

29. Susiruošk daiktus vestuvėms, kurių prireiks tik tą dieną.

30. Nuveik ką nors romantiško ir įdomaus su draugu, kuris greitai bus tavo vyras!

SUSITUOKITE! 

via www.theknot.com

 

Zvakiu dekoravimas

ŽVAKIŲ DEKORAVIMO IDĖJOS

Kaip pasigaminti pagalvėlę žiedams

5 IDĖJOS KAIP PASIDARYTI ORIGINALIĄ PAGALVĖLĘ ŽIEDAMS

vestuviu fotosesija linksmai

ATSISPAUSDINK NEMOKAMAI: AKCENTAI FOTOSESIJOMS

Svečių knyga: 28 originalios idėjos

SVEČIŲ KNYGA: 28 KŪRYBINGOS IDĖJOS KAIP JĄ PATEIKTI

Vestuvių biudžeto skaičiuoklė

P A R S I S I Ų S K : vestuvių biudžeto skaičiuoklė

Linas foto ir Prestige Idea dekoras

VESTUVIŲ DEKORACIJOS: 10 BŪDŲ KAIP SUTAUPYTI

Kvietimas

VESTUVIŲ KVIETIMAI, LYG FILMŲ AFIŠOS

Daugiau
naujienų

ajax loader