Filtras
365 eventus - diner noir

~2016-01-28~

365 EVENTUS komandos organizuotas renginys vestuvių planuotojoms nustebino neįprastomis vaišėmis

Stilingų švenčių kūrėjų 365 EVENTUS komandos pirmąkart Kaune organizuotas renginys „Dîner en Noir“ sutraukė gausų vestuvių planuotojų bei būsimų jaunavedžių būrį. Renginyje dalyvavo Laura Vagonė su komanda, Tenerifėje atostogaujančios Viktorijos Prokofjevos atstovė Karina Mickevičiūtė, Inga Budrienė su virtuvės šefu Ruslanu Bulgovu, Liucina Rimgailė ir dar daugiau nei 40 vestuvių planuotojų.

Renginio nuotraukos:  Alina Paurazė photography.

„Dîner en Noir“ – paslaptimi alsuojantis vakaras

„Organizuodami vakarienę „Dîner en Noir“ siekėme parodyti, kad, sujungus stilingus dekoro sprendimus ir kulinarinį meistriškumą, tinkamai paruoštas bei parinktas maistas ir gėrimai gali sukurti ypatingą šventės nuotaiką“, – sakė projekto 365 EVENTUS vadovė Sandra Kalėdienė

Juodais ir aukso potėpiais paskanintos degustacinės vakarienės aplinką puošė ypač kruopščiai suderintos dekoro detalės: juodos žvakės, įspūdingos floristinės kompozicijos, puoštos juodomis stručio plunksnomis, auksu siuvinėtos staltiesės ir kiti dekoro elementai

„Vakaro svečiams pasiūlėme pasinerti į avantiūrą – paragauti juodojo baravykų ir antienos rizoto, patiekto su 23 karatų aukso lapeliais, neįprastos juodos spalvos veršienos su juodąja, vadinamąja lavos druska, aukso dulkėmis ir juodųjų česnakų piurė. Desertui mūsų kulinarai paruošė mėlynių putėsius su auksinėmis figų salotomis – jie pagyvino patiekalų spalvinę gamą ir užbaigė vakarienę džiaugsminga ir gaivia nata“, – pasakojo 365 EVENTUS idėjos sumanytoja ir vadovė Rita Markaitienė (nuotraukoje žemiau).

Pristatytos naujienos 2016 metų vestuvėms

365 EVENTUS komandos nuomone, individualaus vestuvių stiliaus kūrimo idėja nebeapsiriboja tik stilingu maistu bei dekoru – vestuvėse siūloma naudoti ir kvapus. „Nors vestuvių kvapo idėjos sklando jau keletą metų, tačiau jos kol kas nėra plačiai įgyvendinamos. Todėl naujovėms neabejingiems jaunavedžiams bei vestuvių planuotojoms renginio metu buvo pristatyti ir vestuvių kvapai. Koks kvapas gali privilioti šeimos harmoniją ar turtus, kaip tinka kvėpinti vestuves vasarą ar žiemą, koks kvapas tinkamas jūsų vestuvių datai ir kitus įdomius aspektus papasakojo kvapų  atstovas“, – apie renginio detales pasakojo S. Kalėdienė.

Jei norite, kad vestuvių stilistika būtų įgyvendinta iki galo, savo svečiams galite siųsti ne tik aprangos kodą, bet ir stilistų sukurtus aprangos derinius. „Dîner en Noir“ renginio metu dizainerių drabužių nuomos portalas „Rent Boutique“ pristatė dress to impress (liet. suknelė skirta sužavėti) improvizaciją vakarienės „Dîner en Noir“ tema. Stilistė Miglė Plūkaitė pasakojo, kad normalu kvietime nurodyti ne tik aprangos kodą, bet ir kokių spalvų, suknelių ar kitų aprangos detalių savo šventėje nenorite matyti.

365 EVENTUS idėja – pakeisti požiūrį į šventes

Ilgametė patirtis maitinimo paslaugų rinkoje leido suprasti, kad bet kokios šventės sėkmė priklauso nuo dviejų pagrindinių sudedamųjų dalių – savito, individualaus šventės stiliaus sukūrimo bei prie jo nepriekaištingai derančio meniu. „Estetikos bei grožio suvokimas, smarkiai veikiantis šiuolaikinį gyvenimo būdą, nejučia persikelia ir į gyvenimo švenčių organizavimą. Būtent dėl šios priežasties gimė projektas – 365 EVENTUS – skirtas stilingoms, elegantiškoms, kosmopolitiškoms ir sumanioms asmenybėms“, – sakė projekto vadovė S. Kalėdienė.

365 EVENTUS komandos tikslas – sukurti individualią, asmenybę atskleidžiančią šventės emociją kiekviena proga. Nesvarbu, ar tai romantiškas pasimatymas jūsų namuose, ar klegantis draugų vakarėlis kiemo sode, ar elegantiška Gala vakarienė – patiekiamas stilingas maistas ir derantys dekoro elementai pavers šventę unikalia ir nekasdieniška. CELEBRATE IN STYLE!

Sandra Kalėdienė

1573991316kolekcijosV.O_44.jpg

TIULIO FĖJA Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1567056322MODELIŲ_ATRANKA.png

MODELIŲ ATRANKA

1537449851IMG_8664.jpg

„IŠTEKU.LT WEDDING FASHION SHOW" - daugiau nei 100 vestuvinių suknelių

„Wedding Fashion Show“: VAMP

„Wedding Fashion Show“: VAMP

Egidijus Rainys vestuvinių suknelių kolekcija WEDDING FASHION SHOW

„Wedding Fashion Show“: EGIDIJUS RAINYS

Wedding Fashion Show

WEDDING FASHION SHOW užkulisiai

DIZAINEIRIAI RUOŠIASI 2018 VESTUVIŲ SEZONUI

DIZAINEIRIAI RUOŠIASI 2018 VESTUVIŲ SEZONUI

Modelių atranka

VESTUVIŲ MODELIŲ KASTINGAS

Daugiau
naujienų

ajax loader