Filtras
Zvakiu dekoravimas

~2017-06-16~

ŽVAKIŲ DEKORAVIMO IDĖJOS

Žvakės bene kiekvieno vestuvinio stalo puošybos elementas. Nors jos kuria jaukumą ir romantiką, bet nedekoruotos atrodo paprastai ir dažnai nė neišsiskiria didžiulio stalo kontekste.

Juo labiau kad vestuviniam stalui puošti dažniausiai pasirenkamos baltos ar kitos pastelinės spalvos žvakės, nekrentančios į akis. Kad Jūsų šventinis stalas atrodytų originaliai, išskirtinai, siūlome kelias paprastas idėjas, kaip dekoruoti vienspalves žvakes. Idėjos orientuotos į platesnes – 5 cm ir daugiau skersmens – žvakes.

Panaudokite servetėles

Ant žvakės paviršiaus prilydomas iš popierinės servetėlės iškirptas paveikslėlis, ornamentas, tam tikras fragmentas. Taip visiškai paprasta žvakė virsta tikru meno kūriniu.

Pieškite specialiai žvakes dekoruoti skirtais dažais

Dažai iš Mubas.lt

Pavyks puikiai, jei iš popieriaus išsikirpsite trafaretus. Spalvas pasirinkite šviesias, pastelines. Jei vestuvių aprangos kode yra koks ryškesnis elementas, galite šiek tiek įpinti ir tos spalvos.

Gėlės vaške

Pasigaminkite vaško (lengviausias kelias – ištirpdyti žvakę, tai bus tarsi paprastos žvakės prikėlimas antram gyvenimui), tada pasiruoškite stiklinius indelius. Jų viduryje įstatykite naują žvakės dagtį (pilant vašką jį reikės prilaikyti, kad neišplauktų). Palei indelių kraštus iš vidaus dėliokite žiedlapius atsargiai juos prikabindama karštais klijais (po labai mažai, kad nekristų į akis) arba ištirpintu vašku. Kai žiedai tvirtai laikysis, pilkite vašką. Itin dailiai atrodo levandų šakelės, čiobrelių žiedai. Gražiausia, jei tai bus gėlės smulkiais žiedeliais.

Panaudokite karoliukus

Jie puikiai laikysis šiek tiek įlieti į pačią žvakę. Nebūtina visos žvakės dekoruoti, labai dailiai atrodys, jei karoliukais nusagstysite jos apačią (ratu). Galite iš karoliukų sudėlioti jaunavedžių inicialus.

Nėriniai

Panaudokite nertas juosteles. Jomis apjuoskite žvakę ir perriškite kaspinu – paprasta ir elegantiška.

Kaip pasigaminti pagalvėlę žiedams

5 IDĖJOS KAIP PASIDARYTI ORIGINALIĄ PAGALVĖLĘ ŽIEDAMS

vestuviu fotosesija linksmai

ATSISPAUSDINK NEMOKAMAI: AKCENTAI FOTOSESIJOMS

Svečių knyga: 28 originalios idėjos

SVEČIŲ KNYGA: 28 KŪRYBINGOS IDĖJOS KAIP JĄ PATEIKTI

Vestuvių biudžeto skaičiuoklė

P A R S I S I Ų S K : vestuvių biudžeto skaičiuoklė

Linas foto ir Prestige Idea dekoras

VESTUVIŲ DEKORACIJOS: 10 BŪDŲ KAIP SUTAUPYTI

Kvietimas

VESTUVIŲ KVIETIMAI, LYG FILMŲ AFIŠOS

Daugiau
naujienų

ajax loader